کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه

امروزه به دلیل نفوذ اینترنت و گسترش آن در تمام ابعاد زندگی ، شیوه کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه یا راه اندازی مشاغل خانگی اینترنتی بدون پول و سرمایه اولیه و واقعی ، امکان پذیر شده است . در گذشته شاید تصور کسب درآمد بدون سرمایه و از طریق اینترنت به دلیل عدم آشنایی افراد عادی فقط برای افراد متخصص بود ولی اکنون شرایط کاملا عوض شده است .

الان همه افراد عادی با هر سن و جنسیتی و در هر مکانی ، اگر علاقمند به کسب درآمد اینترنتی باشند می توانند خیلی راحت از طریق اینترنت اقدام به کسب پول و ثروت کنند . هیچ نوع محدودیتی از این نظر وجود ندارد . مزیت درآمد اینترنتی در منزل این است که نیاز به دفتر کار ، مجوزهای لازم و پرداخت هزینه های جانبی مثل اجاره و…. ندارد .

در این مقاله سایت پول یابی در ادامه مجموعه آموزش های کاربردی راه اندازی کسب و کار اینترنتی به چگونگی کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه و شیوه تحقق آن پرداخته می شود .

امکان کسب درآمد اینترنتی

قبل از پرداختن به موضوع اصلی مقاله باید به این سوال مهم پاسخ دهیم که آیا امکان کسب درآمد اینترنتی برای همه وجود دارد ؟ این یکی از پرتکرارترین سوالات مخاطبان سایت پول یابی است . جواب بله است ، بدون تردید هر کسی با هر توان ، دانش ، در هر شرایطی و بدون سرمایه می تواند درآمد اینترنتی کسب کند . راه های کسب درآمد اینترنتی زیاد است فقط کافیست اصول درآمد اینترنتی را یاد بگیرید .

در مقالات متعدد تاکید کردیم ، کسب درآمد اینترنتی هیچ محدودیت سنی و جنسیتی نداشته و ندارد و هر کسی با هر شرایطی می تواند از اینترنت اقدام به کسب درآمد کند . اصلا هیچ نیازی به تخصص و مهارت پیچیده و خاصی هم ندارد فقط باید یک سری اصول اولیه که برای هر کسب و کاری لازم است را رعایت کرد .

البته این امکان کسب درآمد اینترنتی برای همگان ، هرگز به معنای ، نداشتن سختی در کار نیست بلکه کسب درآمد از اینترنتی هم مثل سایر مشاغل ، سختی ها و مشکلات خود را دارد و کسی بدون تلاش نمی تواند امید موفقیت در آن داشته باشد .

لذا توصیه اکید می شود به هیچ وجه دنبال ساده ترین و راحت ترین راههای کسب درآمد از اینترنت نباشید . در این مقاله هم جدیدترین شیوه های کسب درآمد از طریق اینترنت و بهترین راههای کسب درآمد اینترنتی مطمئن معرفی می شود.

اهمیت کسب درآمد اینترنتی

در جایگاه ، اهمیت و مزایای کسب درآمد اینترنتی همین بس که گفته شود یکی از بهترین و برترین مشاغل دنیاست که با آن در هر شرایطی می توان درآمد بالا و مستمر داشت . نکته جالب اینکه وضعیت اقتصادی کشور چه خوب و روبراه باشد چه بد ، میزان و سطح درآمد اینترنتی افراد سر جایش است و تغییر چندانی نمی کند . در کسب و کارهای اینترنتی پتانسیل بسیار بالایی وجود دارد که در کمتر کسب و کار سنتی دیگری وجود دارد .

با کسب درآمد اینترنتی در طی چند روز می توان به اندازه حقوق چندین کارمند در ماه کسب درآمد داشت . فقط باید به فکر اعتماد سازی و جمع آوری مخاطبان مورد علاقه به طرف کسب و کارتان باشید . البته این روزها کسب درآمد اینترنتی در بین اقشار مختلف مردم و به ویژه جوان ها بد جا افتاده است و فکر می کنند از هر راه و شیوه ای می توان از طریق اینترنت کسب درآمد و پول داشت .

به دلیل همین افکار اشتباه و نیز تحت تاثیر تبلیغات دروغین ، گول سایت های سودجو و کلاهبردار را که فقط به فکر پر کردن جیب خودشان هستند ، خورده و در این مسیر شکست می خورند و همین افراد هستند که به همه می گویند کسب درآمد از اینترنت دروغ است و اصلا فایده ای ندارد .

واقعیت کسب درآمد از اینترنت چیزی فراتر از شعارهای تبلیغاتی چند سایت کلاهبردار و سودجو است . اگر واقعا طبق اصول و با رعایت قواعد شروع به کسب درآمد آنلاین کنید مطمئن باشید به ثروت فراوان می رسید . در اهمیت کسب و کار اینترنتی همین بس که با تلاش ، جدیت و ترسیم برنامه ، حتی بدون هیچ سرمایه و پولی می توانید به درآمد بالایی برسید . لذا می توان گفت : کسب درآمد از اینترنت بهترین شغل دنیا می باشد .

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه ، درآمد بدون سرمایه در منزل ، ساده ترین راه کسب درآمد

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

پرتکرارترین و متداول ترین سوالی که مخاطبان سایت پول یابی می پرسند این است که ، آیا کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه امکان پذیر است . ؟ در جواب این دوستان باید گفت ، اولین و بهترین مزیتی که هر فردی را به سمت راه اندازی کسب و کار اینترنتی و شروع کسب درآمد از اینترنت می کشاند کم هزینه بودن و یا بدون هزینه بودن آن است .

برای شروع کسب درآمد از اینترنت در بسیاری از مواقع اصلا نیازی به پول و سرمایه اولیه نیست و یک تجارت اینترنتی بدون سرمایه هم قابل راه اندازی است . اگر هم نیاز به سرمایه باشد به سرمایه بسیار کمی احتیاج است . لذا کسانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را دارند نباید نگران سرمایه اولیه باشید .

مهم ترین مزایای کسب درآمد از اینترنت

بجز مزیت کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه که در بالا به آن اشاره شد ، کسب و کار اینترنتی و شروع کسب درآمد از اینترنت دارای مزایای زیادی است . که مهم ترین آنها عبارتند از :

۱- کسب درآمد اینترنتی در هر شرایطی

موضوعی که خیلی مهم می باشد این است که در هر شرایط زمانی و مکانی می توانید از اینترنت کسب درآمد آنلاین داشته باشید . یعنی اینکه چه سر کار باشید ، چه خواب یا بیدار باشید و یا چه مسافرت باشید می توانید درآمد زایی کنید .

این پتانسیلی است که کسب و کارهای اینترنتی با ابزارهای هوشمندی که دارند ، در اختیار همه افراد قرار می دهند . اینترنت همه محدودیت های زمانی و مکانی را از بین برده و هر کسی می تواند به فراخور میزان مهارت و تخصص خود از هر جایی اقدام به کسب درآمد اینترنتی کند .

۲- کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

عنوان این مقاله سایت پول یابی شیوه و چگونگی کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه می باشد و یکی از بهترین مزیت های کسب درآمد از اینترنت ، امکان راه اندازی آن در منزل به وسیله کامپیوتر شخصی خودتان است . توجه کنید که بسیاری از کارآفرینان اینترنتی مطرح در ایران و دنیا کارشان را از منزل خود آغاز کرده اند .

بدون اینکه نیاز باشد دفتر کار یا مجوز کاری دریافت کنید می توانید برای شروع یا حتی برای همیشه کسب و کارتان را در منزل اداره کنید و از این نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد . کسب و کارهای اینترنتی زیادی همین الان در ایران وجود دارند که صاحبان آن ها در خانه خود در حال اداره آن هستند و درآمد اینترنتی مناسبی هم دارند .

البته در ادامه و با رشد و توسعه کسب و کارتان می توانید با تیم سازی و به صورت دورکاری ، افرادی را استخدام کنید تا برایتان کار کنند و به شما برای پیشرفت در کسب و کارتان کمک کنند .

۳- کسب درآمد فقط با یک موبایل

حتی اگر کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت هم در خانه نداشته باشید باز هم می توانید کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید و هیچ مانعی از این نظر وجود ندارد . با یک گوشی موبایل هوشمند و خرید بسته های اینترنت می توانید کسب و کار خود را در اینترنت راه اندازی کنید .

بسیاری از جوان ها در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های موبایلی مثل تلگرام و اینستاگرام فعال هستند که سن و سال کمی دارند اما درآمد آن ها گاهی اوقات از جراحان مغز و اعصاب و پزشکان متخصص هم بیشتر است . این موضوع بیانگر قدرت بالای کسب درآمد از اینترنت و تنوع عملکرد است .

در هر شرایطی می توانید با حداقل تجهیزات فعلی خودتان از اینترنت پول درآورید و برای شروع اصلا نیازی به تجهیزات حرفه ای ندارید . موضوع کمال گرایی در کسب و کار اینترنتی و اینکه تمام اسباب و وسایل باید آماده باشد را به کنار بگذارید و همین حالا کارتان را شروع کنید .

۴- برقراری ارتباط گسترده با مشتریان

در ادامه بحث کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه ، یکی دیگر از مزایای کسب و کارهای اینترنتی امکان برقراری ارتباط گسترده و همه جانبه با مشتریان و مخاطبان می باشد . نکته مهمی که در استمرار کسب درآمد ، افزایش سرمایه اولیه و پایداری کسب و کار بسیار تعیین کننده است .

به دلیل ابزارهایی که اینترنت در اختیارتان قرار می دهد می توانید ارتباط صمیمانه ای را با مخاطبان و مشتریان خود داشته باشید و همین موضوع موجب ایجاد رضایت مندی در آن ها می شود . توجه کنید که رضایت مندی در مشتریان به معنای فروش چندین برابری محصولات و خدمات می باشد .

۵- عدم نیاز به مجوز

برای راه اندازی کسب درآمد اینترنتی نیاز به هیچ مجوزی نیست و هر کسی می تواند اقدام به این کار کند . البته در کشور ما در هر زمینه کاری باید همیشه مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته باشید تا در ادامه مشکلی برایتان پیش نیاید . ولی در کل برای هر کسی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارد یا اینکه می خواهد از اینترنت به هر شیوه ای درآمد کسب کند ، نیازی نیست که مجوزی داشته باشد .

البته گرفتن نماد اعتماد و ساماندهی برای سایت هایی است که فروش اینترنتی دارند ، توصیه می شود . چون اخذ این نوع مجوزها موجب اعتماد بیشتر مشتریان شده و فروش اینترنتی را بیشتر می کند اگرچه اجباری نیست .

۶- صرفه جویی در هزینه ها

یکی دیگر از مزایای کسب و کارهای اینترنتی ، صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه های جاری و پرهیز از صرف مخارج اضافی می باشد . برای نمونه ، دیگر نیازی برای رفتن به محل کار نیست و در هزینه های حمل و نقل که رقم بالایی می باشد ، صرفه جویی می شود . همچنین برای تولید کاتالوگ ها و هر چیز فیزیکی دیگری ، هزینه ای اضافی پرداخت نمی کنید.

در کسب درآمد اینترنتی همه چیز به صورت دیجیتال و بر بستری آنلاین انجام می شود و نیازی به پرداخت پول بابت اینها نیست .

۷- امکان دسترسی به مخاطبان هدف بیشتر

از طریق فضای مجازی می توانید به بازار هدف گسترده تری دسترسی داشته باشید . فرض کنید که شغل تان انجام امور تایپ می باشد ، آیا مشتریانی که به شما مراجعه می کنند از شهر های دیگر هم هستند؟ مسلما فقط افرادی که در نزدیکی شما هستند مشتریانتان می باشند یا نهایتا در شهر شما زندگی می کنند به شما سفارش کار می دهند .

اما اگر کسب و کارتان آنلاین باشد مطمئن باشید می توانید از شهر های دیگر هم مشتری داشته باشید . مشتری های بیشتر با دسترسی به بازار هدف گسترده تر ، از بهترین مزایای کسب و کارهای اینترنتی است . کاملا طبیعی است که این گستردگی مشتریان هدف ، به دنبال خود افزایش درآمد اینترنتی را به همراه دارد .

۸-  کم شدن هزینه بازاریابی و تبلیغات

یکی از بزرگترین مشکلات کسب و کارهای نوپا ، تامین هزینه های معرفی برند از طریق بازاریاب و تبلیغات است و این مشکل را اینترنت تا حدود زیادی حل کرده است . در اینترنت روش هایی برای بازاریابی و تبلیغات و جذب مشتری وجود دارد که توسط آن ها می توانید با کمترین هزینه یا حتی بدون صرف هزینه ای از آن ها استفاده کنید .

بهترین شیوه برای تبلیغات و جذب مشتری هدفمند ، تولید محتوای مورد نیاز مخاطبان است تا آن ها را به سمت خود و کسب و کارتان جذب کنید . در واقع بازاریابی از طریق محتوا می تواند بهترین ابزاری باشد که هر فردی با هر میزان سرمایه و هر نوع کار اینترنتی می تواند از آن به بهترین نحو استفاده کند .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  گام های موفقیت

هیچ کدام از شیوه های بازاریابی به اندازه تولید محتوای تخصصی و کاربردی نمی تواند در جذب مشتری و مخاطب تاثیر گذار باشد . اکثر کارشناسان راه درست کسب درآمد اینترنتی را تولید محتوای ارزشمند می دانند .

واقعیت کسب درآمد اینترنتی

یکی از سوالات پرتکرار مخاطبان سایت پول یابی این است : «آیا کسب درآمد از اینترنت واقعا حقیقت دارد؟ » . اگرچه در مقالات مختلف به انحای مختلف به این مورد پاسخ داده شد ولی باز عده ای با شک و تردید به آن نگاه می کنند . برای درک درست این سوال کافی است نگاهی به وب سایت های اینترنتی بیاندازید و میزان کسب درآمد از اینترنت آنها را تخمین بزنید .

بسیاری از سایت ها با فروش محصولات فیزیکی یا دیجیتالی کسب درآمد می کنند . بسیاری دیگر خدمات آموزشی و محتوایی ارائه می دهند و درآمدزایی اینترنتی دارند و بسیاری دیگر به واسطه تبلیغات کسب درآمد از اینترنت را تجربه می کنند . هر کدام از این مشاغل اینترنتی ، تنوع درآمد اینترنتی را با توجه به زمینه فعالیت خودشان در پیش گرفته اند .

اگر کمی بیشتر به این سایت ها دقت کنید می توانید درآمدی که ماهیانه به دست می آورند را تخمین بزنید . کافی است نگاهی به تعرفه تبلیغات یا خدماتی که ارائه می کنند بیاندازید و این را با ترافیک و رتبه ای که در گوگل دارند ، مقایسه کنید . گاهی با یک حساب سر انگشتی می توانید به درآمد چند صد میلیونی بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی پی ببرید .

قاعده راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مطمئن باشید کسب درآمد از اینترنت حقیقت دارد و افراد زیادی از این طریق پول خوبی به دست می آورند ، اما به هر روشی نمی توان اقدام به پولسازی در اینترنت کرد . هر کاری قاعده و اصول خود را دارد که باید در راه اندازی آن این موارد را رعایت کنید .

قاعده اصلی این است که حتما باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی متناسب با مهارت ، تخصص و علاقه خود باشید . به عبارتی دیگر برای تحقق کسب درآمد ، باید لوازم ، سایت یا هر بستر دیگری را برای کسب درآمد خود در اینترنت فراهم کنید .

متاسفانه سایت هایی وجود دارند که مردم را سرکار گذاشته و از عدم آگاهی آنان سو استفاده می کنند . این نوع سایت ها ، با فروش پکیج های دروغین کسب درآمد اینترنتی آسان در کمترین زمان ممکن ، و هزار و یک دروغ دیگر ، سعی دارند تا جیب خود را پر کنند . باید توجه کرد که بیشتر این پکیج ها و روش هایی را که در آن ها توضیح داده اند دروغین بوده و با این شیوه ها نمی توان به ثروت رسید .

توصیه اکید می شود ، اگر می خواهید کسب درآمد اینترنتی مطمئن از طریق اینترنت داشته باشید باید برای خودتان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید . یعنی صاحب اصلی آن شما باشید نه شخص دیگری ، و این قاعده اصلی و مهم برای رسیدن به ثروت می باشد . منظور این که با کار کردن برای دیگران نمی توانید ، انتظار کسب درآمد بالا داشته باشید .

ضرورت وب سایت برای کسب درآمد

آیا برای کسب درآمد از اینترنت حتما باید سایت داشته باشیم؟ این سوال بسیاری از افراد بوده و یا در ذهنشان وجود دارد . پاسخ این سوال خیر است ، چون هر کسی که می خواهد از اینترنت کسب درآمد داشته باشد حتما نیاز نیست تا سایت داشته باشد . بلکه با روش هایی که هم اکنون وجود دارد و در ادامه این مقاله به آنها اشاره می شود ، اصلا نیازی به داشتن سایت نیست .

البته نقش وب سایت در کسب و کارهای اینترنتی مهم بوده و بسیاری از درآمد های میلیونی از سایت های مورد نظر ایجاد می شود . بسیاری از اعتماد سازی ها و دیگر مواردی که در کسب درآمد از اینترنت دخیل است به وب سایت اینترنتی هر کسب و کاری ختم می شود .

با این حال ، همانطور که اشاره شد ، برای کسب درآمد اینترنتی همیشه به سایت نیاز نیست ، نمونه اش کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی که روزانه بالای ۱ میلیون تومان در آمد کسب می کنند و وب سایتی ندارند .

توجه کنید که راه اندازی وب سایت اینترنتی کار آسانی است. با وجود منابع و آموزش هایی که در مورد طراحی سایت با وردپرس به صورت رایگان در وب فارسی موجود است هر کسی بدون هیچ اطلاعاتی در مورد طراحی سایت و کد نویسی و به راحتی و با کمترین هزینه می تواند وب سایت خود را راه اندازی کند .

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی پایدار ، مستمر و برند شدن در فضای مجازی هستید ، توصیه می شود که برای کسب و کارتان وب سایت ایجاد کنید .

کار در منزل ، ایده پولساز خانگی ، کار اینترنتی بدون سرمایه ، راههای کسب درآمد آنلاین در منزل

شیوه کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه

راه های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه وجود دارد که افراد با توجه به ایده ، تجربه و سرمایه شان به سمت آن ها می روند . در این مقاله اصلا قصد راه اندازی ایده جدید مثل اسنپ یا راه اندازی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا را نداریم .

در اینجا شیوه هایی بیان می شود تا بدون دردسر و با کمترین سرمایه یا حتی بدون سرمایه بتوانید کسب و کاری را به صورت اینترنتی راه اندازی کنید یا اینکه بدون راه اندازی کار آنلاین بتوانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید . برخی از مهم ترین راههای کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه عبارتند از :

۱- کسب درآمد از طریق فروش محصولات فیزیکی

برخی دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی مثل آمازون یا دیجی کالا هستند ، اما این همه هزینه و زحمت چه ضرورتی می تواند داشته باشد وقتی می توانید بدون سرمایه و دردسر فروشگاه اینترنتی داشته باشید .

نیازی نیست که در انبار خودتان انواع محصولات را داشته باشید . راحت می توانید محصولات دیگران را در سایت خود قرار دهید و زمانی که سفارشی گرفتید ، از آن ها محصول را دریافت کرده و به دست مشتری برسانید . حتی سایت های آمازون و دیجی کالا هم از این روش های کسب درآمد اینترنتی استفاده می کنند .

این روش را با همکاری در فروش اشتباه نگیرید ، چون در این روش محصولاتی که می فروشید در انبار فرد دیگری است . به محض اینکه مشتری سفارشی را در فروشگاه اینترنتی شما ثبت کرد آن وقت محصول از آن فرد گرفته می شود و برای مشتری شما ارسال می شود . البته این یک نمونه از کار بوده و تمام این کارها را می توان به صورت اتوماتیک انجام داد .

حتی می توانید محصولات تولیدی خود را نیز به فروش برسانید . حتما پیج هایی که در اینستاگرام به فروش محصولات دست ساز خود می پردازند را دیده اید . اگر فرضا در کار تولید تی شرت با چاپ های دلخواه هستید می توانید برای فروش محصولات خود از طریق فروشگاه اینترنتی خود اقدام کنید .

۲- فروش محصولات دیجیتالی

تولید و فروش محصولات دیجیتالی و دانلودی یکی از بهترین روش هایی است که هر کسی می تواند از طریق آن درآمد اینترنتی خوبی کسب کند . امروزه کسب و کارهای اینترنتی زیادی به تولید آموزش ها در موضوعات مختلف و فروش آن ها روی آوردند . دیگر کسی آموزش های تولید خود را روی دی وی دی به مشتریان خود نمی فروشد .

با تولید محصولات دیجیتالی در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود . مشتریان به راحتی می توانند پس از پرداخت هزینه ، همان لحظه محصول مورد نظر خود را دانلود کنند . به همین دلیل ، تولید و فروش اطلاعات در قالب آموزش های دانلودی زیاد مرسوم شده است و سایت های بزرگی دارند از این روش برای کسب درآمد از اینترنت استفاده می کنند .

ایده راه اندازی سایت پول یابی هم از تولید محتوای آموزشی شکل گرفت و هدف اصلی این است ، به کسانی که قصد دارند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند کمک شود تا از طریق تخصص و علاقه خود محتوای آموزشی تولید کنند و به مخاطبان خود بفروشند و به این شکل کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنند .

البته فروش و کسب درآمد از اینترنت با محصولات دانلودی به اینجا ختم نمی شود ، بلکه منظور از محصولات دیجیتالی هر چیزی می تواند باشد . مثلا می تواند افزونه یا قالب وردپرس باشد ، حتما نباید محصولات آموزشی یا تخصصی باشد . هر چیزی که به صورت دیجیتالی است و می توان آن را به صورت دانلودی فروخت ، شامل این روش می شود .

۳- کسب درآمد اینترنتی از طریق تولید محتوا

تولید محتوا کاری است که هر کسب و کار اینترنتی که می خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد باید انجام دهد . هر کسی که بتواند محتوایی را در هر قالبی تولید کند ، به شرط ارزشمند بودن ، می تواند به روش های مختلف به فروش برساند .

برای نمونه ، می توان با تولید محتوای جذاب و هدفمند مخاطبان زیادی را به طرف وب سایت جذب کنید و از طریق آن ها در آمدزائی کرد . به این صورت که برخی از محتواها که ارزش بیشتری نسبت به بقیه دارند را به صورت پولی در اختیار کاربران قرار دهید ، درست مانند سایت هایی که عضویت ویژه دارند .

منظور از محتوا فقط مطالب متنی و نوشتاری نیست ، بلکه در قالب های پر طرفدار تر دیگر مثل ویدئو و فایل های صوتی نیز می توانید محتوا تولید کنید . مثلا می توانید آموزش های خود را که به صورت ویدئویی است ، در سایت های مرتبط برای فروش قرار دهید .

اگر واقعا توانایی در تولید محتوا داشته باشید می توانید برای دیگران هم محتوا تولید کرده و کسب درآمد اینترنتی کنید . امروزه محتوای خوب در وب فارسی به وفور یافت نمی شود و همین موجب می شود که ارزش تولید محتوای یونیک بالا برود . این مورد هم موجب می شود تا هزینه های زیادی صرف تولید محتوا شود و افرادی به عنوان تولید کننده محتوا کسب درآمد کنند .

۴- کسب درآمد از آزاد کاری

شیوه کسب درآمد از فری لنسینگ یا آزادکاری راهکاری است که هیچ سرمایه ای لازم ندارد . بسیاری از آزاد کارهای فعال در اینترنت ، هیچ سایتی ندارند و برای دیگران در منزل خودشان کار می کنند . هر تخصصی که داشته باشید می توانید از آن برای رفع نیاز دیگران استفاده کنید و از اینترنت کسب درآمد کنید .

برای مثال ، اگر در طراحی گرافیک تخصص داشته باشید و در واقع گرافیست خوبی باشید می توانید کارهای گرافیکی دیگران را انجام داده و کسب درآمد کنید . شاید بگویید من که تخصص دارم ولی سایتی ندارم که سفارش کار بگیرم باید چه کار کنم؟ چه طور می توانم از تخصصم درآمد زایی کنم؟ انجام کار خیلی ساده است .

سایت های زیادی هستند که با عضویت در آن ها ، تخصص خود را معرفی می کنید و پروژه هایی که مربوط به حوزه کاری شما هست را می گیرید و کسب درآمد اتفاق می افتد . سایت هایی مثل پونیشا و انجام میدم دقیقا در این زمینه فعالیت می کنند و افراد زیادی در آن مشغول هستند .

برای نمونه اگر ، مترجم هستید می توانید وارد سایت انجام میدم شوید و رزومه کاری خود را ارائه دهید . مثلا بگویید، می توانم مقالات خارجی را به فارسی ترجمه کنم و برای هر صفحه مبلغ ۴۰۰۰ تومان را دریافت می کنم . شیوه کار به همین سادگی است و مطمئن باشید خیلی ها دنبال یک مترجم خوب مثل شما می گردند .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  آموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

۵- کسب درآمد اینترنتی با تبلیغات

یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه از طریق تبلیغات می باشد . افراد زیادی هستند که فقط دنبال این شیوه هستند تا سایتی بزنند و رتبه الکسای خود را زیر ۱۰۰۰ ایران بیاورند و از طریق آن سفارش تبلیغات بگیرند و کسب درآمد اینترنتی کنند .

البته روش بدی نیست ولی روش های خیلی بهتر و کم دردسر تر از این شیوه کسب درآمد اینترنتی هم وجود دارد . در این روش از هر طریقی که می توانید باید به فکر افزایش بازدید سایت خودتان باشید . در واقع در این روش بازدیدکنندگان روزانه ، سرمایه شما هستند .

کار آسانی نیست ، شاید مدت ها طول بکشد و هزینه های زیادی را برای اینکه ترافیک سایت افزایش یابد ، صرف کنید . با این حال خیلی از افراد دنبال چنین روش سختی برای کسب درآمد از اینترنت هستند . اکثر سایت های این چنینی از طریق تولید محتوای قدرتمند توانسته اند ترافیک بالایی را از گوگل دریافت کنند . مسلما برای تولید محتوای این چنینی باید چندین نویسنده خوب گرفت که آن هم هزینه بر است .

زمانی که سایت برای تبلیغات آماده شد ، می توانید از طریق تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی کسب درآمد کنید. البته روش های دیگری هم برای تبلیغات جدیدا آمده است ، مثلا سایت کانگورو تبلیغات محتوایی ارائه می دهد و با این سایت ها هم برای سفارش تبلیغات می توانید همکاری کنید .

در کل این شیوه کسب درآمد از اینترنت به دلیل سختی کار ، زمان بر بودن و ناپایداری میزان درآمد اینترنتی ، توصیه نمی شود .

۶- کسب درآمد از طریق تلگرام

یکی از مناسب ترین روش های کسب درآمد از اینترنت راه اندازی کسب و کار تلگرامی است . از طریق تلگرام می توانید بدون هیچ سرمایه ای کسب درآمد اینترنتی داشته باشید . بسیاری که قصد دارند از طریق کانال های تلگرامی کسب درآمد کنند هم به فکر کسب درآمد از طریق گذاشتن تبلیغات در کانالشان هستند . به نظر می رسد که طرز فکر بسیاری از مخاطبان فقط تبلیغ در تلگرام است .

اگرچه راههای کسب درآمد از تلگرام زیاد و متنوع است ولی ، همه در فکرشان این است که کانالی در تلگرام راه اندازی کنند و با افزایش ممبر و بازدید پست هایشان کانالی محبوب با اعضای زیاد درست کنند و از این طریق سفارش تبلیغات بگیرند و پول در بیاورند . در صورتی که این سخت ترین کار ممکن و در عین حال بسیار زمان بر است .

ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار تلگرامی وجود دارد . مثلا یکی از بهترین ایده ها برای کسب درآمد از تلگرام راه اندازی کانال های تخصصی و مهارت محور است . فرضا کانالی راه اندازی کنید و در آن متخصصان را معرفی کنید ، با این کار هر کسی که دنبال متخصصی برای رفع نیازش است به کانال تان می آید . برای شروع از هیچ کدام از متخصصان پولی دریافت نکنید ، متخصصان در هر زمینه می توانند رزومه خود را ارسال کنند و شما هم در کانال خود قرار دهید .

بعد از اینکه اعضای کانال افزایش یافت ، برای قرار دادن نمونه کارهای متخصصین از هر کدام هزینه ای را می توانید دریافت کنید . البته این یک ایده خام و جهت آشنایی برای راه اندازی یک کسب و کار است .

۷- کسب درآمد از طریق اینستاگرام

شیوه کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام تا حدود زیادی شبیه تلگرام است . می توان ادعا کرد یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی با گوشی استفاده از اینستاگرام است . دقیقا عین تلگرام بدون هیچ هزینه ای می توانید پیج بزنید و شروع به کسب درآمد آنلاین کنید .

البته همه فکر می کنند با راه اندازی یک پیج با اعضای زیاد می توانند به راحتی از طریق سفارش تبلیغات کسب درآمد اینترنتی کنند ، به همین دلیل ، همه به خرید فالوور فیک اینستاگرام روی می آورند . این افراد هزینه و وقت زیادی برای این کار صرف می کنند ولی در آخر ، فایده زیادی نمی برند .

ایده های زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد فقط باید آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را یاد بگیرید . مثلا شخصی در زمینه فیتنس فعالیت می کند می تواند به اعضای پیج خود برنامه غذایی یا داروهای بدنسازی بفروشد . نمونه زیادی از این پیج های آموزشی در اینستاگرام وجود دارند که ماهیانه درآمد میلیونی دارند .

حتی می توانید از طریق اینستاگرام هنر های خود را بفروشید ، مثلا شخصی نقاش خوبی است می تواند تابلو های نقاشی خود را به علاقمندانش بفروشد . یا شخصی انگشتر ساز خوبی است ، می تواند به راحتی طرفدارهای مربوط به انگشتر را به پیچ خودش جذب کند و از این طریق انگشتر های خود را بفروشد .

روش دیگر این است که از طریق اینستاگرام کسب و کار سنتی خود را به دیگران معرفی کنید . شبکه اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام بهترین وسیله برای نشان دادن نمونه کارهای خود به دیگران است .

۸- کسب درآمد از همکاری در فروش

یکی از دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است . یعنی در فروش محصولات و خدمات سایت های دیگر همکاری کنید و در عوض پورسانت خود را دریافت کنید . بدون نیاز به اینکه به دنبال ایده خاصی برای ارائه یا فروش محصولات خود باشید و بدون هیچ دردسری می توانید از طریق همکاری در فروش به درآمدهای فوق العاده بالا در ماه برسید .

پیشنهاد برای شروع همکاری در فروش این است که ابتدا تولید محتوا را یاد بگیرید ، سپس یک وب سایت با وردپرس راه اندازی کنید . بعد حوزه کاری مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس کلمات و عبارات پر جست و جو در آن حوزه را پیدا کنید و شروع به تولید محتوا کنید . بعد از مدتی که ترافیک وب سایت تان بالا رفت می توانید در صفحات مختلف سایت تان محصول مورد نظر را تبلیغ کنید .

فرضا مقاله ای با عنوان « معرفی بهترین ادکلن های مردانه سال » نوشته اید . می توانید لینک همکاری در فروش محصولات دسته بندی ادکلن های سایت مدنظرتان را در مقاله قرار دهید و به مخاطبان سایت خودتان پیشنهاد دهید مثلا برای بررسی قیمت ها روی لینک ها کلیک کند . به محض کلیک روی لینک های مخصوص همکاری در فروش و خرید توسط مشتریان پورسانت آن محصول برای شما ثبت می شود . البته این فقط یک نمونه ساده از همکاری در فروش با دیگر کسب و کارها می باشد .

بهترین راه کسب درآمد از اینترنت

تا اینجا روش های متنوعی از کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه معرفی شد . اما سوال مهم این است که بهترین روش برای کسب درآمد از اینترنت کدام است یا بهترین روش برای کسب درآمد سریع از اینترنت را معرفی کنید . در جواب باید گفت که بهترین روش برای کسب درآمد اینترنتی وجود ندارد ، و شما هم به دنبال بهترین شیوه کسب درآمد اینترنتی نباشید .

هر کسی با هر تخصص و علاقه ای که دارد می تواند در هر حوزه ای درآمد اینترنتی خود را راه اندازی کند ، لذا هر کسی در هر حوزه ای می تواند بهترین باشد . شخصی با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در کارش موفق می شود و شخص دیگری هم با همکاری در فروش محصولات فروش واسطه ای را تجربه می کند و ممکن است در کارش موفق شود .

به نظرم این سوال از پایه و اساس اشتباه می باشد و نباید زیاد به آن توجه کرد . ولی هر کسب و کاری که محتوا محور باشد یعنی بر پایه تولید محتوا بنا شده باشد می تواند درآمد اینترنتی بسیار بالایی را بوجود آورد . برای همین پیشنهاد می شود که از طریق تولید محتوا کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید .

سایت های محتوا محور شرایط بسیار خوبی را جهت کسب درآمد از اینترنت برایتان محیا می کنند . یعنی با یک سایت محتوا محور می توانید از طریق روش های زیادی درآمد کسب کنید و این موجب می شود از چندین روش کسب درآمد مختلف داشته باشید و روز به روز درآمدتان افزایش یابد .

کسب درآمد اینترنتی برای نوجوان ها

یکی از بهترین راههای کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در ایران برای نوجوانان کسب درآمد از طریق تولید محتوا یا به قول معروف بلاگری است . ساده ترین راه کسب درآمد که هم ریسک نداشته و هم نیاز به سرمایه کمی دارد ، توجه به شیوه بلاگری است . بلاگری هم در اینستاگرام ممکن است و هم از طریق راه اندازی یک وب سایت امکان پذیر است .

لذا راه اندازی یک وب سایت و تولید محتوا در زمینه مورد علاقه تان ، پیشنهاد می شود . البته اگرچه در نگاه اول ، راحت ترین راه پول درآوردن از اینترنت بلاگری است اما هر کاری سختی های خودش را دارد . بعد از اینکه توانستید مخاطبانی را در حوزه کاری خود جذب کنید می توانید از طریق تبلیغات و همکاری در فروش با برندهای دیگر کسب درآمد میلیونی را تجربه کنید .

در این روش باید یک حوزه کاری را انتخاب کرده و در مورد آن شروع به تولید محتوا کنید . نمونه های موفق از بلاگری در اینستاگرام ، یوتیوب و حتی در وب سایت های ایرانی وجود دارد ، شما هم می توانید نفر بعدی باشید . این بهترین شیوه کسب درآمد از اینترنت برای نوجوان ها و جوانان است ، چون به هیچ وجه ریسکی در آن وجود ندارد .

خوبی شیوه کسب درآمد اینترنتی دانش آموزان و نوجوانان این است که حتی اگر تخصص و اطلاعات کافی در حوزه ای که مورد علاقه تان است را ندارید هیچ ایراد و مشکلی پیش نمی آید . می توانید شروع به مطالعه در آن زمینه کنید و اطلاعات علمی و تخصصی خود را بالا ببرید . به عنوان مثال به بازی های کامپیوتری علاقه دارید ولی تخصصی در آن زمینه ندارید ، کلی سایت در مورد بازی ها وجود دارد که می توانید از آن ها برای افزایش اطلاعات خودتان استفاده کنید .

سخن پایانی کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

در این مقاله سایت پول یابی تلاش شد تا بهترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه در خانه معرفی شود . توجه کنید که با رشد و گسترش همه جانبه اینترنت ، در آینده خیلی از کسب و کارهای سنتی از بین می روند و به کسب و کار آنلاین تبدیل خواهند شد ، اگرچه همین الان هم این اتفاق افتاده است . لذا کسب و کارها برای بقا باید خود را هماهنگ و همراه با پیشرفت روز کنند تا از قافله عقب نمانند .

کسب درآمداینترنتی بیش از پیش رشد صعودی داشته و افراد با مشاهده این شرایط ، در تلاشند تا به هر روشی از اینترنت کسب درآمد داشته باشد . لذا اگر می خواهید از قافله رشد فناوری های نوین عقب نمانید از همین حالا به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کلا کسب درآمد از اینترنت باشید چون فردا ممکن است دیر باشد .

با اوضاع فعلی اقتصاد کشور بهتر است هرچه زودتر کسب درآمد اینترنتی خود را شروع کنید . مهم نیست پول یا سرمایه ای ندارید یا اینکه دارای تخصص خاصی و متمایزی نیستید بلکه مهم این است که به فکر باشید و کم کم به سوی درآمدزایی اینترنتی پیش بروید .

نکته آخر کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اینکه ، اگر واقعا مصمم هستید تا مثل هزاران نفری که در روز کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند ، شما هم این کار را شروع کنید و کسب درآمد اینترنتی واقعی را تجربه کنید ، باید بدون ترس و واهمه اقدام کنید .

مطلب پیشنهادی

کسب پول با گوشی ، ایده کسب درآمد ساده با گوشی، راههای درآمد با موبایل

راههای کسب درآمد با موبایل بدون سرمایه

اگر چند سال قبل درباره روش های کسب درآمد اینترنتی میلیاردی و به ویژه راههای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.