کسب درآمد با وبلاگ نویسی

حتما درباره کسب درآمد با وبلاگ نویسی در اینترنت و یا از دوستان و اطرافیان خیلی شنیده اید و اینکه شیوه های مختلف آن چگونه است . اینجا قصد بحث طولانی درباره این موضوع را ندارم ضمن اینکه در سایت پول یابی طی چند مقاله از جمله این مقاله (آموزش کسب درآمد اینترنتی از وبلاگ) در این مورد و نیز راههای متنوع کسب درآمد از اینترنت و محاسن و معایب آن نوشتم .

در اینجا می خواهم به صورت مختصر و خیلی کوتاه درباره اهمیت و یا راهکار کسب درآمد اینترنتی از بلاگ نویسی بگویم و اینکه با چه کارهای ساده می توان از یک وبلاگ ، درآمد خوبی به دست آورد البته قصد اغراق و درآمد میلیاردی ندارم باید معقول و طبق واقعیت سخن گفت. همراه ما باشید

دلیل اهمیت کسب درآمد با وبلاگ نویسی

شاید این سوال پیش بیاید که دوران بلاگ نویسی و ارسال پست گذشته و این کار قدیمی شده است و یا الان کمتر کاربران در وبلاگ فعالیت دارند و بیشتر به شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، اینستاگرام و یا پیام رسان هایی مثل واتس آپ و تلگرام و… رفتند و دیگر آن بازار گرمی دهه قبل را ندارد.

آموزش کسب درآمد از وبلاگ ، کسب درآمد اینترنتی از وبلاگ

البته این ادعا تا حدودی درست است ولی تمام قضیه نیست . کاملا موافقم که شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام در ایران همه چیز را تحت شعاع قرار داده ولی، برخی از کارهای قدیمی مثل وبلاگ نویسی و سایت داری هنوز طرفداران خاص خود را داشته و دارد. وبلاگ ها هنوز محل تبادل آرا و اندیشه، ارسال مقالات ناب، کسب درامد اینترنتی ، ارائه ایده ها و…. است.

اگرچه اهمیت وبلاگ، تحت شعاع دیگر مسائل کم شده ولی از بین نرفته و همچنان پرطرفدار است.

شیوه درست وبلاگ نویسی

منظور ما از وبلاگ داری و کسب درآمد از آن ، نوشتن شعرهای عاشقانه، داستان و… نیست البته اینها به جای خود علاقمندان خاص خود را دارد و یا منظورمان ارسال مطالب کپی ، تکراری و تقلیدی هم نیست . بلکه منظور یک وبلاگ حرفه ای ، صاحب سبک و تولید کننده محتوا است . وبلاگی که طبق برنامه خاصی به موضوع و یا موضوعات خاص می پردازد.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  کسب درآمد اینترنتی با داشتن اطلاعات کاربران

وبلاگی که محتوای با ارزش و یونیک تولید می کند همیشه مورد اعتماد و علاقه بازدیدکنندگان هست و به عنوان مرجع شناخته می شود. وبلاگی که با تولید محتوای ارزشمند برای مخاطبان و کاربرانش ارزش قائل است از سوی کاربرانش هم مورد احترام قرار می گیرد . این نوع وبلاگها مرجعی برای کسب درآمد اینترنتی پایدار هستند.

انتخاب موضوع مناسب برای کسب درآمد

اگر اساس فکری و هدف شما از وبلاگ داری کسب درآمد اینترنتی می باشد باید از اول طبق برنامه ریزی پیش بروید و اصولی کار کنید. یک موضوع و یا چند موضوع مرتبط با هم را انتخاب کنید و بر اساس آن اقدام به تولید محتوا کنید. از پراکنده گویی و به هر دری زدن و همه چیز ارسال کردن در وبلاگ، خودداری کنید.

اگر فرضا قصد فعالیت در حوزه آرایشی و بهداشتی را دارید باید تمام مطالب و مقالات شما مرتبط با آن باشد تا بازدهی لازم را داشته باشد. نمی توانید در بین مقالات آرایشی ، فرضا مقاله در مورد تعمیرات ماشین و یا معماری و.. ارسال کنید . فقط تمرکز بر روی موضوع خاص و تولید محتوای مفید در آن زمینه کنید. محتوایی که علاوه بر مفید بودن، حداقل در رفع مشکل و یا گرفتاری برای خواننده مفید باشد.

کسب درآمد بالا از وبلاگ نویسی

وبلاگ خوب، دارای یک برنامه منظم برای انتشار محتوا می باشد. مهم نیست این برنامه روزانه باشد یا ماهانه، مهم این است تداوم داشته باشد و محتوای عالی برای مخاطب هدف در آن منتشر شود. سعی کنید موضوع انتخابی شما جذاب ، دارای گسترده وسیع، پرطرفدار ، نو و بدیع، خاص و ویژه باشد تا شما را در آن زمینه برجسته و شاخص کند.

با تولید محتوای خوب، پس از اینکه وبلاگ خوانندگان ثابتی پیدا کرد و ترافیک یا بازدید آن افزایش یافت، از طریق ارائه مشاوره اختصاصی، فروش محصول خودتان یا معرفی محصول دیگران ، گرفتن تبلیغات، جذب اسپانسر و… از آن درآمد کسب کنید.

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  کسب و کار تولید محتوا

نمونه کسب درآمد با وبلاگ نویسی

در این مطلب سعی شد تا اهمیت وبلاگ نویسی خوب برای کسب درآمد گفته شود و کلیات کار ارائه شود شاید تصور کنید که در این موضوع اغراق کردم، اما واقعیت این است که یکی از دوستانم با تمرکز بر روی یک کار خاص الان میلیون ها تومان کسب درآمد اینترنتی دارد . وی ابتدا دو وبلاگ (در دو سرویس مختلف ارائه وبلاگ) زد و به معرفی فلزیاب ها و گنج یاب ها پرداخت تمام تمرکزش را روی نوشتن مقالات در زمینه فلزیاب در آن دو بلاگ گذاشت.

البته در نگارش مقالات سعی کرد تا قوانین داخلی ایران را رعایت کند تا وبلاگش فیلتر نشود . با ارسال مقالات و محتوای خوب، بازدید وبلاگش فوق العاده بالا رفت چون همه بازدیدکنندگان هدفمند و به منظور خرید و یا کسب اطلاعات از فلزیاب و ردیاب می آمدند.، پس از مدتی با یکی از شرکت های مجاز فروش فلزیاب و ردیاب در تهران قرارداد بست و کسب درآمدش را شروع کرد.

رمز موفقیت در کسب درآمد میلیونی از وبلاگ

پس از سه چهار سال وبلاگ نویسی مستمر، از دو سال قبل درامدش شروع شد و با فروش پنج یا شش عدد فلزیاب در ماه به بازدیدکنندگان وبلاگش، ماهی بین سی تا چهل میلیون تومان پورسانت می گیرد بابت فروش هر فلزیاب ده الی پانزده درصد به عنوان بازاریابی می گیرد قیمت این فلزیابها بسیار بالاست لذا پورسانت برخی از انها تا ده میلیون تومان هم می شود.

الان تمام توجه اش را به ارسال مطالب در وبلاگ کرده و حدود چند ماهی هم است که سایت مناسب آن را ایجاد کرد و در شبکه های اجتماعی هم فعال شده تا درآمدش را بیشتر کند. رمز موفقیت او ، تمرکز بر روی یک موضوع خاص در وبلاگ و ایجاد محتوای مفید در همان موضوع به صورت مستمر بوده است.

شما هم اگر ایده و یا پیشنهادی درباره کسب درآمد با وبلاگ نویسی دارید از قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی

راههای افزایش فروش موفق ، استراتژی فروش موفق ، راهکار افزایش درامد

راههای افزایش فروش موفق

افرادی که به دنبال شروع کسب درآمد اینترنتی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فیزیکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *