امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی

امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی

با گسترش اینترنت و شروع کسب و کار اینترنتی، بازار کسب درآمد و کسب پول از دنیای اینترنت داغ شد و همه در پی کسب درآمد از اینترنت برآمدند. یک بازار بزرگ و پردرآمد به روی همگان باز شد و هر کسی تلاش می کند تا از این اقیانوس بزرگ کسب درآمد ، منفعتی ببرد. امکان سوال مهم این است که آیا امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی برای همه وجود دارد هر کسی می تواند در اینترنت کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند و پول در بیاورد؟

البته شاید در آغاز اینگونه تصور شود که راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای همه امکان پذیر نباشد و تصور کنیم که نیاز به تخصص ،علم بالا، و سرمایه کلان داشته باشد. ظاهر قضیه اینگونه است ولی در عمل هر کس با هر سرمایه ، علم و تخصصی، سن و جنسیتی می تواند کسب و کار اینترنتی را شروع کند و هیچ نوع محدودیت و ممنوعیتی وجود ندارد در واقع امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی برای همگان وجود دارد.

گستردگی امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی

راه اندازی کسب درآمد از اینترنت نیاز به ابزار و وسایل خاصی ندارد  و با دم دست ترین و ساده ترین وسایل هم می توان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد. الان تقریبا همه از انواع موبایل های هوشمند در اختیار دارند و عضو یکی از شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان های موبایلی مثل : فیسبوک، توئیتر، تلگرام ، اینستاگرام، لاین، وایبر و… هستند این بازار بزرگ و کسب درآمد بالقوه هر روز در حال رشد و گسترش هست.

قبلا ضریب نفوذ اینترنت زیاد نبود ولی در سالهای اخیر شتاب بالایی گرفته و بیشتر افراد خانواده از آن استفاده می کنند . در گذشته بیشتر جوانان از اینترنت استفاده می کردند ولی با گسترش اینترنت و موبایل های هوشمند پدران و مادران هم به جمع استفاده کنندگان از اینترنت پیوستند . بسیاری از افراد هستند که در ساعات مختلف و حتی قبل از خواب باید سری به دنیای اینترنت زده و ایمیل یا صفحه اینستاگرام یا تلگرام و… را چک کنند و بعد بخوابند. البته این نوع رفتار به نظر برخی تبعات بد داشته و موجب حمله به اینترنت شده و تبلیغات منفی را انداختند . هر چیزی اگر درست و به جا استفاده شود سودمند خواهد بود . این دنیای بزرگ و وسیع و بسیار گسترده می تواند برای همه امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی را مهیا کند.

امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی با درآمدهای بالا

شاید باور کردنش برایتان سخت باشد که بیشتر کسانی که در اینترنت مشغول کار هستند بسیار جوان و حتی نوجوان هستند ولی درآمدهای میلیونی و برخی میلیاردی دارند . بیشترشان متولدین دهه هفتاد به بعد بوده که با راه اندازی کسب و کار اینترنتی و حتی ایجاد کانال در تلگرام و یا پیچ در اینستاگرام و… شروع به کسب درآمد بالا کردند. ( کسب درآمد اینترنتی از تلگرام) پس امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی برای همگان با هر سن و طبقه ای وجود دارد .بیشتر این افراد بدون سرمایه و یا با سرمایه بسیار کم شروع کردند و الان به موفقیت رسیدند.

هر کسی می تواند با کمترین هزینه، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و جزء کارآفرینان برتر اینترنتی در کشور باشد. با پیشرفت اینترنت و فراهم شدن بستر مناسب برای کسب و کار های آنلاین، مطمئن باشید که شما هم می توانید مانند سایر کسب درآمد از اینترنت را تجربه کنید چون در این مکان امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی برای همگان به طور مساوی وجود دارد.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  کسب درآمد اینترنتی با شغل دوم

۵ دلیل و امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی

 ۱- نیاز به سرمایه و پول کم

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به هیچ وجه نیاز به سرمایه های کلان نیست. با سرمایه های خیلی کم مثلا زیر یک میلیون تومان می شود به راحتی کار آفرین اینترنتی شد. حتی با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید به صورت کاملا رایگان کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. آیا برای ساخت یک کانال تلگرام باید هزینه ای پرداخت کرد؟ آیا برای ساخت یک پیج اینستاگرام باید هزینه ای پرداخت کرد؟ جواب این سوال را همه می دانند! خیلی از افراد را می شناسم کسب و کار خود را توسط یک کانال تلگرام راه اندازی کردند و روزانه ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان درآمد اینترنتی دارند. این یعنی بستر مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی.

اگر مهارت و پشتکار داشته باشید مطمئن باشید خیلی راحت می توانید. برای گسترش کسب و کار اینترنتی خود هم می توانید از درآمد های اولیه که از کسب و کارتان حاصل می شود استفاده کنید. و به این صورت کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید بدون اینکه از جیبتان هزینه کنید. آیا می دانستید بسیاری از کار آفرینان برتر اینترنتی کسب و کار خود را در منزل خودشان شروع کردند و از پرداخت هزینه برای اجاره مکان و مالیات معاف بوده اند؟ بله شما هم می توانید اینگونه کسب و کار خود را استارت بزنید.

 ۲- آموزش و یادگیری آسان کسب درآمد اینترنتی

امروزه با گسترش اینترنت شما به راحتی می توانید به حجم بالایی از آموزش ها در هر زمینه ای دسترسی داشته باشید. دیگر نیاز به هزینه های زیاد برای یادگیری مهارت های لازم ندارید. احتیاجی نیست در ابتدای کارتان حتما استاد باشید. در حین راه اندازی کسب و کارتان می توانید تخصص و علم خود را در زمینه کاری خودتان گسترش دهید. بسیاری از سایت ها هستند که آموزش های رایگان حتی در قالب وبینار ارائه می کنند که شما به راحتی می توانید از طریق این افراد تخصص خود را گسترش دهید. آموزش راه اندازی سایت و کسب و کار اینترنتی به وفور در اینترنت وجود دارد.

۳- توسعه و گسترگی بازار هدف و فروش

در کسب و کارهای واقعی بیشترین بازار هدف شاید فقط یک شهر و یا استان باشد. تصور کنید صاحب بهترین مغازه در بهترین نقطه شهرتان هستید. آیا امکان دارد که از شهر های دیگر هم مشتری داشته باشید؟ آیا می توانید به صورت ۲۴ ساعته مغازتون را باز نگه دارید؟ در کسب و کارهای اینترنتی محدودیتی در بازار هدف و فروش بالا ندارید. با کمترین هزینه و شاید بدون هزینه می توانید مشتریان خود را از شهر های دیگر به کسب و کار خود هدایت کنید.

حتی ممکن است ایرانی های ساکن کشورهای خارجی هم از مشتریان کسب و کار شما باشند. با کسب و کار اینترنتی به صورت ۲۴ ساعته می توانید به مشتریان خود خدمت رسانی کنید. توسط شبکه های اجتماعی محبوب هم می توانید به بازار هدف گسترده ای دسترسی داشته باشید. امروزه شبکه های اجتماعی جزو ابزارهای مهم بازاریابی اینترنتی محسوب می شوند.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راه اندازی سریع کسب و کار اینترنتی

۴- ارتباط با مشتریان و خریداران کالا و خدمات

ارتباط با مشتری یکی از مهمترین عواملی است که در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی دخیل است. در کسب و کارهای اینترنتی می توان به راحتی و با کمترین هزینه با مشتریان خود ارتباط صمیمانه ای داشته باشید. حتی ممکن است بدون صحبت کردن مستقیم با آن ها بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. تبلیغ نویسی حرفه ای جادوی فروش های میلیونی در اینترنت است.

در کسب و کارهای سنتی شما برای هر مشتری که خریدار محصولات شماست باید کلی توضیح بدهید و متقاعدش کنید. ولی در کسب و کارهای اینترنتی با یک بار توضیح دادن محصولات خود به صورت کامل و واضح و بیان کردن ویژگی های خاص آن به راحتی می توانید بدون صرف هزینه و وقت، محصولات خود را به افراد زیادی بفروشید.

 ۵- مزیت رقابتی برای پیشرفت

یکی از مواردی که در هر نوع کسب و کاری باید رعایت شود داشتن مزیت رقابتی است. در اینترنت به راحتی می توانید به رقبای خود دسترسی داشته باشید. ولی در کسب و کارهای سنتی دسترسی داشتن به تمام رقبا کار سختی است. همیشه به این مورد تاکید داشتم که چه قبل از شروع کسب و کار اینترنتی و چه بعد از آن باید رقبایتان را زیر نظر داشته باشید.( تحلیل رقبا در کسب درآمد اینترنتی)

هر کسب و کاری داشته باشید باید مزیت رقابتی خود را مشخص کنید تا در آن موفق شده پیشرفت کنید،که این امر فقط با بررسی رقبا امکان پذیر است. اگر شما می توانید رقبای خود را به راحتی بررسی کنید مطمئن باشید آن ها هم این کار را به راحتی انجام می دهند. ولی مهم این است که مزیت رقابتی شما باید به گونه ای باشد که رقبای شما از آن بی بهره باشند.

 سخن پایانی امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی

امکان راه اندازی کسب درآمد اینترنتی چنان گسترده ، وسیع و آسان است که هر کسی با هر سن و سالی، هر تخصصی و هر میزان سرمایه ای می تواند به راحتی کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کند و با داشتن مزیت رقابتی و دیگر موارد به یکی از بهترین کار آفرینان اینترنتی تبدیل شود. بعضی ها هستند که فقط از شروع کسب و کار اینترنتی ترس دارند. ولی این افراد باید بدانند که شروع کسب و کار اینترنتی کار بسیار ساده ای است.

چنان ساده و راحت است که با یک پیج اینستاگرام هم می توانید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید. ولی مهم این است که بتوانید کسب و کار موفقی در اینترنت داشته باشید. با گسترش تخصص و یادگیری مهارت های بازاریابی و فروش اینترنتی حتما می توانید کسب و کار اینترنتی خود را به موفقیت نزدیک کنید. نباید از شروع کسب درآمد از اینترنت بترسید بلکه به درایت و مطالعه و قدم به قدم وارد این دنیای بزرگ پر از پول و ثروت شوید.

مطلب پیشنهادی

مراحل فروش محصولات و خدمات , چرخه فروش چیست ؟ , فرایند فروش (Sales Process) چیست؟

آموزش مراحل فروش محصولات و خدمات

اگر قرار است اقدام به کسب درآمد از اینترنت کنید باید مراحل فروش محصولات و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.