کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغاتی

کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغاتی برای سایت

بیشتر مطالبی که درباره پاپ آپ یا تیلیغات بالاپر آوردیم مربوط به کسب درآمد از پاپ آپ و یا معایب و محاسن تبلیغ پاپ آپ برای کاربران بوده است اما در اینجا قصد دارم تا کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغتاتی برای سایتها را بررسی کنم و اینکه این نوع تبلیغات چه محاسن و معایبی برای مدیران و صاحبان سایتها دارد. به نظر می رسد که بازدهی نسبتا بالای پاپ آپ تبلیغاتی برای سایتها ، ما را بر آن داشت تا خلاصه راهکارهای افزایش بهره بری تبلیغات اینترنتی را در اینجا شرح دهیم:

معایب تبلیغات پاپ آپ popup

کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغاتی

مزیت اول تبلیغات پاپ آپ، بازدهی بسیار بالا در مقایسه با هزینه انجام شده می باشد، که همانطور که گفته شد دلیل انتخاب پاپ آپ برای بررسی همین مورد می باشد.

شیوه فهمیدن تبلیغ ارزان

برای این کار کافی است بودجه مشخصی را برای تبلیغات کنار بگذاریم. مثلا میتوانیم بگوییم مبلغ پانصد هزار تومان برای معرفی محصول جدید شرکت به عموم مردم در نظر گرفته شود. در ادامه این بودجه را در تبلیغی که ارزانتر باشد، صرف کنیم. در صورتی که این تبلیغ را از نوع پاپ آپ انتخاب کرده باشیم و در انتهای اجرای تبلیغ یا همان اتمام تبلیغ مقدار فروش را یادداشت میکنیم.

مزایا و معایب تبلیغ:

در شرایطی که محصول مشابهی را به سیستممان اضافه میکنیم مقدار مشخصی بودجه، که تا حد امکان باید مشابه آزمون قبلی باشد در نظر میگیریم. این بار برای انواع دیگر تبلیغات ، مثلا پاپ آپ باکس یا تبلیغات بنری هزینه می کنیم. نهایتا در زمان مقایسه علاوه بر اینکه فروشها را مقایسه میکنیم تا مقدار سوددهی هر نوع تبلیغ مشخص شود، مزایای دیگری که تبلیغات به ما رسانده اند نیز در نظر میگیریم. این مزایا میتوانند شامل مواردی نظیر افزایش رتبه الکسا یا حتی تعداد بازدید کننده و محبوب شدن سایت را شامل شود.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

کلیه آزمونهای مختلفی که برای مشخص شدن بازده یک سیستم تبلیغاتی انجام میشود، برای بالابردن میزان کسب درآمد سایت می باشد و همچنین اگر یک سیستم بازده خیلی خوبی داشته باشد آن سیستم را بیشتر مورد استفاده قرار میدهیم. در مقابل اگر بازده یک سیستم پایین باشد، استفاده از آن را کاهش میدهیم.

کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغاتی

برای افزایش یا کاهش مقدار استفاده از یک سیستم تبلیغاتی نمیتوان متعصبانه و عجولانه تصمیم گرفت. برای مثال اگر یک سیستم تبلیغاتی اینترنتی یک بار بازده خوبی نداشت، میتوان آن سیستم را در شرایط دیگر و با تغییراتی به منظور بهبود بازدهی مجددا آزمایش نمود. این آزمایش مجدد میتواند شامل تغییرات گسترده ای باشد. یکی از معمولترین مواردی که در تبلیغات اینترنتی برای بازده بیشتر تغییر میکند صفحه فرود سایت می باشد.

تعریف صفحه فرود

صفحه فرود به صفحه ای از سایت گفته میشود که کاربری که به سایت وارد میشود این صفحه را قبل از هر صفحه دیگری ببیند. برای طراحی بهتر صفحه فرودی که در تبلیغات اینترنتی مخصوصا تبلیغات پاپ آپ بتواند بهترین بازده را داشته باشد، رعایت استانداردهای طراحی بسیار مهم است. در صفحه فرود بهتر است لینکهای غیر مرتبط و کم اهمیت نداشته باشیم. همچنین بسیار مهم است که معرفی محصول و هدف خود را در بخش بالای صفحه انجام دهیم تا کاربر بدون یناز به اسکرول کردن صفحه بتواند تمام محتوای صفحه فرود ما را مشاهده کند. به این شکل بازدهی تبلیغات اینترنتی خود را میتوانیم افزایش دهیم.

استاندارد صفحه فرود

مورد بعدی که در استانداردهای طراحی صفحه فرود بسیار مهم است، استفاده از رنگهای مناسب است. این کار در طراحی تبلیغات اینترنتی تا حدی مهم است که در تستهای یک و دو صفحات در برخی موارد تنها تفاوت دو صفحه فرود مورد آزمون رنگ آنها می باشد. جالب است که به این مورد هم اشاره کنیم که حتی با همین تغییر رنگ نرخ بازده سیستم بسیار متفاوت خواهد شد. چون طبق بررسیهای انجام شده رنگهای ملایم تر مثل آبی و سبز با تصاویر زیبا و آرامش بخش نرخ خروج کاربران بازدید کننده را کاهش میدهد. در نتیجه کمپین تبلیغاتی موفقیت بیشتری خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  تبلیغات کلیکی PPC

کسب درآمد از پاپ آپ تبلیغاتی

سرعت بارگذاری سایت در هر گوشه ای از نمودار بررسی ما قرار بگیرد مورد بسیار مهم و اثرگذاری می باشد. برای همین گفته میشود که بهترین موقعیت سرور در داخل کشور در دیتاسنترهایی می باشد که آپتایم مناسبی داشته باشند. سرعت بارگذاری تبلیغات در این سایت بسیار افزایش می یابد. از طرف دیگر سایتهای نمایش دهنده ای که سرور آنها در داخل کشور هست نیز ، به دلیل بارگذاری سریعتر امکان خروج کاربر از سایتشان بسیار کاهش می یابد.

مطلب پیشنهادی

شغل همکاری در فروش

بررسی شغل همکاری در فروش

شاید برایتان جای سوال باشد که شغل همکاری در فروش به عنوان یکی از مشاغل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.