۲۲ شغل اینترنتی پولساز سریع

یکی از رایج ترین سوالات کاربران چگونگی راه اندازی و یا ایجاد یک شغل اینترنتی پولساز سریع است . در واقع انتخاب سریع ترین روش کسب درآمد اینترنتی و پولسازترین آن دغدغه اغلب مخاطبان و کاربران است .  رسیدن به درآمد آنلاین دائمی و مستمر لازمه اش ، اختصاص وقت کافی و کوشش بسیار فراوان می باشد . در حقیقت جریان کسب درآمد اینترنتی سریع به دو نوع سرمایه گذاری یعنی زمان و تلاش مستمر نیاز دارد .

هیچ کسب و کار اینترنتی به درآمد‌ پایدار نمی رسد مگر اینکه با برنامه ریزی دقیق و تلاش فیزیکی ، اختصاص وقت کافی و ایده مناسب همراه باشد . در حالت کلی‌ کسب درآمد‌ در اینترنت به دلیل پولسازی بالا و رقابت شدید ، کمی دشوار و نیازمند سرمایه‌ گذاری مناسب از نظر وقت است . با این حال در این مقاله سایت پول یابی سعی می شود ۲۲ شغل اینترنتی پولساز سریع معرفی شود تا بتوان در کمترین زمان ممکن آنها را اجرایی کرد .

 ضرورت کسب و کار اینترنتی

برای اینکه فعالیت اینترنتی پردرآمد و پولساز داشته باشید فقط باید اقدام کنید . در آغاز یاد بگیرید که از کجا و چگونه شروع کنید . در ایران علیرغم تمام مشکلات موجود ، بهترین فرصت های ممکن برای فعال سازی بیزنس اینترنتی فراهم می باشد . چون هنوز فعال سازی بیزنس آنلاین یا تجارت اینترنتی در کشور ایران به طور کامل جا نیفتاده است . لذا این یک فرصت عالی برای کسانی است که می‌خواهند از طریق وب پولسازی کنند .

تجارت اینترنتی یک امکان و فرصت پولساز برای عده ای است که قصد فعال سازی یک فعالیت اینترنتی را دارند . فقط باید ایده ای مناسب برای فعال سازی تجارت اینترنتی داشته باشید . اگر راهکار و ایده مناسبی ندارید با کمی تحقیق و بر اساس علاقه و مهارت خودتان می توانید آن را پیدا کنید . امروزه تمام کسب و کارها برای بقا و استمرا درآمد باید به سمت تجارت الکترونیک بروند . هر کسی می تواند با توجه به مهارت ، نیاز بازار ، علاقه خود یک شغل اینترنتی پولساز سریع را انتخاب کند .

راه اندازی و شروع کسب درآمد از اینترنت موضوعی کاملا حیاتی و تعیین کننده برای تمام مشاغل است . اگر  تجارت آنلاین خودتان را سریعا فعال نکنید و برایش وقت کافی صرف نشود محکوم به شکست هستید . البته در آغاز ممکن است راه اندازی یا فعال سازی مشاغل و فعالیت های اینترنتی کمی سخت و حتی طاقت فرسا باشد ولی ارزشش را دارد .

شغل اینترنتی پولساز سریع , مشاغل اینترنتی پردرآمد و پرسود , پردرامدترین مشاغل

مزایای کسب و کارهای آنلاین

مشاغل اینترنتی به سرمایه بالایی احتیاج نداشته و با کمترین پول می توان بیزنس اینترنتی پولساز را شروع کرد . برای راه‌اندازی تجارت اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد . می توانید همین الان کسب و کارتان را در وب فعال سازی کنید . در هر سنی امکان فعال سازی تجارت آنلاین وجود دارد . ضمن اینکه به هیچ عنوان محدودیت جنسی وجود ندارد . چه آقا یا خانم فرقی ندارد، می تواند با فراغ بال و آزادی عمل کامل، کسب و کارش را در وب فعال نماید .

تنوع مشاغل و راههای کسب درآمد یکی از مزایای مهم اینترنت است . مشاغل اینترنتی خیلی بیشتر از مشاغل فیزیکی و سنتی بوده ضمن اینکه بسترهای اجرایی آن هم زیاد است . از طریق سایت ، وبلاگ ، شبکه های اجتماعی ، اپلیکیشن ها و… امکان شروع کسب و کار وجود دارد .

در کسب و کارهای اینترنتی هیچ سقف و میزان درآمدی وجود ندارد . اگر اصول تجارت آنلاین‌ را درست فعال سازی کنید پس از یکی دو سال می‌توانید به درآمد بالای ۱۰۰ میلیون تومان برسید .

هر کسی می تواند به عنون شغل اول یا دوم کسب و کارش را شروع کند . در حالی که کارمند یا دانش آموز و دانشجو هستید می‌توانید در کنار فعالیت و تحصیل تجارت آنلاین خودتان را راه‌اندازی نمائید . حتی اگر شغل آزاد مثل فروشندگی هم دارید باز می‌توانید کسب و کارتان را در وب فعال کنید . مثلا ممکن است یک دکان فیزیکی کیف و کفش داشته باشید، می‌توانید خیلی راحت با فعال‌سازی تجارت اینترنتی محصولاتتان را در وب بفروشید .

از مزایای کسب درآمد اینترنتی اینکه به هیچ مجوزی نیاز ندارد . برای همین است که هر کسی می تواند تجارت آنلاینش را فعال‌سازی نماید .

معرفی ۲۲ شغل اینترنتی پولساز سریع

تجارت آنلاین و داشتن شغل اینترنتی یک فرصت پولساز برای کسانی است که به دنبال پیشرفت هستند . جهت راه اندازی یک شغل اینترنتی پولساز سریع و موفقیت در آن، باید دارای برنامه بوده و با دانش بالا اقدام کرد . در این مقاله سایت پول یابی تعدادی از مشاغل اینترنتی پردرآمد در مدت کوتاه و سریع معرفی می شوند . البته توجه کنید که برخی از این مشاغل بدون سرمایه و یا با سرمایه اندک بوده و برخی نیاز به مهارت و تخصص دارند .

برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و پولسازی باید ایده خوب ، پشتکار، جدیت ، تلاش مضاعف ، شناخت نیاز بازار و مشتری و وقت زیاد را لحاظ کنید . با این مقدمه کوتاه فهرست ۲۲ شغل اینترنتی پولساز سریع عبارتند از :

۱- راه اندازی وب سایت

بهترین شیوه برای کسب پول در اینترنت ، ایجاد یک وب سایت است . از طریق وبسایت می توانید به یک درآمد‌ تقریبا سریع و خوب دست پیدا کرد . ولی برای پولسازی نیاز به کسب اعتبار ( رتبه ) خیلی خوب در صفحه اول گوگل دارید . با تولید محتوای‌ تخصصی ، جذاب و رعایت اصول سئو ، یک سایت بهینه و پرترافیک خواهید داشت .

در صورت رشد سایت می توانید تولیدات و یا خدمات‌ کسب و کار‌ خودتان را آگهی و بازاریابی کنید و به درآمد اینترنتی خوبی برسید . برای تحقق این ایده لازم نیست طراحی‌ سایت و ایجاد فروشگاه‌ آنلاین را فرا بگیرید . با مشاهده فیلم های آموزشی در اینترنت به راحتی می توانید یک سایت وردپرسی خوب برای کسب و کارتان راه اندازی کنید .

اگر در حیطه  سئو ، گرافیک ، بازاریابی آنلاین ، ساخت سایت و … دارای مهارت هستید ، می توانید سایت های آموزشی‌ ایجاد کنید . در این سایت ها با نمایش ویدئوهای آموزشی باکیفیت ، امکان ایجاد کشش مشتریان بالقوه‌ را خواهید داشت .

فرقی ندارد که در چه حوزه ای اعم از آموزش ، خدمات ، فروش فیزیکی و… فعالیت می کنید مهم جلب و جذب مشتریان است . وقتی اطمینان مخاطبین وب سایت را با تولید محتوای باکیفیت و تخصصی به دست آورید ، قادر به کسب درآمد اینترنتی می شوید .

راههای کسب درآمد از سایت می تواند : فروش مطالب آموزشی‌ ، تبلیغات اینترنتی، فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی ، فروش محصولات دانلودی و محصولات فیزیکی و… باشد . در وب سایت ، جذب ترافیک بالا در میزان کسب درآمد از اینترنت تاثیر زیادی دارد .

۲- تولید محتوای‌ ویدئویی در یوتیوب

فعالان حوزه کسب و کار آنلاین کسب پول از طریق یوتیوب را یکی از شیوه های قدرتمند کسب درآمد‌ اینترنتی سریع می دانند . شبکه اشتراک ویدیوی یوتیوب با دارا بودن میلیونها کاربر ، مکانی قوی و خاص برای انجام هر نوع فعالیت اقتصادی پولساز است . به عبارتی یوتیوب یک بزرگراه خیلی مؤثر برای داد و ستد آنلاین و ایجاد شغل اینترنتی پولساز سریع می باشد .

هر کسی می تواند با خلق ویدیوهای مختلف و متنوع به ویژه در موضوعات آموزشی‌ هیجان انگیز ، در یوتیوب جایگاهی برای خودش درست‌ کند . با جذب مخاطب از طریق ویدیوها است که درآمد‌ شگفت انگیز در آن شروع می شود . البته برای کسب درآمد بیشتر از یوتیوب علاوه بر تولید محتوای ویدیویی یاید آموزش بازاریابی در یوتیوب و چگونگی پولسازی در آن را هم فرا گرفت .

اگر دارای دانش و مهارت های فنی مانئد : سئو ، طراحی‌ سایت ، تدریس انگلیسی ، نوازندگی ، آشپزی ، خوانندگی و یا هر استعداد دیگری هستید ، می توانید اقدام کنید . با تخصص و مهارتهایتان قادر خواهید بود با خلق دوره‌های‌ آموزشی‌ اینترنتی به درآمد‌ برسید . افراد زیادی وجود دارند که از طریق یوتیوب ، که یک سایت کاربر محور‌ است ، با انتشار مداوم ویدیوهای جذاب ، به درآمد اینترنتی بالا رسیده اند .

۳- کسب درآمد‌ سریع با وب سایت های کلیکی

چنانچه سایت و یا وبلاگ پربازدیدی دارید می توانید به همکاری با سایت های کلیکی ایرانی یا خارجی فکر کنید . البته سایت های کلیکی مخصوصا پلتفرم های کلیکی ایرانی مسائل و مشکلات خاص خودشان را در محاسبه و پرداخت پول دارند . اما اگر به دنبال روشی برای کسب پول اینترنتی با زحمت کم هستید، حتماً وب سایت های کلیک کننده را پیگیری کنید .

این وب سایت ها به عنوان میانجی برای کمپانی های گوناگون رفتار می کنند و تکلیف آنها تشکیل ترافیک‌ برای وب سایت های متفاوت است . برای همکاری با سایت های کلیکی نیازی به آشنایی با مهارت خاصی ندارید و می توانید با رایانه و خطوط آنلاین درآمد‌ سریع و ثابتی کسب نمائید . فقط در انتخاب سایت کلیکی و مخصوصا محاسبه درست تعداد کلیک و پرداخت ها تحقیق کنید و بعد سایت معتبری را انتخاب نمایید .

شیوه یا متد کار‌ این وب سایت ها بعد از ثبت نام و ایجاد پنل کاربری تقریبا به دو گونه است . برخی بابت قرار دادن کدهای تبلیغاتی در وب سایت و وبلاگ تان و هر کلیکی که کاربر انجام می دهد مبلغی پرداخت می کنند . در این حالت باید حتما وبلاگ و وب سایتتان پربازدید باشد تا به درآمد خوبی برسید .

روش دوم این است که با کلیک کردن روی وب سایت های ویژه و نگاه کردن به تبلیغات آنها پول وصول می نمائید . میزان کسب پول در این متد به اندازه کلیک بر روی تبلیغات متفاوت و رویت تبلیغات آنها می باشد . میزان کسب درآمد اینترنتی از تبلیغات کلیکی کمی پایین بوده و دردسرهای خاص خودش را هم دارد . باز هم تاکید می شود که در انتخاب و همکاری با سایت های کلیکی دقت کرده و سایت های معتبر را انتخاب کنید .

۴- تولید محتوا‌ و بازاریابی محتوایی

با کمی آموزش تولید محتوا‌ و بازاریابی محتوایی می توانید برای وب سایت ها، کانال ها و شبکه های اجتماعی دیگر اطلاعات تولید کنید . تهیه و فروش کتابهای الکترونیکی در موضوع بازاریابی دیجیتال ، هم یکی از ارکان اصلی کسب و کار‌ اینترنتی می باشد . تولید محتوا در تمام فرمت های مختلف اعم از نوشتاری ، ویدیویی ، اینفوگرافیک و …. مدنظر می باشد .

یکی از روش های کسب پول آنلاین تولید‌ محتوای ویدئویی ، فایل های صوتی یادگیری و یا به عبارتی پادکست باکیفیت و موثر است . امروزه تولید محتوا‌ و بازاریابی محتوایی یکی از سریع ترین روش های کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  سایت های رایگان بیت کوین

خوبی شغل تولید‌ محتوا‌ این است که امکان دورکاری و یا کار در منزل به حالت فریلنسری یا آزادکاری برای کمپانی ها و وب سایت های متفاوت وجود دارد . تعدادی از وب سایت های ایرانی مثل : سایت کارلنسر ، پونیشا ، پارس‌ کدرز ، دورکار و… امکان تولید محتوا به صورت دورکاری را فراهم کرده اند .

۵- همکاری‌ در فروش یا افیلیت مارکتینگ

بازاریابی وابسته‌ یک شغل اینترنتی پولساز سریع و در عین حال بسیار ساده و راحت است . مؤثرترین شیوه برای همکاری در فروش، داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده می باشد . البته امکان کسب درآمد از طریق وبلاگ ها ، شبکه های اجتماعی و پیام رسان های موبایلی هم وجود دارد .

شیوه کار همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing این گونه است که ، تولیدات و خدمات یک کمپانی دیگر را ، با تبلیغ در وب سایت یا شبکه اجتماعی خودتان می فروشید . به عبارتی شما محصولات دیگران را بازاریابی کرده و با فروش آنها پورسانت ، حق بازاریابی یا سود خودتان را می گیرید .

توجه کنید ، در این شیوه از هر خریدی به تناسب میزان بازاریابی ، درصدی را وصول می کنید . لذا برای کسب پول بیشتر ، حتما باید تعداد مخاطبین تان زیاد باشد . براین‌اساس حتما باید ترافیک‌ وب سایت خودتان را با بهینه سازی افزایش دهید . به جز جذب ترافیک سایت و مخاطبان بی‌شمار ، حتما باید تأمین کنندگان محصولات هم قدرتمند باشند . به عبارتی ، به یک پلتفرمی قوی با مخاطبان فراوان و تأمین کنندگان قدرتمند احتیاج دارید ، تا به درآمد اینترنتی‌ زیاد و ثابت برسید .

۶- کسب درآمد با شبکه های اجتماعی‌

کسب و کار پولسار در اینترنت فراوان است مثلا یک شغل اینترنتی پولساز سریع و خوب دیگر، شبکه های اجتماعی‌ پرمخاطب مثل اینستاگرام و تلگرام می باشند . می توانید در این شبکه های اجتماعی با نشر محتوای باکیفیت و کاربرپسند به صورت، نوشتار، عکس‌ ، ویدئو و… اقدام به جذب مخاطب کنید .

البته برای جذب کاربر در این شبکه های اجتماعی به دلیل رقابت زیاد باید حتما با برنامه ریزی دقیق اقدام کنید . بعد از جذب مخاطب ، می توان از راههای مختلف مثل فروش محصولات و خدمات ، جذب تبلیغات و اسپانسر و… اقدام به کسب درآمد اینترنتی کرد .

توجه کنید فعالیت در شبکه های اجتماعی کار‌ زیاد راحتی نیست و احتیاج به اختصاص وقت و انرژی کافی دارد . با مطالعه چگونگی تولید محتوا ، شناخت راههای جذب کاربر ، تولید مطالب تخصصی و ارزشمند  می توان به کسب درآمد از این پلتفرم های اجتماعی امیدوار بود .

۷- ساخت اپلیکیشن

به دلیل نیاز بازار و اقبال کاربران، تولید و فعالیت در زمینه اپلیکیشن ها به یک شغل اینترنتی پولساز سریع و آتیه دار تبدیل شده است . ساخت انواع اپلیکیشن‌های کاربردی در سالیان اخیر توانسته درآمدهای بسیار بالایی برای افراد ایجاد کند . به دلیل همین پولسازی است که جوانان زیادی به فراگیری دانش ساخت اپلیکیشن مشغول شده‌اند تا بتوانند اپ‌های کاربردی تولید کرده و به درآمد اینترنتی بالا برسند .

توجه کنید فعالیت در زمینه ساخت اپلیکیشن‌ یکی از راههای کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان است . اگر به تولید اپلیکیشن علاقه دارید، می‌توانید دانش تولید این برنامه‌ها را فرا گرفته و با ایده‌پردازی‌ برنامه‌های کاربردی خوبی تولید کنید . بهترین فضا برای فروش اپ‌های کاربردی، اپلیکیشن کافه‌بازار است . با توجه به سطج توقع تان، می تواند فروش تان تنها محدود به این برنامه داخلی نباشد . راه‌های دیگری نیز برای فروش اپ وجود دارد که در صورت تولید می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید .

شکن، بپرسیم، دیتاشهر، موبایلت، حسابدار نیو، قبولی، لرنیت، سینماتیک، دیجی‌کالا، دکتر ساینا، کرفس، اسنپ‌کیو، فیدیبو، کتابراه و گویا از جمله اپلیکیشن‌های برتر هستند . این اپلیکیشن ها در زمینه‌های متن، ابزار کاربردی، ارتباطات و روابط اجتماعی، امور مالی، آموزشی، خدمات آنلاین، سینما، دارویی و درمانی، سرگرمی و مسابقه، تناسب اندام و منابع مطالعه کتاب فعال هستند .

ممکن است ایده‌هایی برای ساخت اپلیکیشن دارید اما دانش ساخت آن را نداشته باشید . در این‌صورت می‌توانید ایده خود را با یک توسعه دهنده اپلیکیشن در میان بگذارید . اگر ایده تان توسعه دهنده اپلیکیشن را قانع کند، بر روی ایده شما کار می‌کند . با تحقق ایده، می‌توانید به صورت پورسانتی از آن برنامه کسب درآمد کنید .

ایده های پولساز , 22 شغل پردرآمد اینترنتی در ایران , کسب و کار سریع اینترنتی

۸- سئو و بهینه سازی سایت

سالهاست که با تغییر الگوریتم گوگل متخصصین سئو مورد توجه قرار گرفته و درآمد اینترنتی بالایی دارند . سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک تخصص بالا ، پولساز و کاملا به روز است . بسیاری از کسب و کار‌های‌ اینترنتی دانش و تخصص بهینه سازی سایت خود برای گوگل را ندارند . اینجاست که توان و تأثیر یک سئوکار و ارزش بهینه سازی وب سایت برای صاحبان مشاغل‌ اهمیت پیدا می کند .

صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آنلاین معمولا تخصص بالایی در زمینه سئو ندارند و غالباً برای سئو و بهینه سازی سایت به کارشناس سئو احتیاج  دارند . فراگیری سئو به دلیل مهارت بالا نیاز به مطالعه و یادگیری مدوام دارد .

درصورتی‌که مبتدی هستید و علاقه به کسب درآمد اینترنتی از این طریق هستید لازم است چندین ماه وقت بگذارید و ارکان اصلی و مفاهیم اساسی سئو را یاد بگیرید . مطمئن باشید با افزایش یادگیری و تسلط بر سئو، درآمد بسیار بالایی خواهید داشت . منابع متعددی برای یادگیری seo وجود دارد . اگر به زبان انگلیسی مسلط ‌باشید می توانید از منابع های زیر استفاده کنید :

moz.com

backlinko.com

searchengineland.com

searchenginejournal.com

۹- درآمد اینترنتی با دیجیتال مارکتینگ

در حالت کلی‌ ، به افرادی که از وسایل دیجیتال بازاریابی می کنند ، بازاریاب دیجیتال می گویند . به عبارتی بازاریاب دیجیتال فردی است که می تواند با بهره برداری از دستگاههای بازاریابی دیجیتال به صورت تاثیرگذار با مخاطبانش ارتباط‌ پایدار برقرار کند . از طریق این ارتباط است که ، مخاطبان را تشویق می کند تا کارهای ویژه ای برای اهداف بازاریابی مورد‌نظر‌ش(مانند خریداری جنس یا سفارش‌ خدمات) اجرا کنند . دیجیتال مارکتینگ یکی از روش های سریع و موثر کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود .

دیجیتال مارکتینگ در اجرا به شاخه های متفاوت و متنوعی تقسیم می شود . استراتژیست محتوا‌ و ساختن محتوا‌ ، طراحی کردن وب سایت و خدمت‌های UI و UX ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، تدوین‌ و انیمیشن سازی یا تصویر‌سازی و گرافیک ، نرم افزار نویسی و ساخت اپ موبایلی ، تبلیغات و بازاریابی یا مدیریت شبکه های اجتماعی‌ را شامل می شود .

فرد دیجیتال مارکتر می تواند در یک یا چند چیز از رشته های مختلف کار کند و اقدام به کسب درآمد کند . تنوع رشته یا مشاغل مرتبط با دیجیتال مارکتینگ دست افراد را در انتخاب و زمینه های فعالیت بیشتر باز می گذارد .

۱۰- آموزش‌ از راه‌ دور‌

اینترنت و فضای مجازی امکان آموزش به کاربران و کارآموزان در سرتاسر جهان را فراهم کرده است . اگر توانایی برنامه نویسی ، آموزش و یا هر مهارت تخصصی دیگری را دارید یا امکان تهیه مقاله آموزشی به زبان خارجی‌ دارید ، می توانید وبینار آنلاین کلاس‌های‌ آموزشی‌ برگزار کنید .

وبینار Webinar به کلاس‌ ، دوره‌ یا هم‌اندیشی بر بستر وب و به صورت آنلاین می گویند که با به کارگیری از اینترنت بصورت زنده ، تعاملی و دو طرفه در زمان معینی برگزار می گردد . امروزه آموزش از راه دور با استفاده از اینترنت به عنوان یک شغل اینترنتی پولساز سریع مطرح می باشد .

۱۱- فروش در فروشگاه های آنلاین

با توسعه اینترنت فروشگاه های آنلاین رشد و توسعه فراوانی داشته و افراد زیادی از طریق مارکت پلیس Market Place اقدام به کسب درآمد می کنند . ساخت فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس این امکان را فراهم کرده که چندین فروشنده به طور همزمان محصولات خود را برای فروش به نمایش بگذارند . مدیر یا مسئول فروشگاه مارکت پلیس آنلاین، فضایی را فراهم می کند تا فروشندگان به ازای پرداخت مبلغ مشخصی، بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند .

در مارکت پلیس، یک وب سایتی به عنوان واسطه یا رابط، مصرف کنندگان را به تولیدکنند‌گان متصل می کند . برای مثال برای محصول x چند تأمین کننده وجود دارند که هر کدام قیمت و خدمات پس از فروش مخصوص خود را به مشتری ارائه می‌دهند . مشتری می‌تواند از بین مجموع قیمت ها و پیشنهادات بهترین پیشنهاد را انتخاب کند .

۱۲- خرید و فروش دامنه

یکی از مشاغل پولساز اینترنتی خرید و فروش دامنه است . اشخاص متعددی هستند که از معامله دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند ، ضمن اینکه این شغل به فرصت و سرمایه اندکی نیاز دارد . می‌توانید یک دامنه ارزشمند را خریداری کنید و آن را به بهای بالاتری برای فروش قرار دهید .

گاهی نیاز نیاز نیست دامنه ای را بخرید بلکه خودتان با ثبت دامنه ای جذاب و پرطرفدار می توانید آن را برای فروش عرضه کنید . برای این فعالیت در این شغل اینترنتی باید در وبسایت های حراج دامنه عضو شوید و فعالیت کنید . این کار در عین پولساز بودن بسیار هجیان انگیز بوده و افراد زیادی را به طرف خود جذب کرده است .

۱۳- طراحی قالب و پلاگین وردپرس

از مشاغل پردرآمد و پولساز برای برنامه نویسان اینترنتی، طراحی قالب و افزونه برای وب سایت های وردپرسی می باشد . در صورتی که تخصص و مهارت مناسبی در این زمینه داشته باشید خیلی راحت می‌توانید به درآمد بسیار بالایی از طریق طراحی قالب و پلاگین وردپرس برسید . می توان ادعا کرد که این ایده تجارت اینترنتی نیازی به هیچ نوع سرمایه خاصی ندارد .

هر قالبی که طراحی ‌کنید می توانید در مارکت های ایرانی و خارجی برای فروش عرضه کنید . توجه کنید که فروش در سایت های خارجی درآمدزایی دلاری برایتان به همراه دارد . این شیوه تجارت اینترنتی مناسب کسانی است که به زبان نرم‌افزار نویسی اینترنت مثل php, html, css , js و… بدون نقص مسلط می باشند .

اگر به دنبال موفقیت در ‌این شغل اینترنتی پولساز سریع هستید باید قالب و پلاگین های حرفه ای ارائه دهید و در مارکت های ایرانی و خارجی بفروشید . بهترین مارکت های خارجی برای فروش قالب و پلاگین themeforest و codecanyon می باشند . البته فروش قالب و پلاگین برای ایرانی ها در ‌این سایت ها به دلیل تحریم و مشکلات تبادل ارز ممکن است کمی دشوار باشد . اما افراد زیادی هستند که قالب و پلاگین های وردپرسی متعددی ر در این برندهای معروف می‌فروشند .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راههای شناخت ایده پولساز و سودآور

۱۴- گرافیست

کارهای هنری و خلاقانه از جمله گرافیکی به دلیل جذابیت و تخصصی بودنشان پرطرفدار بوده  خواهان زیادی دارند . خدمات گرافیکی از جمله پروژه‌هایی است که توسط فریلنسرهای زیادی در حال انجام است . این شغل از ابتدای گسترش اینترنت در عین پرطرفدار بودن خیلی هم پولساز بوده است .

تمامی صاحبان کسب‌و‌کارها که در فضای وب یا شبکه‌های اجتماعی در حال فعالیت هستند، نیاز به گرافیست زبده دارند . برای اینکه تبدیل به یک گرافیست حرفه‌ای شوید، لازم است که کار با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ یا ایلوستریتور را یاد بگیرید .

۱۵- کسب درآمد از طریق ترجمه

شاید برایتان پیش آمده که برای تحصیل یا شغل خود، نیاز به خدمات فوری ترجمه داشته‌اید . از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است، همیشه افرادی وجود دارند که به خدمات ترجمه نیاز دارند . کافی است که در این کار حرفه‌ای‌ و مسلط باشید و در سایت‌های فریلنسری یا آزادکار ثبت نام کنید . اگر بتوانید به خوبی خودتان را به عنوان مترجم معرفی کنید، مطمئن باشید که پروژه‎‌های زیادی با درآمد‌های عالی در انتظارتان خواهد بود .

۱۶- کسب درآمد با پادکست

پادکست یک پلتفرم تولید محتوا صوتی و یک ایده تولید محتوای جدید و پرطرفدار است . پادکست از طریق گوشی های تلفن همراه و همچنین کامپیوتر در دسترس می باشد . علاوه بر نمونه های موجود به زبان انگلیسی، فضای پادکست فارسی در ایران به شدت در حال پیشرفت است. می توانید تعدادی از بهترین نمونه های فارسی و انگلیسی را جست و جو کرده و با الهام از آنها و سپس انتخاب یک موضوع متفاوت و جدید، محتوای صوتی تولید کنید .

با گذشت زمان و کسب مخاطبان بیشتر می توانید از این طریق محصولات و خدمات مختلف را تبلیغ کرده و یا به فروش برسانید . از آن جا که هنوز فضای رقابتی این ایده پولساز اینترنتی، اشباع نشده، می تواند انتخاب مناسبی برای شروع کسب و کار پولساز و کسب درآمد اینترنتی مستمر باشد .

۱۷- کسب درآمد از طریق فریلنسری

فریلنسرینگ به معنای داشتن یک شغل آزاد و پاره وقت است . به شخص ارائه دهنده خدمات، فریلنسر یا آزادکار می گویند و ممکن است به صورت همزمان برای چندین مشتری کار کند . فریلنسینگ یک شغل اینترنتی پولساز سریع و در عین حال بسیار راحت است . عملا برای شروع این کسب و کار اینترنتی به هیچ سرمایه ای هم نیاز نیست .

هر کسی می تواند با شناسایی مهارت ها و توانایی های خود به راحتی به یک فریلنسر یا آزادکار تبدیل شود . برای مثال یکی از راه های شروع فریلنسری، ثبت نام در سایت هایی مانند کارلنسر، پونیشا و ورکفا است . در این سایت ها افراد با بیان مهارت و تخصص خودشان، مشتری جذب می کنند .

فرقی ندارد چه نوع تخصص و مهارتی دارید . با مهارت های ساده مانند تایپ و آفیس هم می توانید اقدام به کسب درآمد کنید . البته با مهارت های حرفه ای مانند ترجمه، ساخت ویدئوهای تبلیغاتی، طراحی جلد، طراحی گرافیک، رزومه نویسی و…. درآمد اینترنتی بیشتری خواهید داشت .

 ۱۸- ترید ارزهای دیجیتال

در صورت آشنایی با ترید ارزهای دیجیتال می توانید یک شغل اینترنتی پولساز سریع را شروع کنید . واژه ترید را عمل خرید و فروش کلی یا جزئی کالا و خدمات در بازارهای محلی یا بین‌المللی و در قالب صادرات و واردات تعریف می کنند . با این تعریف، تریدر ، خریدار یا فروشنده کالا یا خدمات در بازارهای مختلف است .

اما اگر بخواهید معنای ترید کردن را منحصرا در زمینه ارزهای دیجیتال بررسی کنید، بازار ارزهای دیجیتال مدنظرتان خواهد بود . معنی ترید در ارز دیجیتال خرید وفروش دارایی‌های کریپتو است . لذا معامله‌گر یا تریدر ارز دیجیتال دارایی‌ها و خدماتی را معامله می‌کند که با عنوان دارایی دیجیتال شناخته می‌شوند .

به طور‌مشخص، به عمل سفته‌بازی درباره حرکات قیمت ارزهای دیجیتال که به‌منظور کسب سود از نوسان‌های بازار انجام می‌شود، معامله‌گری یا ترید ارزهای دیجیتال گفته می‌شود . تریدر باید بتواند بهترین زمان برای ورود به بازار و خروج از آن را با هدف کسب حداکثر سود پیش‌بینی کند .

به‌عنوان مثال، ممکن است ۳ واحد از یک دارایی دیجیتال را با قیمت ۳ دلار بخرید و سپس، آن را با قیمت ۵ دلار بفروشید . بدین‌ترتیب، شما تریدری هستید که ۲ دلار از خرید و فروش خود سود کرده‌اید .

معامله ارزهای رمزنگاری شده یکی از جدیدترین مشاغل در سراسر دنیا است . ارزش ارزهای دیجیتال در سالیان اخیر به شدت افزایش یافته است . شما هم می توانید پس از انجام تحقیقات و جست و جوی کافی، وارد بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال شوید . توصیه می شود بدون آگاهی کامل و تحقیق همه جانبه ، اصلا وارد این بازار پر ریسک نشوید چون ممکن است سرمایه خود را به راحتی از دست دهید .

۱۹- پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی به خدمات نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده توسط یک فرد مستقل و یا شرکت گفته می شود . معمولا این خدمات بیشتر در حوزه محصولات رایانه، سایت های اینترنتی، تلفن همراه و تلویزیون ارائه می شود .

در این ایده کسب و کار اینترنتی می توانید مهارت خود را به صورت آنلاین نمایش داده و پس از جذب اعتماد مشتری از این طریق درآمدزایی کنید . مشاغل موجود در این دسته بندی معمولا به صورت حضوری نیز مشغول به کار و فعالیت هستند . کاملا طبیعی است که افراد پشتیبان فنی باید دارای فعالیت و تخصص کافی برای رفع مشکلات کاربران باشند .

۲۰- متخصص گوگل ادز

گوگل ادز Google Ads پلتفرم جامعی است که می توان با آن تبلیغات مختلفی مانند ادوردز انجام داد . قطعا دیده اید که چیزی را جستجو کرده اید و در بین جستجوها به یک یا چند لینک برخورد کرده اید که کنار آن ها «آگهی یا ad» نوشته شده باشد .

این تبلیغات به این صورت هستند که برای کلمات کلیدی مختلف، به ازای شرایط خاصی می توانید پول پرداخت کنید . حالا این شرایط خاص می تواند کلیک باشد و یا می تواند فروش و موارد مشابه دیگر باشد . همچنین تبلیغات ADS صرفا به بخش نتایج گوگل خلاصه نمی شود . از این طریق می توان یوتیوب، وبسایت های مختلف و همچنین اپلیکیشن های موبایل را هم تبلیغ کرد .

البته حتی می توانید کمپین های مخصوص اپ خود را درست کنید . فرض کنید یک اپلیکیشن طراحی کردید و می خواهید آن را تبلیغ و بازاریابی کنید . از طریق این پلتفرم می توانید این کار را انجام دهید . گاهی ممکن است که در جیمیل gmail خودتان تبلیغاتی را مشاهده کرده باشید، تبلیغات جیمیل نیز همین اینگونه است .

۲۱- کسب درآمد از آمازون

امروزه کمتر کسی در اینترنت پیدا می شود که فروشگاه اینترنتی بزرگ آمازون را نشناسد و یا نامش را نشنیده باشد . در حال حاضر آمازون جزو بزرگترین وب سایت ها خرده فروشی در دنیا محسوب می شود . از طریق این سایت می توانید به صورت آنلاین درآمدزایی کرده و درآمد دلاری کسب کنید . در واقع فروشگاه آمازون الگوی کسب و کار اینترنتی و ماشین پولسازی و کسب درآمد میلیاردی در جهان محسوب می شود

از روش های رایج کسب درآمد از آمازون می توان به همکاری در فروش، Retail Arbitrage، Private Lable و فروش خدمات و محصولاتی مانند محصولات دست ساز، طرح، اجناس دست دوم و… اشاره کرد . تنوع کسب درآمد از آمازون در کنار سرعت کسب پول بالا ، این سایت را متمایز کرده است .

البته به این نکته کلیدی هم توجه کنید که به دلیل تحریم بین المللی ممکن است تمام خدمات آمازون Amazon در ایران قابل استفاده نباشد . لذا توصیه می شود که در مورد روش های مختلف درآمدزایی از آمازون تحقیق کرده و مناسب ترین آن ها را برای فعالیت انتخاب کنید .

۲۲- موسیقی

اگر به دنبال ‌ ایده های پولساز در زمینه هنر هستید، یک ایده و شغل اینترنتی پولساز سریع ، فعالیت در زمینه موسیقی است . چنانچه نوازنده ساز خاصی هستید، و یا در زمینه آهنگ سازی مهارت دارید و یا دوست دارید هنر خود را به نمایش بگذارید و کسب و کار اینترنتی خود را از طریق آن شروع کنید، موسیقی گزینه مناسبی است .

راههای کسب درآمد از موسیقی هم متنوع است . مثلا می توانید در حین نواختن سازتان از خودتان فیلم بگیرید و آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید . آموزش موسیقی به صورت حرفه ای را پیگیری کنید . به این صورت راههای متنوع جهت کسب درآمد اینترنتی به رویتان باز می شود .

در صورت جذب مخاطب مناسب می توانید اسپانسر بگیرید . همچنین ممکن است افرادی بخواهند با شما همکاری کنند و یا از شما درخواست کنند که در آموزشگاه آن ها به تدریس بپردازید . اکثر زمینه های هنری مخصوصا موسیقی به دلیل خواهان زیاد و پرطرفدار بودن موقعیت های پولسازی خوبی دارند .

سخن پایانی ۲۲ شغل اینترنتی پولساز سریع

کسب درآمد‌ در اینترنت به معنای کسب مهارت و علم در طی زمان‌ و استفاده از آنها در فضای اینترنتی است . اگر تصمیم و قابلیت لازم برای سخت‌کوشی در این زمینه را دارید ، باید زمان و تلاش لازم برای موفقیت در این کار را اختصاص دهید . جهت کامیابی و موفقیت، حتما باید اطلاعات یونیک و تخصصی تولید کرده و دائما با مخاطبان خود در تماس و تعامل‌ باشید . با مطالب جذاب باید مشتریان را به طرف کسب و کارتان جذب‌ کنید .

فرقی ندارد فریلسنر ، وبلاگ نویس، گرافیست ، برنامه نویس ، هنرمند و… هستید، الزاماً باید یک پیشینه شغلی و رزومه پیشرفته برای خودتان تهیه کنید . ضمن ابتکارعمل در تولید اطلاعات جذاب‌ و بهینه شده، باید کارهای اولیه بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید .

یک شغل اینترنتی تحت عنوان تجارت آنلاین را در خانه شروع کنید . با توجه به وضعیت اقتصادی کشور شایسته ترین مورد و اقدام ، راه‌اندازی تجارت اینترنتی است . مطمئن باشید بهترین عمل برای کسب درآمد دائمی و پایدار ، فعال‌سازی تجارت در وب می باشد .

نکته آخر شغل اینترنتی پولساز سریع اینکه اگر تجارت آنلاین تان را فعال سازی کنید حتی‌در خواب ، مهمانی ، سفر و… هم می توانید از درآمدزایی کنید . در این مقاله تلاش شد بر اساس تحقیق و تجربه مجموعه ای از مشاغل اینترنتی معرفی شود . هر کسی می تواند با توجه به علاقه ، مهارت ، نیاز بازار و اهدافش ، یکی از آنها را انتخاب و شروع به کار کند . هیچ کس جز خودتان نمی داند چقدر توانایی و مهارت دارید . پس آستین همت را بالا زده و همین الان کسب و کار اینترنتی مدنظرتان را شروع کنید .

مطلب پیشنهادی

بازی همستر کامبت Hamster Kombat , کسب درآمد از بازی همستر کامبت

مقاله کامل درباره بازی همستر کامبت Hamster Kombat

این روزها در ایران همه به بازی همستر کامبت و شیوه کسب درآمد اینترنتی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.