آخرین مطالب

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای در واقع اصول اولیه کسب درآمد و همکاری با شرکت های بازاریابی شبکه ای محسوب می شود. فروشنده قبل از همکاری با شرکت بازاریابی شبکه علاوه بر نکات مهم و آموزش هایی که در مقالات قبلی سایت پول یابی بیان شد باید به نکات ضروری بازاریابی شبکه ای که تقریبا در همه شرکتها باید وجود داشته باشد توجه کند.

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای عبارتند از:

پرداخت سود بر اساس فروش یکی نکات ضروری بازاریابی شبکه ای:

شرکت بازاریابی شبکه ای باید پرداخت سود و پورسانت را بر اساس فروش بگذارد.اساس فعالیت و پرداخت پاداش و پورسانت به افراد در طرح سودهی شرکت حتما بر پایه فروش محصولات و نه جذب افراد باشد . البته جذب و زیرمجموعه گیری باید جنبه درآمدزایی برای فروشنده داشته باشد ولی از نظر اولویت بندی در مرحله دوم قرار گیرد..

اجبار نکردن در خرید:

شرکت بازاریابی شبکه ای نباید طرح خرید اجباری محصول برای شروع فعالیت در طرح سوددهی را داشته باشد . نباید فروشنده را مجبور به خرید کالا کند بلکه خرید از روی میل و اختیار باشد.

Starter Kit .3 یا همان ابزار شروع اولیه (شامل جزوات و سی دی های آموزشی، کتاب ها، کاتالوگ و بروشور محصولات و کلیه نرم افزارهای کمک آموزشی)

 داشتن حق انصراف از خرید برای مصرف کننده نهایی :

در فروش و خرید نهایی مشتری اختیار فسخ را داشته باشد .چنانچه مصرف کننده نهایی پس از خرید تصمیم به استرداد محصولاتی که در سبد شرکت بازاریابی شبکه ای وجود دارد ( به غیر از گروه محصولات آرایشی و بهداشتی و گروه مواد غذایی) گرفت، می تواند تا ۷ روز پس از خرید، محصولات خریداری شده را به نماینده مستقل شرکت مسترد نموده و مبلغ پرداختی بابت محصول را از نماینده باز پس گیرد. البته این را هم در نظر بگیریم که محصول بازپس آورده شده بایستی قابل فروش مجدد بوده و هزینه های ارسال و بازپس گیری به عهده مشتری خواهد بود.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  اصطلاحات سایتهای کسب درآمد خارجی

پرداخت پورسانت و پاداش بر اساس سوددهی :

پرداخت سود و پاداش یکی از نکات ضروری بازاریابی شبکه ای است. شرکت بازاریابی شبکه ای باید در پرداخت پورسانت ها و پاداش های افراد بر اساس طرح سوددهی شرکت حداکثر ( فرضا )تا ۷ روز اول کاری هر ماه شمسی به حساب بانکی کارت های فروشندگان اقدام کند.

محصولات متنوع برای همه مردم :

محصولات و کالاهای شرکت بازاریابی شبکه ای باید دارای تنوع در جنس  و کیفیت بالا باشد و کالاهایش برای همه اقشار جامعه با سطح درآمد  مختلف باشد و در قیمت گذاری باید عرف بازار را در نظر گیرد و تا حد ممکن پارزان تر باشد.

سایت با امکانات پیشرفته :

یکی از نکات ضروری بازاریابی شبکه ای در دسترس بودن وبسایت شرکت است . شرکت باید دارای سایت قوی با برنامه کاملاً پیشرفته اینترنتی در وبسایت باشد تا جهت ارایه تمام اطلاعات فردی و لازم برای هر نماینده بصورت مستقل و آموزش کامل افراد با مشکل مواجه نشود.

ثبت نام رایگان :

باید ثبت نام ، شروع و ادامه فعالیت تجاری در شرکت بازاریابی شبکه ای کاملا رایگان بوده و اعضا بابت عضویت و فعالیت مبلغی پرداخت نکنند.

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

5 × 2 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.