نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای یا همان وضعیت فعالیت شرکتهای بازاریابی شبکه ای،برای همکاری یا عدم همکاری با شرکتهای مجاز یا غیر مجاز بسیار مهم است. شرکتهای بدون مجوز غیرقانونی بوده و ممکن است هر لحظه شعبه و مراکز آن بسته و پلمپ شود لذا همه شرکت های بازاریابی شبکه ای باید توسط سایت رسمی نتورک مارکتینگ وزارت صنعت ، معدن و تجارت نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای را داشته باشند.

نکات ضروری بازاریابی شبکه ای

رنگ نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

حتما برای همکاری با شرکت های بازاریابی شبکه ای به رنگ آنها که نشان دهنده وضعیتشان است دقت کنید و در صورت تمایل به همکاری با آنها طبق رنگشان اقدام کنید.

وضعیت فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه‌ای در سه رنگ سبز، زرد و قرمز مشخص کننده وضعیت عملکرد شرکت‌های داری مجوز فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
این رنگها بر اساس میزان اطمینان و عملکردشان به آنها داده می شود. هر یک از شرکت‌های دارای مجوز با توجه به نحوه عملکرد خود، منجر به تغییر رنگ وضعیت لوگو می‌شوند در هر ۳ رنگ این لوگوها بعد از باز شدن لوگوی اصلی اطلاعاتی شامل اسم مدیرعامل، نشانی دفتر مرکزی ، پست الکترونیکی، وضعیت اخطار و راهنمای مورد نیاز موجود است. تغییر اطلاعات و مدیریت رنگ‌های این لوگوها توسط مرکز امور اصناف و بازرگانان انجام می‌شود. نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای در سه رنگ گردشی با هم:

بررسی نتورک مارکتینگ

بررسی رنگ نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

رنگ سبز: رنگ سبز لوگو مطابق عکس زیر مشخص کننده فعال بودن شرکت و اینکه توانسته فعالیت خود را با دستورالعمل بازاریابی شبکه‌ای منطبق سازد. تمام فعالیت های شرکت از سوی وازرت خانه صنعت ، معدن و تجارت قانونی می باشد.

نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

رنگ زرد: تخلفات شرکت بازاریابی شبکه ای موجب تعلیق آن شده است. رنگ زرد لوگو مطابق عکس زیر مشخص کننده حالت تعلیق شرکت و اینکه به دلیل تخلفات و عدم انطباق با دستورالعمل بازاریابی، وضعیت شرکت به حالت تعلیق درآمده است.
نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

رنگ قرمز: بیانگر لغو مجوز به دلایلی می باشد. رنگ قرمز لوگو مطابق عکس زیر مشخص کننده حالت لغو مجوز شرکت و اینکه به دلیل تخلفات و عدم انطباق با دستورالعمل بازاریابی و یا درخواست خاتمه و موافقت مرکز امور اصناف به حالت لغو مجوز در آمده است.
نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

اهمیت نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای

نشان اطمینان بازاریابی شبکه ای بیان کننده قانونی و غیرقانونی بودن شرکت می باشد و فروشندگان باید به این نشان و رنگهای آن دقت لازم را داشته باشند. تمامی شرکت‌های دارای مجوز مکلف خواهند بود در صفحه اصلی سایت خود لوگوی وضعیت فعالیت شرکتهای بازاریابی شبکه‌ای را قرار دهند و کاربرانی که خواستار عضویت و بازاریابی رسمی شرکت هستند به راحتی از طریق رنگ لوگوی نمایشی داده شده بر روی سایت و اطلاعاتی که بعد از کلیک بدست می‌آورند از وضعیت شرکت اطلاع حاصل می‌کنند.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راههای رشد کسب و کار اینترنتی

مطلب پیشنهادی

کار تولیدی با پول کم ، کسب و کار زودبازده ، کار تولیدی پولساز

شروع کار تولیدی با پول کم

کسب پول و سرمایه کار راحتی نیست لذا راه اندازی کسب و کار با پول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.