شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت

شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت

در مقالات مختلف سایت پول یابی درباره مزایا و راههای کسب درآمد و همچنین افزایش سود دهی مطالب و راهکارهایی نوشتیم در ادامه این آموزش ها، شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت به صورت عملی ارائه می شود امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. (برنامه ریزی برای کسب درآمد از اینترنت)

جسارت شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت

تعجب نکنید درست خوانده اید یکی شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت داشتن جسارت و نترسیدن است. اگر حرف تازه ای دارید و یا ایده ای مناسب از طرح و اجرای آن هراسی نداشته باشید. به گفته استیو جابز : « جسارت اجرایی کردن ایده هایت را داشته باش وگرنه همیشه جهان پر بوده از ترسوهای خوش فکر.»

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی متقاوت و یا اتخاذ شیوه نوین برای افزایش کسب درآمد از اینترنت نیاز به جسارت دارد و نباید از شکست و یا حرف دیگران بترسیم . داستایفسکی در رمان جنایت و مکافات نوشته است: « مانده ام که مردم از چه چیزی بیشتر وحشت دارند. من که می گویم مردم بیشتر از هر چیزی از این وحشت دارند که قدم تازه ای بر دارند یا حرف تازه ای بزنند.»

پرهیز از تقلید و کپی برداری

اگر از کاری و ایده ای برای مطالعه و یا ایجاد انگیزه کمک بگیرید تا به این وسیله کسب و کاری را راه اندازی کنیم و موجب افزایش کسب درآمد از اینترنت برایمان شود ایرادی ندارد ولی کپی برداری و تقلید لزوما با موفقیت همراه نخواهد شد. توصیه اکید شده که برای رشد و پیشرفت حتی در بازاریابی محتوایی ، از کپی برداری پرهیز شود و محتوای جذاب، اختصاصی و جدید تولید و منتشر شود برای رشد سایت و افزایش بازدید این شیوه بهترین راه حل محسوب می شود.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  کسب درآمد از اسنپ یا تاکسی یاب

نکته آخر اینکه اگر مقصود کپی برداری و تقلید باشد هستند کسانی که بهتر و تمیزتر از ما کپی زده و ایده ها را اجرایی کنند و یا چنان تقلید کنند که از ما جلو بزنند . لذا هرگز برای افزایش کسب درآمد از اینترنت ، قاطی چیزای از پیش تعیین شده نشویم . چارلی پاپلین در یک مسابقه تقلید از کارهای چارلی چاپلین در مونت کارلو به صورت ناشناس شرکت کرد و نفر سوم شد. پس کسانی هستند که بهتر از ما تقلید می کنند.(کسب درآمد با تولید محتوا آنلاین)

داستان سرایی یک شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت

بازاریابی و افزایش فروش دیگر در مورد کالایی نیست که می فروشید بلکه داستان هایی است که برای مخاطبین و مشتریان خود می گویید. داستان سرایی یکی از مواردی است که در مدیریت کسب و کار اینترنتی به عنوان دانش کاسبی به آن تاکید شده است.

عده ای معتقدند که داستان سرایی علاوه بر افزایش کسب درآمد از اینترنت ، موجب مدیریت در کار شده و حرف اول و آخر را در اقناع مشتری می زند . البته باز کارشناسان حیطه کسب و کار توصیه می گویند نباید زیاد اغراق و غلو کرد بلکه هدف قانع کردن مشتری و جذب آن باشد و باید از دروغ گویی و گزافه پرهیز کرد.

ارسال پست حرفه ای در وبلاگ و سایت

یک شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت ارسال پست تخصصی و رعایت اصول حرفه ای متن می باشد. پست و مطالب هرچه جذاب تر، با کیفیت تر و اختصاصی تر باشند موجب افزایش کاربران به طرف سایت شده و در کسب رتبه بالا و افزایش درآمد تاثیر دارد. هر پستی را نمی توان پست مناسب و تخصصی محسوب کرد. لذا از نظر محتوا و نیز فرم باید شکل ارسال پست رعایت شود.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راههای ساده افزایش فروش فروشگاه اینترنتی

یک پست حرفه ای وبلاگ و سایت باید دارای بخش های زیر باشد: عنوان/ تیتر مناسب – مقدمه – زیر عنوان ( تصاویر مرتبط) – متن اصلی ( زیر عنوان تصاویر مرتبط) – نتیجه گیری – نحوه برقراری ارتباط .

رفتار مناسب با مشتری

مهمترین شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت ارتباط درست و منطقی با مشتری و تعامل سازنده با مخاطبان و کاربران است . سعی کنید در اطرافتان افراد خوش و خوش اخلاق جمع کنید . از افراد منفی فاصله بگیرید آنها برای هر راه حلی یک مشکل پیدا می کنند.

افرادتان را آنقدر خوب آموزش دهید که بتوانند سازمان یا شرکت شما را ترک کنند اما با آنها آنقدر خوب رفتار کنید که تمایل به این کار نداشته باشند.

سخن پایانی شیوه افزایش کسب درآمد از اینترنت: راه موفقیت در فروش

موفقيت در فروش نصيب كسي كه كمترين قيمت را دارد نمي شود.
موفقيت در فروش نصيب كسي كه بهترين مشتريان را دارد نمي شود.
و موفقيت در فروش نصيب كسي كه باهوش ترين فرد است نمي شود.
چه كسي واقعا فروش موفقي خواهد داشت؟
افرادي كه در برخورد با هر مشتري يا مشتري احتمالي رفتاري بي عيب و نقص را تمرين مي كنند.
هيچ گزينه يا جايگزين ديگري براي رفتار مناسب با مشتري وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی

بازی همستر کامبت Hamster Kombat , کسب درآمد از بازی همستر کامبت

مقاله کامل درباره بازی همستر کامبت Hamster Kombat

این روزها در ایران همه به بازی همستر کامبت و شیوه کسب درآمد اینترنتی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.