راههای بهترین بودن در کسب درآمد

راههای بهترین بودن در کسب درآمد

هر کسی دوست دارد تا در زندگیش از جمله کسب و کار بهترین باشد لذا شناخت راههای بهترین بودن در کسب درآمد ، کمک رسان ما در مسیر موفقیت خواهد بود. در اینجا مجموعه ویژگی ها و خصوصیات یک انسان موفق در کسب درآمد را فهرست کردیم منتهی باید توجه کنید که این ۱۴ ویژگی و خصوصیت برای بهتر شدن در هر کاری مفید است.

ویژگی افراد موفق ، ویژگی برای بهتر بودن در کسب درآمد

این ۱۴ ویژگی مجموعه خصوسیات فردی و اجتماعی یک کارآفرین و مدیر موفق در زمینه کسب درآمد می باشد و هر کسی که بتواند این قواعد و اصول حرفه ای را بیشتر رعایت کند بازدهی بیشتری خواهد داشت. البته برخی از این ویژگی ها بسیار ساده و پیش افتاده به نظر می آیند ولی در درازمدت تاثیر گذاری شگرف خود را در کارها نشان می دهند .

نکته آخر اینکه اگر می خواهیم در کسب و کارمان خاص باشیم باید در مقایسه با دیگران رفتاری خاص و خصوصیاتی خاص داشته باشیم . با ما در سایت پول یابی همراه باشید :

فهرست راههای بهترین بودن در کسب و کار

مجموعه ویژگی ها و خصوصیاتی که باید در زمینه کسب درآمد اینترنت و یا کسب و کار غیر اینترنتی رعایت کنیم تا در کارمان موفق باشیم و یا بازدهی بیشتری داشته باشیم عبارتند از :

۱- حاضر شدن سر وقت

وقت شناسی یکی از ویژگی های افراد موفق است سر وقت در سر کار، جلسات و ملاقات ها حضور یابید . حضور به موقع شما نشان دهنده جدیت و اهمیت دادن به کارتان است. بدین ترتیب کسانی که با آنها ملاقات و یا کار می کنید به وقت شما احترام می گذارند.

۲- قبول اشتباهات

همه ما در زندگی و کار، اشتباهات زیادی مرتکب می شویم این کار طبیعی است هیچ کداممان معصوم نیستیم . زمانی که اشتباهی رخ داد بپذیرید و یا از کمک دیگران استفاده کنیم این هرگز نشانه ضعف و ناتوانی نیست .

قبول اشتباهات ، جبران آن و یا مشورت به قصد کمک گرفتن ، کلید موفقیت در کسب درآمد می باشد. از انجایی که یک انسان هستید می تواند تاثیر مهمی در شناخته شدن شما به عنوان فردی قابل اعتماد داشته باشد.

۳- انجام دادن به موقع کارها

یکی از راههای بهترین بودن در کسب درآمد ، انجام دادن کارها و ماموریت ها به موقع و یا کمی زودتر از زمان مشخص شده است. سعی کنید کارتان را حتما به موقع و یا زودتر از آن انجام دهید.

این کار چند حسن و خوبی دارد اول اینکه از تراکم کاری شما کم شده و کمتر فشار و استرس خواهید داشت و دیگر اینکه مسئولیت پذیری شما بالاست و کارها را سر زمان بندی و یا زودتر به پایان می برید.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راههای جلب اعتماد مشتری در سایت

۴- توجه به صحبت دیگران و پاسخ مناسب دادن

در کسب و کارتان با افراد زیادی برخورد می کنید سعی کنید به صحبت دیگران با دقت و علاقه گوش کنید شاید این افراد نیازمند این هستند تا کسی به حرف هایشان گوش کند و مایه امیدواریشان شود.

در کسب و کار به سوالات دیگران پاسخ مناسب و خیر خواهان بدهید فرضا به گونه ای پاسخ دهید که ذهن آنها درگیر روش های بلند مدت و روش هایی برای بهبود کیفیت شود.

۵- مشتری مداری

کلید اصلی موفقیت در کسب درآمد اینترنتی و غیر اینترنتی ، مشتری مدار بودن است . وجود مشتری یعنی استمرار کسب درآمد و از دست دادن مشتری یعنی نابودی کسب و کار . مشتری مدار بودن به معنای شنیدن پیشنهادات و انتقادات و کار کردن روی راه حل ها به گونه ای که ، مشتری آنها را مطابق خواسته خود بداند . این کار موجب اعتبار دادن به مشتری و جلب اعتماد اوست.

۶- داشتن ظاهری مرتب و هماهنگ

در کتاب فوربس نوشته کارل کینسی کومان آمده است که، آمارها نشان می دهند هفت ثانیه نخست دیدار موجب ایجاد تصویری ذهنی در طرف مقابل می شود. سعی کنید در محل کار و جلسات ، با ظاهری مرتب و تمیز وارد شوید و لباس مناسب و هماهنگ با کارتان را استفاده کنید.

۷- پایبندی به وعده ها

به وعده هایی که به مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات و محصولات خود می دهید پایبند باشید و حتی فراتر از انتظارات آنان عمل کنید . بهتر است دو کار را به طور کامل و درست انجام دهید تا اینکه ده کار را همزمان و ضعیف به پایان ببرید.

۸- خود را بخشی از تیم بدانید

از اقدام جزیره ای و جدا از دیگران به شدن پرهیز کنید . با وجود افراد دیگر در کنارتان ، انها را جزیی از خود بدانید و با گروه هماهنگ باشید این دیدگاه و نگرش که « من تمام کار را می توانم انجام دهم » پیشبرد خوبی ندارد .

۹- استفاده از فرصت های جدید

یکی دیگر از راههای بهترین بودن در کسب درآمد ، ایجاد و یا استفاده از فرصت های جدید می باشد. فرصت های جدید را دریابید و برای پیشرفت هوشمندانه ، هر چه بیشتر چالش های جدید را بپذیرید.

۱۰- نشان دادن اعتماد به نفس

بین اعتماد به نفس و غرور تفاوت زیادی است در انجام کارها اعتماد به نفس لازم را داشته باشید. خود قهرمان پنداشتن شما را به جایی نمی رساند در حالی که اعتماد به نفس موجب پیشرفت در کسب و کارتان می شود. داشتن اعتماد به نفس نسبت به مهارت ها و قابلیت هایی که دارید در ارائه بهتر آنها موثر است.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راههای بهبود کسب و کار اینترنتی

۱۱- پر هیجان باشید

البته هیجان داشتن برای کسب درآمد بیشتر ، موجب تلاش بیشتر و تحرک لازم می شود پس از خمودی و سستی پرهیز کنید. . به نکات مثبت کار خود توجه کنید و به دنبال روشی باشید تا ارزش کار خود را در یابید.

۱۲- کنترل احساسات

اگر چه هیجان خوب است ولی نباید احساسات شما بر رفتارتان غلبه کند. قبل از ورود به ساختمان محل کار ، عواطف و احساسات خارجی را از خود دور کنید . سعی کنید از در میان گذاشتن مسائل شخصی با دیگران پرهیز کنید.

۱۳- یادگیری کمک گرفتن از دیگران

سعی کنید چگونگی کمک گرفتن از دیگران را یاد بگیرید . این تفکر که نیاز به کمک دیگران داشتن نشانه ضعف است را از خودتان دور کنید بلکه بیانگر آن است که می خواهید کارتان را به نحو احسن انجام دهید.

۱۴- داشتن تفکر استراتژیکی

در کسب و کارتان برنامه های بلند مدت داشته باشید و اهداف بزرگی را در نظر بگیرید. سودمندی در محیط کار و کسب درآمد بسیار ارزشمند است و چه بهتر که هدف های بلند مدت را در نظر داشته باشید باشید.

سخت پایانی راههای بهترین بودن در کسب درآمد

در بیان ویژگی ها و راههای بهترین بودن در کسب درآمد ، بیشترین تاکید بر روی بروز شایستگی ها و بالفعل کردن پتانسل های درونی است . برای تحقق این امر باید برخی رفتارها را تغییر و یا اصلاح کرد ضمن اینکه برخی موارد را باید یاد بگیرید .

یک نفر هر چند توانمند باشد از کمک دیگران و نیز بهره گیری از تجربیات سایرین نمی تواند بی نیاز باشد. مشورت در امور و بهره گیری از دیدگاه های مختلف ،کمک رسان خواهد بود. اصل مهم در کسب درآمد و افزایش پول و ثروت ، توجه به خواسته مشتری و ارائه خدمات و محصولات بر اساس این نیاز است پس باید همواره ارتباط با بازار هدف داشته باشید .

این ۱۴ ویژگی و رعایت انها موجب بهتر شدن در کسب در آمد به طور خاص و در همه امور کاری به طور عام خواهد شد. . همچنین نگاه کنید به مقاله : راههای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی)

مطلب پیشنهادی

مراحل فروش محصولات و خدمات , چرخه فروش چیست ؟ , فرایند فروش (Sales Process) چیست؟

آموزش مراحل فروش محصولات و خدمات

اگر قرار است اقدام به کسب درآمد از اینترنت کنید باید مراحل فروش محصولات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.