۸ اصل موفقیت در افزایش فروش

قبل از پرداختن به ۸ اصل موفقیت در افزایش فروش که بر اساس نظریات یکی از اساتید بزرگ فروشندگی است ذکر این نکته را ضروری می دانم که همه آموزش ها زمانی تاثیر گذار است که شما اراده و تلاش برای موفقیت را در درون خود تقویت کنید. بدون خواستن و اراده کردن برای تغییر، هیچ کسی نمی تواند موفقیتی کسب کند.

نکته بعدی اینکه شروع هر کسب و کاری با هدف فروش بیشتر و افزایش کسب درآمد کلید می خورد اگر کسب و کاری سوددهی لازم را نداشته باشد محکوم به شکست است. پس باید با رعایت اصولی موفقیت خود را بیشتر تضمین کرد. در سایت پول یابی قصد دارم تا بر اساس نظریات تام هاپکینز اصول هشت گانه موفقیت را شرح دهم . همراه ما باشید.

زندگینامه تام هاپکینز استاد بزرگ فن فروشندگی

تام هاپکینز یکی از استادان و بزرگان آموزش فن فروشندگی و کسب درآمد می باشد . زندگی وی با فراز و فرود زیادی همراه بود . پس از سه ماه تحصیل در کالج ، اخراج شد و برای تامین مخارج زندگی حدود یک سال و نیم در شرکتی کار کرد. برای کسب درآمد بیشتر وارد کار فروشندگی شد و تصور می کرد که با این کار ثروتمند می شود و زندگیش متحول خواهد شد.

در نیم سال اول ماهی حدودا ۴۲ دلار درآمد داشت اما زندگی آن طور که انتظار داشت پیش نرفت و به دلیل قرض زیاد دچار افسردگی مزمن شد. از این ایام به عنوان بدترین دوران زندگیش یاد می کند اما این شکست بزرگ، مانع از تلاش او نشد و با اراده آهنی تصمیم گرفت زندگی خود را تغییر دهد و موفق شد یکی از بزرگترین استادان فن فروشندگی در جهان شود.

اهمیت اصول فروش تام هاپکینز

تام هاپکینز زمانی که به فلاکت و بدبختی افتاد هرگز از تلاش دست نکشید و تشنه یادگیری بود طوری که یک بار تمام پول هایش را جمع کرد تا در یک سمینار پنج روزه آموزش فروشندگی شرکت کند . این آموزش ها و اراده قوی موجب شد در کسب و کارش به نتایج فوق العاده ای دست یابد و بعدها خودش این آموزش ها را در اختیار دیگر بگذارد.

تام هاپکینز ، اصول موفقیت در افزایش فروش ، اصول فروشندگی تام هاپکینز

مهم ترین ویژگی آموزش های تام هاپکینز ، تجربی و عینی بودن آنهاست . اصول وی ضمن اینکه پایه و مبنای علمی دارد برگرفته از تجربیات ، آزمایش ها و خطاهای او در طی سالیان فروشندگی است و این اهمیت کار او را دو چندان می کند بر عکس دیگران که فقط تئوری های غیر کاربردی می دهند او کاملا عملی و عینی آموزش می دهد و اتفاقا تاثیر گذار هم است.

فهرست ۸ اصل موفقیت در افزایش فروش

۱- اتخاذ یک ماموریت شخصی

برای موفقیت همه باید یک ماموریت شخصی در زندگی داشته باشند. همه باید در پس زمینه فکر خود برای آینده یک ماموریت مشخص و معین داشته باشند مثلا بگویند ماموریت من این است: طوری زندگی کنم که ده سال بعد به خودم افتخار کنم .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  اصول موفقیت

اینکه مشخص کنید چه ماموریتی دارید؟ از زندگی چه می خواهید ؟ چه چیزی برایتان ارزشمند بوده و از خودتان چه انتظاری دارید؟ ماموریت های خود را با خط درشت روی کاغذ نوشته و به دیوار اتاق کار یا خوابتان بچسبانید و هر وقت فرصت کردید تکرار کنید و در ذهنتان مرور کنید.

۲- طمع وقت داشته باشید

زمان بسیار مهم و محدود است پس تنها طمع خوشایند داشتن طمع زمان است. در روز فقط ۷۶۴۰۰ ثانیه وقت داریم و نباید مانند افراد عادی و بی برنامه وقت خود را به کارهای بی اثر و بی ارزش سپری کنیم. افراد موفق و حرفه ای، وقتشان را حرفه ای مدیریت می کنند آنها آگاهانه از زمانشان بهره می برند انسان موفق در کسب درآمد کسی است که بین کار و زندگی عادی توازن معقول ایجاد کند.

زمان برای همه در گذر است منتهی یک عده از زمان به صورت تاثیر گذار استفاده می کنند و عده ای بی اثر سپری می کنند همه تنها و فقط این دو انتخاب ( استفاده تاثیر گذار و یا بی اثر از زمان ) را می توانند داشته باشند.

۳- صرف روزانه پنج دقیقه برای تعیین اولودیت بندی

نظم و اولویت مکمل هم هستند اگر اولویت نداشته باشید چطور انتظار نظم دارید ؟ پس هر روز حتما پنج دقیقه زمان برای مشخص کردن اولویت ها تعیین کنید. داشتن نظم ، موجب افزایش بهره وری می شود. افزایش بهره وری یعنی اینکه از تمام لحظه های زندگیت بهره بردی.

افراد موفق در زندگی و کسب و کار، انرژی و وقتشان را به هیچ وجه صرف کارهای بیهوده و بدون بازده نمی کنند، شما هم نباید وقتتان را هدر بدهید.

۴- پر کردن اطراف با افراد همفکر و همراه

یک قانون نانوشته وجود دارد که ، ثروت و موفقیت پاداش خوبی برای یک فرد جویای آن است، اما هرچقدر موفقیت بیشتری در کسب درآمد بدست آورید، تنها تر می شوید، زیرا دیگران نمی توانند گام به گام شما حرکت کنند، ضمن اینکه آنها احساس خوبی نسبت به موفقیت شما و زندگی شما نخواهند داشت (این یک قانون است)

افراد موفق در زندگی و کسب و کار، برایشان فوق العاده مهم است که زمانشان را با چه کسی به اشتراک می گذارند. افراد موفق بدنبال افراد همفکر و هم سطح خود هستند و دوستان بازنده شان را جا می گذارند.

۵- همیشه در کارها پیگیر حرفه ای (سمج) باشید.

افراد زیادی هستند که ایده ها، نظرات و افکار خوبی و جالبی دارند، اما هنگام شروع که می شود هیچ کاری نمی کنند. و یا برفرض اگر شروع کنند آنقدر از خود بی اطمینان هستند که با سهل انگاری کار را نیمه تمام رها میکنند.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  21 رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی

بر عکس اینها، افراد موفق شاید ایده های بزرگی نداشته باشند یا افراد نابغه نباشند، اما هر حرف یا ایده ای را مطرح کنند حتما عملی می کنند. آنها به خودشان اطمینان دارند و نمیخواهند اگر هم موفق نشوند، شکست نمیخورند.

۶- استفاده از بهترین های دیروز برای خلق موفقیت های فردا

جهان هر روز با پیشرفت تکنولوژی و ثبت اختراعات جدید، بی وقفه در حال رشد است هیچ کس نمی تواند در مقابل این همه رشد مقاومت کند و نباید هم این کار را بکند. باید بهترین های پیشرفت دیروز را برای خلق فردا با خود همراه ببریم .

انسان های موفق ، همیشه با تکنولوژی و زندگی رو به جلو همراه می شوند ضمن اینکه بهترین های گذشته را نیز با خود می برند اما هرگز در گذشته نمی مانند . نکته کلیدی اینکه ،موفقیت خود را صرف خاطراتشان نمی کنند بلکه به امید فردایی عالی، پس از آنکه حداکثر استفاده را از دیروز خوب خود کردند، آن را رها می کنند.

۷- داشتن توقع بالا

یکی از ۸ اصل موفقیت در افزایش فروش ، پر توقع بودن است افراد موفق به پیشرفت های کم و محدود در کسب درآمد و فروش اکتفا نمی کنند بلکه ضمن خشنودی از داشته های خود، قانع نمی شوند. همیشه بهترین ها و اوج قله ها را می خواهند .

نباید به شرایط اجازه دهید که به جای شما تصمیم بگیرند. باید اراده کنید و شرایط را به نحو احسن برای خودتان تغییر دهید. هیچ چیزی حتی شرایط نامناسب هم نباید در اراده و تصمیم شما خللی وارد کند. به کم راضی نباشید.

۸- نوشتن جملات انگیزشی در اتاق خواب و محل کار

برای ایجاد انگیزه ، جملات انگیزشی خوب را بنویسید و در سقف بالای تخت اتاق خواب، دیوارهای اتاق خواب، محل کار و… نصب کنید جملاتی از این نوع :

من متعهد میشوم بیشتر یاد بگیرم

تا بتوانم بیشتر کمک کنم

تا بتوانم بیشتر بسازم

تا بتوانم بیشتر کسب کنم

تا بتوانم بیشتر حفظ کنم

تا بتوانم بیشتر شکر گزار باشم

سخن پایانی اصول موفقیت در افزایش فروش

کلید موفقیت همه شما در فروش بیشتر ، کسب و کار عادی و کسب درامد اینترنتی ، رعایت دقیق این اصول موفقیت هشت گانه تام هاپکینز می باشد . اصولی که در ظاهر بسیار ساده و بدیهی هستند ولی در اجرا و کار تاثیر شگرفی دارد و موفقیت را تضمین می کنند. (نگاه کنید به مقاله : اصول کسب ثروت و موفقیت)

این اصول حاصل سالها مطالعه و تجربه یک استاد بزرگ فن فروشندگی و کسب درآمد است کسی که تلاش کرد با رعایت آنها، زندگی خود را متحول کرد و اتفاقا در این کار هم خیلی موفق شد طوری که الان من در سایت پول یابی ضمن بیان اصولش، از تلاش و اراده وی در زندگی تمجید می کنم و درباره او در سایت می نویسم . موفقیت یعنی اینکه کاری انجام دهید بزرگ و شگرف، طوری که در گوشه دیگر از جهان تاثیرش را ببینند و درباره آن حرف بزنند.

مطلب پیشنهادی

اسرار کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز , رموز سایت های درآمدزا و پولساز

اسرار کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی بالا هستید قبل از هر چیز باید با ریزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.