جملات زیبا درباره پول

خواندن جملات زیبا درباره پول و کسب ثروت از افراد مشهور و ثروتمند جهان می تواند ضمن تغییر نگاه و دیدگاهمان نسبت به ثروت اندوزی ، موجب الهام بخشی برای تلاش بیشتر جهت موفقیت در زندگی و کسب و کار شود. پول در ذات خود نه تنها بد نیست که بسیار ارزشمند بوده و موجب افزایش رفاه و آسایش عمومی افراد جامعه می شود.

دانستن سخنان بزرگان درباره موفقیت و اطلاع از نوع نگاه ثروتمندان ، افراد مشهور ، تجار و سرمایه گذاران بزرگ درباره پول و چگونگی کسب ثروت می تواند به عنوان عامل انگیزشی عمل کند . لذا در سایت پول یابی تلاش کردم تا مجموعه مختصر و مفیدی از جملات زیبا درباره پول و کسب درآمد و ثروت را بیاورم امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

جملات زیبا درباره پول

بی دلیل نیست که سخنان نغز و گزیده بزرگان را جملات طلایی می گویند و در این میان بزرگان زیادی هستند که جملات زیبا درباره پول و ثروت هم گفته اند و آگاهی از آنها می تواند سودمند باشد. همه این بزرگان تاکید دارند که پول بدون زحمت و تلاش کسب نمی شود . هیچ درختی در جهان وجود ندارد که پول از شاخ و برگ آن آویزان باشد و یا از آسمان برای شما پول ببارد. به دلیل سختی کسب پول است که همه ما در حال حساب و کتاب کردن دخل و خرج خودمان هستیم.

عده ای معتقدند اگر بتوانید کنترل پول خود را به دست بگیرید می توانید کنترل زندگی خودتان را هم در دست بگیرید. این دیدگاه اهمیت مدیریت پول را می رساند و اینکه هر کسب و کاری برای کسب درآمد و پول باید دارای برنامه بوده و بدون تلاش و برنامه ریزی ، ثروت حاصل نمی شود .

جملات زیبا درباره پول ، سخنان زیبا در ثروت ، 30 جمله زیبا درباره کسب پول
جملات زیبا و دلنشین از مفاخر و مشاهیر جهان درباره کسب پول و ثروت

در اینجا ۳۰ تا از جملات زیبا درباره پول و ثروت که از مشاهیر و بزرگان جهان نقل شده را آوردم تا ضمن ایجاد انگیزه بیشتر در شما ، توصیه کنم که قدر پولی را که با زحمت و تلاش فراوان به دست آورده اید را بدانید. مهم ترین جملات زیبا درباره پول عبارتند از:

۱- راه میلیونر شدن

هیچ انحصاری در میلیونر شدن نیست. اگر شما نسبت به افرادی که پول بیشتری دارند حسادت می‌کنید، همان‌جا ننشینید و غر نزنید، کاری کنید که خودتان پول بیشتری بدست آورید. (جینا رینهرت)

۲- خوب شدن زندگی

زندگی شروع به خوب شدن کرد، وقتی شروع کردم به کسب پول. ( بالتازار گتی )

۳- پولدار شدن یا ثروتمند شدن

باید اعتراف کنم کمی سخاوتمند هستم، اما واقعا در مورد پول نگران نیستم. پولدار شدن هدف من نیست، ثروتمند بودن هدف من است. ( کیلو گرین )

۴- چیزهای ارزشمند و زیبای زندگی

زیباترین چیزها به پول وابسته نیست، چیزهایی مثل خاطرات و لحظات. اگر قدر داشتن آنها را ندانید، می‌توانند به راحتی از کنارتان عبور کنند. ( الک وک )

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  اهمیت اشتباهات در کسب درآمد
۵- گسترش عشق

بیایید فقط به دادن پول راضی نباشیم. پول کافی نیست، پول را می‌توان بدست آورد ولی آنها قلب شما را می‌خواهند تا آنها را دوست بدارید. هرجا می‌روید عشق را گسترش دهید. ( مادر ترزا )

۶- شمردن پول ها

اگر شما بتوانید پول‌هایتان را بشمارید، در حقیقت یک شخص پولدار نیستید. ( جی ‌پاول گتی )

۷- اولویت دادن به مشتری

اگر فقط برای پول کار کنید، هرگز آنرا بدست نمی‌آورید اما اگر کاری که می‌کنید را دوست داشته باشید و همیشه اولویت را به مشتری دهید، موفقیت متعلق به شما خواهد بود. ( ری کروک )

۸- میزان کار و حقوق

بسیاری از مردم فقط به میزانی کار می‌کنند که اخراج نشوند و فقط مقداری حقوق می‌گیرند که استعفا ندهند. (جرج کارلین )

۹- نویسندگی و کسب پول

یک نویسنده باید پول بدست آورد تا بتواند زندگی کند و بنویسد، اما او به هیچ‌وجه نباید تنها به خاطر کسب پول زندگی کند و بنویسد. ( کارل مارکس )

۱۰- انگیزه بخشی پول

اگر پول انگیزه‌بخش ما بود، ما مدت‌ها پیش شرکت را فروخته بودیم و در یک ساحل به سر می‌بردیم. ( لری پیج )

۱۱- پول دادن به کودکان

 چیزی که یادگیری‌اش برای کودکان اهمیت دارد این است که مهم نیست چقدر پول دارند، چقدر بدست می‌آورند، برنده می‌شوند یا به ارث می‌برند. بلکه لازم است نحوه خرج کردن و پس‌انداز آنرا بدانند و اینکه چطور پول را برای رفع نیاز دیگران بدهند. مدیریت پول به همین معناست و به همین دلیل است که ما به بچه‌ها بطور مستمر پول می‌دهیم. ( باربارا کلوروسو )

۱۲- پول زیاد

وقتی صحبت از مقدار زیادی پول است، بهتر است به هیچکس اعتماد نکنید. ( آگاتا کریستی)

۱۳- دلیل ارزشمندی بیت کوین

از اساس، بیت‌کوین یک ارز هوشمندانه است که توسط مهندسانی آینده‌بین طراحی شده است. این ارز نیاز به بانک‌ها، کارمزد کارت‌های اعتباری، کارمزد مبادله ارزها، کارمزد انتقال پول را از بین می‌برد و نیاز به وکلای موسسات را نیز کم می‌کند… همه این چیزها خوب هستند. ( پیتر دیامندیس )

۱۴- کار با دوام زیاد

همه می‌توانیم موفق باشیم و پول به دست آوریم، اما وقتی بمیریم این تمام می‌شود. اما شما وقتی کاری معنادار می‌کنید که به مردم کمک کنید موفق شوند، این کار یک دوام زیادی دارد. ( لو هولتز )

۱۵- همراهی در همه حال

همه می‌خواهند با شما در لیموزین همراه باشند اما باید کسی را بخوانید که اگر لیموزین خراب شد، همراهتان سوار اتوبوس شود. ( اوپرا وینفری )

۱۶-  جذب پول

پول را معمولا باید جذب کرد، نه اینکه به دنبال آن بروید. ( جیم ران )

۱۷- دو برابر کردن پول

سریعترین راه برای اینکه پول‌تان را دوبرابر کنید این است که آنرا دولا کنید و در جیب‌تان بگذارید. ( ویل راجرز )

۱۸- حقوق خوب و پول زیاد

من حقوق خوب نمی‌دهم به خاطر اینکه پول زیادی دارم، من پول زیادی دارم به خاطر اینکه حقوق خوبی می‌دهم. ( رابرت بوش )

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  تعهد شرط موفقیت در کسب و کار
۱۹- رفتار در قبال پول

اگر می‌خواهید بدانید واقعا یک نفر چگونه است، توجه کنید وقتی پول از دست می‌دهد چگونه رفتار می‌کند. ( سیمون ویل )

۲۰- از دست دادن پول

هر چقدر در اقدام و عمل تاخیر داشته باشید، پول بیشتری از دست میدهید. ( کری ویلکرسون )

۲۱- کمک پول در زندگی

اجازه ندهید پول زندگی شما را بچرخاند، بگذارید پول به شما کمک کند زندگی‌تان را بچرخانید. ( جان رمپتون )

۲۲- مخارج کم

مخارج کم را در نظر داشته باشید، یک درز کوچک می‌تواند یک کشتی بزرگ را غرق کند. ( بنجامین فرانکلین)

۲۳- مسئولیت ثروت زیاد

کارآفرین موفق بودن ممکن است به معنای ثروت بسیار باشد. اما ثروت زیاد، مسئولیت زیادی به همراه دارد. مسئولیت برای من این است که در کسب‌وکارهای جدید سرمایه‌گذاری کنم، شغل ایجاد کنم، مردم را استخدام کنم و پول کنار بگذارم تا در جایی که تفاوتی را ایجاد می‌کنم از عهده مشکلات برآیم. ( ریچارد برانسون )

۲۴-  مهم ترین چیز در زندگی

وقتی جوان بودم فکر می‌کردم پول مهمترین چیز در زندگی است، الان که پیر شده‌ام می‌دانم که همینطور است.( اسکار وایلد )

۲۵- پول و هیجان بازی

پول هرگز برای من یک محرک و انگیزه نبوده است، به جز اینکه راهی بوده تا امتیاز داشته باشم. هیجان واقعی در بازی کردن (در صحنه بودن) است. ( دونالد ترامپ )

۲۶- دانستن ورودی پول

شخصی که نمی‌داند پول بعدی از کجا می‌آید، معمولا نمی‌داند آخرین پولی که خرج کرده کجا رفته است. ( ناشناس )

۲۷- پول و خوشبختی

اینکه مردم فکر می‌کنند بدون پول می‌توانند خوشبخت باشند نوعی افاده معنوی است ( آلبرت کاموس)

۲۸- تاثیر پول

پول بهترین دئودرانت (رفع کننده بوی بد) است. ( الیزابت تایلر )

۲۹- مفید بودن پول

پول شما از انجام کارهایی که دوست ندارید انجام دهید آزاد می‌کند. از آنجایی که من تقریبا دوست ندارم هیچ کاری انجام دهم، پول برایم مفید است. ( گروچو مارکس )

۳۰- محل رشد پول

پول روی درخت مقاومت و پافشاری رشد می‌کند. ( ضرب‌المثل ژاپنی )

سخن پایانی جملات زیبا درباره پول و کسب ثروت

مجموع ۳۰ تا از جملات و سخنان زیبا و دلنشین از بزرگان و مشاهیر عرصه کسب و کار و تجارت که در بالا آمد ، می تواند ضمن الهام بخش بودن ، ایده های بزرگی را به صورت فشرده در قالب یک یا چند جمله کوتاه به خوانندگان القا کند. این سخنان برای افرادی که در زمینه کسب و کار فعالیت دارند و قصد سرمایه گذاری و یا افزایش کسب درآمد دارند می تواند به عنوان مشوق و محرک عمل کند.

نکته آخر اینکه سخنان مشاهیر درباره کسب پول و ثروت علاوه بر پر نغز و محتوا بودن ، بیان کننده سالیان تجربه و دانش افراد موفق و انسان های خودساخته می باشد و این موضوع تاثیرگذاری این جملات را دو چندان می کند.

مطلب پیشنهادی

روش های پس انداز کردن , بهترین روش های پس انداز کردن , پس انداز پول

آموزش روش های پس انداز کردن در زندگی

پس انداز کردن از عادات قدیمی و پسندیده انسان است . معمولاً همه ما از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.