سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی

سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی

با ضریب نفوذ بالای اینترنت ،یک سری سایتها به نام سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی  هم به وجود آمدند . این نوع سایتهای معرفی راه های کسب درآمد ایرانی یا کسب درآمد با انجام پروژه (فریلنسر) هستند و برنامه آنها ایفای نقش واسط و رساندن کارفرما و جویای کار به یکدیگر است. یکی از این سایتها ماهان جاب است.

ماهان جاب یک سایت اطلاع رسانی بمنظور ثبت آگهی های تخصص افراد برای متقاضیان کار و همچنین کارفرمایان محترم می باشد.

این تارنما در سال ۱۳۹۵ با همکاری تعداد از اساتید دانشگاه و افراد ذی فن در صنعت و خدمات رسانی با هدف تسهیل آگهی رسانی افراد متخصص برای عموم مردم طراحی شده است. . . .

شیوه فعالیت سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی

این سایت از آن دسته سایت هایی است که برای به هم رسیدن کارفرما و جویای کار در سراسر ایران بزرگ طراحی شده و هیچ نوع محدودیتی برای ارتباط بین کارفرما و مجری وجود ندارد.

 

انجام فعالیت و پروژه در این نوع سایتها متناسب با تخصص و مهارت مجری است و منظور از کار شغل استخدامی و دائم است.

هر کس می تواند با توجه به تخصص خود وارد شده و کاری را به عهده بگیر نمونه این کارها: تایپ، طراحی سایت، ساخت برنامه، استخدام راننده ، مشاوره ، کنکور ، صنایع دستی، حقوقی، برنامه نویسی ،سرایداری، نظافت و… هر شغلی را که بخواهید می توانید به عنوان کارفرما سفارش دهید و یا به عنوان مجری با توجه به مهارت خود به عهده بگیرید

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  هفت ویژگی بیت کوین

همان طور که گفتم سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی است هر کس می تواند در این سایت با اعلام شرایط و تخصص خود به راحتی شغل مورد نظرش را پیدا کند.

نکته پایانی درباره سایت کار استخدامی و کاریابی اینترنتی

در اینجا فقط سفارش کار و یا ورود به عنوان مجری نیست می توان از شیوه های مختلف وارد شد مثلا سایتی مناسب برای دادن آگهی استخدام برای صاحبان کسب و کار و یا تبلیغ خدمات می باشد. لینک ورود به سایت

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد ساده و آسان , کسب درآمد بدون سرمایه , راههای درآمد راحت

راههای کسب درآمد ساده و آسان

به قول معروف زندگی خرج دارد و به همین دلیل پول درآوردن برای همگان مهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *