معایب بیت‌کوین

معایب بیت‌کوین

معایب بیت‌کوین مانند هر کسب و کار اینترنت قابل مشاهده و در صورت لزوم رفع می باشد . بیت کوین یا اسکناس دیجیتالی و یا پول کاغذی و یا هر چیز دیگری که بنامیم در حال رشد و ترقی است و یقینا ایرادهایش با توسعه و اقبال بیشتر رفع خواهد شد. همین در حال توسعه و تکمیل شدن هم از معایب بیت کوین محسوب می شود چرا که پایداری آن زیر سوال رفته و موجب شک مردم و ایجاد عم اطمینان می شود.

در ارسال قبلی مزایا و محاسن بیت کوین گفته شد برای اطلاع می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید:

مزایای بیت‌کوین

عمدترین معایب بیت کوین عبارتند از:

میزان پذیرش :

بیت کویت در آغاز راه است و یکی از معایب بیت کوین را همین جوان بودن آن ذکر می کنند چون بسیاری از مردم هنوز در مورد بیت کوین آگاهی ندارند. همه روزه، کسب و کارهای بیشتری بیت کوینها را می پذیرند چرا که مزایای آنرا می خواهند، اما این فهرست هنوز کوچک است و نیاز به رشد دارد تا بتوان از فایده های این شبکه بهره جست.

ناپایداری بیت کوین:

معایب بیت کوین را در ناپایداری آن می دانند. ارزش کلی بیت کوینهای در گردش و تعداد کسب و کارهایی که از بیت کوین استفاده می کنند، در مقایسه با آنچه که باید باشد، هنوز کم است. بنابراین، رویدادها، معاملات و یا فعالیتهای تجاری نسبتاً کمی هستند که می توانند بر بهای بیت کوین اثری چشمگیر داشته باشند..

به لحاظ نظری این ناپایداری، در صورت رشد بازارها و تکنولوژی بیت کوین، کاهش خواهد یافت. پیش از این، جهان هرگز چنین ارز نوپدیدی را به خود ندیده بود، بنابراین تصور اینکه بیت کوین چگونه این راه را به پایان خواهد برد، واقعاً دشوار (و هیجان برانگیز) است.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  معرفی بیت کوین

معایب بیت کوین در حال توسعه بودنش :

در حال توسعه و رشد بودن از معایب بیت کوین محسوب می شود. نرم افزار بیت کوین هنوز نسخه بتاست و ویژگی های ناقص بسیاری دارد که بطور فعال در دست توسعه است. ابزارها، ویژگی ها و سرویس های جدید در حال توسعه یافتن هستند تا بیت کوین را امن تر و برای توده مردم دسترس پذیرتر بسازند. بیشتر کسب و کارهای بیت کوینی نوپا بوده و هنوز تحت پوشش بیمه نیستند. بطور کلی، فرایند بلوغ بیت کوین هنوز در جریان است.

نداشتن پشتوانه حکومی از معایب بیت کوین :

یکی از معایب بیت کوین مانند اسکناس و پل رایج پشتوانه حکومتی ندارد و حکومتها آن را به رسمیت نمی شناسند حتی می گویند هیچ کس مالک شبکه بیت کوین هم نیست و این ناشناختگی موجب ترس مردم برای توجه بیشتر به این پول غیرکاغذی شده است. البته شاید زمانی برسد که حکومتها آن را به رسمیت کامل شناخته و دارای پشتوانه قوی شود.

کسی از آینده خبر ندارد ولی آنچه مسلم است بیت کوین هر روز در حال توسعه و جلب اعتماد مردم و رونق یافتن در کسب درآمد از اینترنت و خرید و فروش های آنلاین اینترنتی می باشد. به مرور معایب بیت کویت در حال مرتفع شدن است و این کار با رشد و توسعه آن امکان پذیر خواهد بود.

اطلاعایت بیشتر درباره بیت کوین در لینک های زیر:

شیوه کار بیت کوین

شناخت بیت‌کوین

مطلب پیشنهادی

افزایش درآمد فروشگاه اینترنتی

روش های افزایش درآمد فروشگاه اینترنتی

کاملا طبیعی است که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به دنبال یادگیری روش های افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.