۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی

زمانی که صحبت ازاسرار کامیابی و رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی می شود یقینا فکرمان به سمت توسعه ، سود آوری و رشد بالا معطوف می شود . مشاغل اینترنتی موفق هستند که ضمن رقابت پذیری دارای کسب درآمد اینترنتی مستمر و پایدار هم باشند . هیچ کسب و کاری نمی تواند موفق باشد مگر اینکه درآمدزایی آن متناسب با میزان فعالیتش باشد . دوام یک کسب و کار به میزان درآمدش وابستگی شدید دارد .

با بررسی بازار کسب و کاراینترنتی شاید به این تنتیجه برسید که برخی از کسب و کارها واقعا برای رشد و موفقیت دائمی به وجود آمده اند و برخی دیگر فقط برای کسب درآمد اینترنتی کوتاه مدت .

در این مقاله سایت پول یابی قصد دارم تا ۲۱ راز موفقیت کسب و کار اینترنتی را بیان کنم . امیدوارم مورد استفاده مخاطبان عزیز قرار گیرد .

ویژگی کسب و کار اینترنتی سودآور و پولساز

قبل از بیان ۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی در ایران و جهان لازم است تا اشاره ای به ویژگی کسب و کارهای پولساز داشته باشم . بر اساس تحقیقات علمی ، یک کسب و کار اینترنتی سودآور و پولساز دارای ویژگی های زیر است :

– همیشه و در همه حالات سودآور و پولساز است .

– گوشه گیر نیست . یعنی فقط یک گوشه خاص را انتخاب نکرده اند . کسب و کار اینترنتی با رشد بالا بر تمام جنبه های پرمخاطب بازار تمرکز دارد .

– سرمایه و دارایی شان دائم رو به رشد است .

– وجه تمایز دارند . یعنی مشخصه ها و شاخص های ویژه ای دارند که مردم دائم درباره آنها صحبت می کنند .

– تمرکز روی میزان درآمد رو به رشد . آنها برنامه های خاصی برای درآمدزایی دارند که همیشه رو به افزایش است .

– برندی ماندگار و به یادماندنی دارند . با اینکه برندی ساده و جمع و جور دارند ولی در خاطر مردم می مانند و همیشه از آنها یاد می شود .

– دارای یک تیم قوی و حرفه ای هستند . همه کسب و کارهای سودآور متشکل از یک تیم مطلع ، فعال و حرفه ای می باشند .

– از هک رشد استفاده بهینه می کنند . یعنی در تیم آنها افرادی خلاق و دارای ایده های نو و جذاب وجود دارند که سود آور هستند . هک رشد یعنی جذب مخاطب و مشتری با کمترین هزینه ممکن .

– داشتن رشد ماهیانه . کسب و کارهایی که دائم در حال رشد هستند یقینا سودآور و پولساز می باشند .

– داشتن اهداف درازمدت . فقط به فکر پولدار شدن سریع نیستند . به اهداف کاری بلندمدت هستند و تلاش می کنند تا برندشان بر سر زبان بیفتد.

رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی , اسرار موفق‌ترین مدل‌های کسب و کار اینترنتی در ایران و جهان , راز درآمد اینترنتی

۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی پولساز

اکثر ما موفقیت  کسب و کارهای اینترنتی را دیده ایم و ممکن است که درباره آنها افکار متفاوت و حتی متناقضی به ذهن مان خطور کند . باید اذعان کنم که متاسفانه تصورات غلط زیادی در مورد سبک و سیاق این کسب و کارها وجود دارد . نکته عجیب اینکه ، حتی صاحبان مشاغلی که تجربه زیادی دارند تخمین درستی از وقت، انرژی و مهارت لازم برای موفقیت واقعی در دنیای مجازی را ندارند . شاید این موارد را دست کم می گیرند و یا به اهمیت آن واقف نیستند . البته قبل از هر چیزی باید به آموزش شروع کسب درآمد اینترنتی آشنا باشید و بعد وارد کار شوید .

در این مقاله سایت پول قصد دارم تا ۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی که مخفی هستند و به عنوان واقعیت پنهان معروف هستند را شرح دهم . این رموز موجب تمایز این کسب و کارهای موفق از سایر هم صنفان خودش شده و در واقع راه پیشرفت آنها را هموار کرده است .  رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی عبارتند از :

۱- رشد سریع و بدون وقفه این کسب و کارها

کسب و کارهای موفق به سرعت رشد می کنند و توقف برایشان معنا و مفهومی ندارد . همانطور که خیلی کم یک کسب و کار اینترنتی یک شبه ره صد ساله را طی کند، خیلی کم هم پیش می آید که مسیر پیشرفت و ترقی اش بیشتر از دو سال شود . این ویژگی به ویژه در موقعیتهایی که رقابت بالایی دارد کاملا تطبیق دارد . اگر یک یا دو سالی است که به این کار می پردازید و اصلا رشدی ندارید، احتمالا بهتر است که مدل کسب و کارتان را دوباره ارزیابی کنید .

۲- استفاده از ابزارهای متنوع برای صرفه جویی در وقت و هزینه

این کسب و کارها از ابزارهای مختلفی برای صرفه جویی در وقت و هزینه استفاده می کنند  . برای اینکه از این نکته مطمئن شوید، چند تجارت موفق و پولساز را بررسی کنید . با یک نگاه اجمالی متوجه می شوید که حداقل به ۵ تا ۱۰ ابزار عالی برای اجرای تجارت خود متکی هستند .

در حقیقت، می توان اینگونه استدلال کرد كه ابزارها یك ضرورت مطلق برای هر تجارت آنلاین می باشند . از ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی گرفته تا ابزارهای صورتحساب آنلاین یا حتی ابزارهای ارتباطی تیمی  . این موارد برای صرفه جویی در وقت و هزینه و بهینه سازی بهره وری ، گزینه های مهمی هستند .

۳- گاهی لازم است تسلیم شوید

قسمتی از رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی در اینجاست که حواستان باشد کجا وقت تسلیم و ادامه ندادن است . درسته، من هم می توانم کرور کرور از نقل قول های «هرگز تسلیم نشوید» یا «ناامیدی سم است» را اینجا لیست کنم، اما نظر متفاوتی دارم . گاهی ادامه ندادن بهتر از اصرار بی جهت و حرکت در مسیر پرضرر است .

صاحبان موفق کسب و کارهای آنلاین می دانند که گاهی لازم است جلوی ضرر کردن را بگیرید تا فرصتی برای جبران و بهبود شرایط فراهم شود . بخشی از یک موفقیت دقیقا دانستن همین نقطه تسلیم است . حالا این تسلیم و واگذاری ممکن است یک استراتژی، یک شخص یا حتی یک سرمایه گذاری کلی باشد .

یک قانون خوب اینکه، اگر مشاوران یا همکاران معتبری به شما می گویند وقت تسلیم است و از فلان چیز یا فلان سرمایه دست بکشید، حواستان باشد و به این توصیه عمل کنید . این کار بر خلاف مفهوم کلماتش، به کارتان می آید و چه بسا آینده کاری شما را نجات دهد .

۴- ضرورت برون سپاری وظایف

مشاغل موفق وظایف خودشان را برون سپاری می کنند . نکته اینجاست که این کسب و کارها نه در بعضی اوقات ، بلکه در خیلی از موارد این کار را انجام می دهند . دیوید اوگیلوی، فرد مشهور دنیای تبلیغات می گوید : « افراد کارآمدتر از خودتان را استخدام کنید . سپس به آنها مسئولیت هایی داده و بگذارید خودشان روند کار و پیشرفت را طی کنند . » این همان کاریست که در برون سپاری انجام می شود .

اگر می خواهید همچنان فردی رقابتی بمانید، کارهایی که به صورت معمول انجام نمی  دهید و یا از انجامش لذتی نمی برید را به افراد دیگری بسپارید . این برون سپاری موجب می شود تا تمرکزتان را روی چیزی که دوست دارید نگه دارید . این ویژگی کاری مهم برای رشد پایدار و مستمر به دردتان می خورد .

۵- شبکه های اجتماعی سلاح مخفی

رسانه های اجتماعی رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی و سلاح مخفی آنها می باشد . بدون استفاده از رسانه های اجتماعی نمی توانید یک تجارت آنلاین موفق داشته باشید . تقریباً بیش از هفت هشت سال پیش، یکی از سایتهای موفق تجاری اعلام کرد که تقریباً یک سوم کل مراجعه به سایت از طریق رسانه های اجتماعی بوده است . لذا باید اسرار کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز را در لابه لای شبکه های اجتماعی جستجو کرد .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  باورهای محدودکننده کسب و کار اینترنتی

به احتمال زیاد در حال حاضر این تعداد به دلیل رشد و تنوع شبکه های اجتماعی ، به میزان قابل توجهی بیشتر هم شده باشد . صادقانه بگویم ، اگر از رسانه های اجتماعی برای رسیدن به مشتریان جدید و برقراری ارتباط با مشتریان فعلی استفاده نمی کنید، شانسی برای موفقیت ندارید . امروزه رشد کسب و کارهای اینترنتی و افزایش کسب درآمد اینترنتی به فعالیت در شبکه های اجتماعی وابسته است .

۶- کاملا خودکار و اتوماتیک نبودن درآمد اینترنتی

بیشتر کسب و کارهای موفق می دانند که چرخه درآمد اینترنتی اتوماتیک، هیچ وقت کاملا خودکار و اتوماتیک نیست . هیچ کاری بدون نظارت و مدیریت کامل پیشرفت نمی کند . بسیاری از مردم فکر می کنند حالا اگر شغلی به درآمد آنلاین رسید مدیران این کسب و کارها این ویژگی و وقت اضافی دارند که با شلوارک در ویلاهای شمال شان بگردند .

اگرچه انعطاف مشاغل اینترنتی بیشتر از یک شغل سنتی است ، اما چیزی به اسم « درآمد منفعل » عموما نادرست است . حتی اگر کسب و کار شما کاملا اتوماتیک باشد و بتواند تا حد زیادی بدون درگیری مستقیم کار کند، ولی اکثر مشاغل آنلاین همچنان به وجود و حضور شما نیاز دارند . برای اینکه روی وظایف بزرگ نظارت و مدیریت کنید (که البته، اشکالی هم ندارد با شلوارک توی ویلای شمال به این موضوع رسیدگی کنید) . ولی نیاز به مدیریت و نظارت مستمر دارد .

۷- تمرکز روی برنامه و اهداف بزرگ

کسب و کارهای آنلاین موفق روی تصویر بزرگ تمرکز می کنند . اداره یک تجارت آنلاین برای همه افراد کارساز نیست . اگر فرد دقیقی هستید که خیلی روی جزئیات برنامه ای حساس هستید و روی برنامه ریزی و تعیین اهداف و همه ریزه کاری های شغل تان حساس می باشید ، و در خارج از برنامه حس امنیت ندارید، اجرای یک تجارت آنلاین ممکن است راهکار مناسبی برای شما نباشد .

۸- ارزش گذاری درست محصولات و خدمات

رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی پولساز این است که ارزش خدمات ارائه شده را می داند و بر این اساس ارزش گذاری می کند . اگر شما ارزیابی درستی از محصولات و خدمات خودتان نداشته باشید، رقابت درستی هم در بلند مدت نخواهید داشت . البته ممکن است در ابتدا برای پیشرفت و موفقیت در رقابت، وسوسه شوید که هزینه کمتری دریافت کنید، اما عموما در اکثر موارد راهکار درست اینجاست که قیمت های پایداری داشته باشید . این شکل از ارزش گذاری درست برای تجارت ، آینده قابل پیش بینی همراه با موفقیت برایتان ترسیم می کند .

۹- رشد لیست مخاطبان

کسب و کارهای اینترنتی پولساز و سود ده ، لیست مخاطبان خود را از روز اول رشد می دهند . بازاریابی ایمیل تقریبا استراتژی مهم و تاثیرگذار برای همه مشاغل اینترنتی است . اما این نکته برای کسب و کار اینترنتی کاملاً حیاتی است . تحقیقات به صورت واضح و مبرهن نشان می دهد که بازاریابی ایمیل منجر به افزایش نرخ کلیک، تعامل و در نتیجه فروش می­شود .

در حقیقت، برخی تحقیقات نشان می دهد که ایمیل بیشتر از هر کانال بازاریابی دیگر، ROI بالاتری را ارائه می­دهد . نرخ بازگشت سرمایه ROI یا (Return on investment) یک شاخص کلیدی ارزیابی عملکرد KPI یا مقیاس مالی است که با هدف محاسبه‌ احتمال سود پس از سرمایه‌گذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد . با استفاده از این نسبت می‌توانید میزان سود و ضرر ناشی از سرمایه‌گذاری را با میزان هزینه‌های سرمایه‌گذاری مقایسه کنید . برای ساختن لیست مخاطبانتان از روز اول تمرکز کنید تا این مزایا را در آینده شغلی خودتان در نظر بگیرید .

۱۰- داشتن راه حل واقعی برای مشکلات

رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی پولساز این است که راه حلی برای یک مشکل واقعی دارند . مانند همه مشاغلی که وجود دارند، یافتن یک نیاز واقعی برای ایده کاری بسیارمهم است . محصول و خدمتی دارای ارزش است که برای رفع یک مشکل یا نیازی خلق شده باشد . لذا از اصول موفقیت در کسب و کار آگاهی از مشکل و مسئله مخاطبان و طراحی راه حل برای آن است .

از خودتان بپرسید : شغلی که ارائه می دهید ، یا خدمات و محصولاتی که دارید چه مشکلی یا مسئله ای را می تواند به افراد کمک کند تا حل شود؟ آیا محصول یا خدمات شما واقعاً آن مشکل را حل می کند؟ اگر واقعا راه حل مشکل نیست، برای تحقق این هدف چه کاری می توانید انجام دهید؟ پاسخ به سوالات بیانگر سودمند بودن محصول و خدمات شماست .

۱۱- وجه تمایز ویژه کسب و کارهای موفق

معمولا کسب و کارهای اینترنتی موفق وجه تمایزی ویژه دارند . بازار جهانی تجارت الکترونیکی چقدر بزرگ است؟ تخمین می زنند که این یک میلیاردها تومن در بازار در بین ۱۲ میلیون فروشگاه آنلاین گسترش یافته است . صاحبان موفق مشاغل آنلاین اهمیت داشتن وجه تمایز را می دانند تا در واقع بتوانند سری بین سرها درآورند و با ویژگی منحصر به فردشان شناخته شوند .

۱۲- اطلاع از ارزش بالای محتوای خوب و عالی

یقینا رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی آگاهی داشتن از ارزش محتوای خوب و عالی می باشد . اگر سالهای قبل تولید محتوا یک آپشن اختیاری بود، حتما می دانید که مدتهاست بازاریابی محتوا تبدیل به گزینه ای اجباری برای مشاغل شده است .  فارغ از همه مسائل ، برای مشاغل آنلاین کاملا ضروری و مهم است . اگر یک جریان ثابت از محتوای مرتبط و با ارزش تولید نمی کنید، شانس آنچنانی برای موفقیت ندارید .

۱۳- تمام وقت درگیرکسب و کار

تحقیقات علمی ثابت کرده که  صاحبان کسب و کارهای اینترنتی موفق تمام وقت درگیر شغل شان می باشند . بعضی فکر می کنند که می توانند در کنار شغلی که دارند و در اوقات بیکاری یک شغل آنلاین حسابی هم ایجاد کنند . این افراد ساعات کار زیادی را برای شغل اصلی خود صرف می کنند و در کنارش به گسترش حرفه آنلاین دیگری فکر می کنند . اما حقیقت واقعی اینجاست که هیچ کدام از کسب و کارهای اینترنتی موفق با این راهکار پا نگرفته اند .

اگر به دید یک سرگرمی و کار جانبی به یک کسب و کار اینترنتی نگاه کنید، برایتان در همان حد سرگرمی باقی می ماند و قطعا رشد آنچنانی نخواهد داشت . وقتی یک شغل آنلاین ایجاد می کنید حواستان به همه جای کار باشد، وقت زیادی برایش بگذارید و مانند یک تجارت واقعی با شغل تان رفتار کنید . تمام هم و غم و دلمشغولی تان باید رشد و توسعه کسب و کارتان تا پیشرفت کند .

۱۴- مشتری مداری تمام و کمال

توجه کنید که رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی این است که گوش شنوای مشتری هایشان می باشند . ارزش مشتریانتان را در روند رشد و توسعه تجارت آنلاین خود دست کم نگیرید . نلا چونکی ، بنیانگذار شرکت لباس بسیار موفق Fresh-Tops ، معتقد است که در شروع و اوایل کارش ، پیشنهادات مشتری برای موفقیت در کسب و کارش مهم بوده است .

وی در این مورد می گوید : « ما وقتی که می خواستیم در مورد چگونگی حرکت به جلو تصمیم گیری کنیم یا وقتی می خواستیم نحوه ایمیل دادن و پیشنهادات را بررسی کنیم ، به پیشنهادات طرفداران رسانه های اجتماعی مان اعتماد کردیم . خوب، و واقعا عالی جواب داد . » می توان ادعا کرد که کلید موفقیت در کسب و کار جلب رضایت تمام و کمال مشتریان است . این مشتریان هستند که موجب دوام و بقای کسب و کارها می شوند .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  راز بزرگ کسب پول و ثروت

۱۵- پیگیری و دنبال علایق رفتن

صاحبان کسب و کارهای موفق دنبال علایقشان می روند و تا رسیدن به هدف ترسیم شده، آن را ادامه می دهند . اجرا و توسعه یک تجارت آنلاین کار سختی است و اگر به این کار علاقه نداشته باشید دشوارتر می شود . به همین دلیل بهتر است به حیطه این کسب و کار علاقه قلبی داشته باشید تا در ادامه ، خسته و دلزده نشوید .

از خودتان این سوالها را بپرسید : آیا این توانایی را دارم که ۵ تا ده سال همین حیطه را ادامه بدهم ؟ اگر در این مورد شک دارید احتمالاً بهتر است جهت کاریتان را تغییر دهید . توصیه می شود ، چیزی را انتخاب کنید که واقعاً به موضوعش علاقه دارید .

۱۶- سرمایه زیاد روس سئو سایت و فروشگاه

کسب و کارهای پولساز روی سئو seo یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو سرمایه گذاری زیادی می کنند . طبق تحقیقاتAscend2  ، نزدیک به ۸۲٪ از بازاریابان تولید محتوا معتقدند که کارایی SEO در حال افزایش است . کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو برای تجارت آنلاین خیلی حیاتی و ضروری است . چون احتمالاً همین موتورهای جستجو از بزرگترین منابع ترافیکی سایت و فروشگاه محسوب می شوند .

رازهای مهم برای موفقیت در کسب‌و‌کار اینترنتی , روش عالی برای ایجاد کسب و کار موفق , کسب درآمد اینترنتی موفق

۱۷- اقدام به عمل کردن قبل از عالی بودن شرایط

این مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی قبل از عالی بودن شرایط، اقدام به عمل می کنند و رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی همین مورد است . رایان فرانسوی، خالق GameKlip برای صاحبان مشاغل جدید توصیه های خوبی دارد : منتظر نمانید تا همه چیز برای حرکت مهیا باشد .

آقای رایان در این باره می گوید : « احساس نکنید که باید همه چیزدان باشید، یا اینکه همه چیز باید قبل از شروع کار کامل و آماده باشد . من چیزی در مورد اداره یک کسب و کار بلد نبودم، بلد نبودم چطور محصولی تولید شده داشته باشم . هیچ ایده ای برای حمل و نقل نداشتم چه برسد به ارسال  سفارش برای کشورهای دیگر . اما حالا هزاران واحد را به بیش از ۸۰ کشور جهان ارسال کرده ام.  کار آسانی نیست و نخواهد بود، در این مسیر لحظات زیادی پیش می آید که احساس سرخوردگی و شکست کنید اما ارزش ایستادگی دارد . »

تا اقدام و شروع به کار نکنید نمی توانید ایرادات و مشکلات احتمالی را ببینید و برایشان راه حلی پیدا کنید . هر کاری یقینا دارای مشکلاتی در شروع و مسیر حرکتش است مهم اقدام کردن است با پیشرفت و حرکت رو به جلو ، مشکلات به مرور مرتفع می شود .

۱۸- دنبال معجزه نبودن

نکته مهم در رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی پولساز این است که اصلا دنبال معجزه نیستند . آنها به خوبی می دانند که در ساخت یک تجارت آنلاین موفق هیچ علاءالدین و چراغ جادویی در کار نیست . با این حال بسیاری از دارندگان مشاغل ، زمان زیادی از عمر خود را تلف می کنند و مدام دنبال این استراتژی یا استراتژی بعدی هستند تا به سمت موفقیت شیرجه بزنند .

حقیقت این است، که اگر معجزه ای در کار باشد، همین معجزه پایداری و کار سخت و مداوم است . فراموش کنید که باید حتما دنبال یک استراتژی جادویی و معجزه گر بگردید . به قول قدیمی ها سرتان را پایین بیندازید و به کارتان برسید . معجزه واقعی در سخت تلاش کردن است .

۱۹- داشتن برنامه واقعی و مکتوب کاری

بررسی ها نشان داده که صاحبان مشاغل موفق یک برنامه واقعی ( یعنی یک برنامه مکتوب) دارند . تصور غلط دیگری که در مورد رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی وجود دارد این است که می گویند : کافیست مردم سایتتان را پیدا کنند . وسایل لازم شان را می خرند و به شما پول می دهند .

کسب درآمد از اینترنت آن طور که برخی تصور می کنند ساده و راحت نیست . سختی ها و مرارت های خاص خود را داشته و وخون جگره باید خورد . این خرید و فروش فقط آجر و ملات کار است نه نقشه و ایده معمار . مشاغل آنلاین موفق از یک برنامه تجاری خوب و همچنین یک استراتژی بازاریابی اینترنتی مستند استفاده می کنند . با وجود داشتن این برنامه و راهکار مدون و دقیق است که به سود زیادی می رسند . یک مدیر موفق در کسب و کار همواره با برنامه عمل و رفتار می کند .

۲۰- علیرغم شکست ، هرگز نابود نمی شوند

ممکن است شکست بخورند ولی اجازه نمی دهند که شکست آنها را پای درآورد . مانند هر تجارت دیگری، شکست فقط بخشی از چشم انداز کار است . زمین نخوردن همان کاری است که نباید وقتی شکست می خورید انجام دهید .

اگر مشاهده کنند که استراتژی SEO ترافیک را هدایت نمی کند ، کلمات کلیدی مختلف و بیشتری را انتخاب می کنند . یا می بینند که بازاریابی محتوا اثری نکرده ، روی محتوای عمیق تر متمرکز می شوند . چنانچه پست رسانه های اجتماعی که ایجاد کردند بازخورد ندارد ، رقبای خود را رصد کنید تا ببینید چه راهکاری پیش گرفتند . می­تواند همین راه را پیش بگیرید یا اصلا روششان را بهتر انجام دهید .

۲۱- تسلط بر هدف بازارشان

صاحبان کسب و کارهای اینترنتی موفق و پولساز بر هدف بازارشان تسلط کامل دارند . برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی ، یک هدف تعیین کنید و دقیقا به سمت همین هدف بروید و مخاطبان همین هدف را هم رصد کنید . آیا قصد دارید وارد دکوراسیون شوید؟ رقبای سرسختی دارید؟ علی الحساب فقط روی یک گزینه خاص مثل چیدمان خانه های کم متراژ تمرکز کنید . با این کار مخاطب هدفتان هم راحت تر شما را پیدا می کند . به مرور در همین تخصص شهرت به دست می آورید .

سخن پایانی رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی

اگر به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید، باید همین الان اقدام و شروع کنید . در جامعه ای که هر روز به استفاده از محصولات و خدمات اینترنتی گرایش پیدا می کنند، قطعا شاهد اتفاقات شگفت انگیزی در تجارت آنلاین خواهید بود .  این ۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی بیان شده در این مقاله سایت پول یابی ، به عنوان راهنما و راهکار جلوی پای شماست که می تواند بینشی جدید به شما بدهد .

اینترنت یک رسانه سراسری است که در آن به هر چیزی که نیاز دارید، دسترسی خواهید داشت . یکی از امکانات اینترنت برای انسان‌های امروزی امکان پولسازی ، ایجاد اشتغال و کسب درآمد آنلاین است . در کسب و کارهای اینترنتی مهم نیست که چقدر سرمایه دارید ، چند ساله هستید و یا در کجای این کره خاکی زندگی می‌کنید . تنها کافی است تصمیم بگیرید که کسب درآمد اینترنتی کنید و راز و رمز موفقیت در آن را بیاموزید . همه چیز در دنیای اینترنت امکان پذیر است .

نکته آخر رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی  اینکه ، برای کسب و کار خودتان حتما  برنامه داشته باشید . یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای کسب درآمد اینترنتی ، به غیر از خرید دامنه و هاست این است که برای شروع کارتان برنامه ریزی عاقلانه و منطبق با واقعیت کنید . توجه کنید که برای موفقیت و پولسازی در کسب و کارهای اینترنتی باید اصول سئو ، بهینه سازی سایت و تولید محتوای مفید و ارزشمند را جدی بگیرید . ورود به دنیای اینترنت و موفقیت در آن، هرگز بدون برنامه ریزی مدون و حساب شده ، امکان پذیر نیست . حیطه کسب درآمد از اینترنت و مشاغل اینترنتی ، سهل و ممتنع است یعنی سادگی و سختی های خاص خودش را دارد .

مطلب پیشنهادی

ویژگی افراد پولدار موفق ، عادت افراد ثروتمند ، رمز موفقیت ، راه ثروتمند شدن

ویژگی افراد پولدار موفق

به قول رابرت کیوساکی اگر نتوانید قاطعانه تصمیم بگیرید، آن‌وقت هرگز پول درآوردن را یاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.