۲۴ ایده کسب و کار خانگی زودبازده

کسب درآمد در خانه یا کار در منزل مربوط به زمان حاضر نیست و به نظر می رسد که در طول تاریخ یکی از لذت بخش ترین و بی دردسرترین شغل های زودبازده و بدون سرمایه می باشد . با گسترش و نفوذ اینترنت، ایده کسب و کار خانگی زودبازده فراگیر شد . به تبع این همه گیری ، لیست مشاغل اینترنتی پولساز و پردرآمد بیشتر شده و علاوه بر خانم ها ، امروزه آقایان هم وارد این عرصه شدند .

کار در منزل دچار تحول انقلابی شده و همه دوست دارند به دلیل راحتی مشاغل خانگی ، در منزل شان کسب و کار اینترنتی داشته باشند . به دلیل مشکلات اقتصادی و کاریابی ، مشاغل خانگی در ایران پرطرفدار و در عین حال پرسود شده اند . حتی افرادی به طنز می گویند که خانه نشینی مردان به دلیل بیکاری ، آنها را پولدار تر کرده است چون مشاغل جدید اینترنتی پولساز راه اندازی و پرطرفدار شدند .

در این مقاله سایت پول یابی ضمن پرداختن به اهمیت کار در منزل به ۲۴ ایده کسب و کار خانگی زودبازده که مناسب خانم ها و آقایان است پرداخته می شود .

راه اندازی کار در منزل با اینترنت

کار در منزل به دلیل معضلات و مشکلات اقتصادی کشور و خانه نشین شدن بسیاری از افراد به دلیل بیکاری و نبود اشتغال ، این روزها رونق زیادی دارد . کسب و کار خانگی یا پولسازی در منزل برای همه افراد و تحت هر شرایطی امکان پذیر است .

افرادی که به دنبال مشاغل زود بازده کم سرمایه خانگی هستند باید بدانند که اینترنت این کار را برایشان فراهم کرده است . هر کاری از جمله کار در منزل با استفاده از تکنولوژی های نوین امکان پذیر و یا به بیانی بهتر ساده می باشد . برای کار در منزل و شروع کسب درآمد اینترنتی باید حتما یک کامپیوتر یا گوشی موبایل ، همراه با اینترنت داشته باشید .

امروزه واقعا همه چیز اینترنتی و یا وابسته به فضای مجازی شده و اگر می خواهید از قافله کسب و کار آنلاین عقب نمانید باید از طریق اینترنت محصولات و خدمات خود را عرضه کنید. در واقع باید برای خود یک کسب و کار اینترنتی پولساز در منزل راه اندازی کنید .

به کمک اینترنت خیلی راحت تر می توانید برای خودتان بازاریابی کرده و با افراد و مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید . این روزها اینترنت وارد تمام خانه های ایرانیان شده و این فراگیری همگانی ، کار در منزل و کسب درآمد از طریق آن را برای همگان فراهم کرده است .

ایده کسب و کار خانگی زودبازده ، مشاغل خانگی با سرمایه کم . مزایای کار خانگی

مشاغل خانگی اینترنتی بهترین شغل دنیا

همان طور که اشاره شد ، علیرغم فراگیری اینترنت ، بسیاری شیوه کار در منزل و چگونگی راه اندازی مشاغل اینترنتی خانگی پولساز را نمی دانند . یعنی علیرغم داشتن تخصص و مهارت ، نمی دانند چگونه در خانه درآمد اینترنتی خود را شروع کنند .

بدون تردید با داشتن ایده کسب و کار خانگی زودبازده و استفاده از مهارت و تخصص ، می توان کسب و کاری پولساز را در منزل شروع کرد . اگر هم ایده ای ندارید اشکال ندارد ، در این مقاله سایت پول یابی قصد دارم تا کار در منزل را با ایده های خوب معرفی کنم .

ایده هایی که در این مقاله معرفی می شوند با استفاده از اینترنت امکان پذیر هستند . به عبارتی دیگر برای اینکه بتوانید از طریق کار در منزل کسب درآمد اینترنتی کنید باید به اینترنت دسترسی داشته باشید .

شاید عنوان این پاراگراف را که مشاغل خانگی اینترنتی یا کار در منزل را بهترین شغل دنیا نامیدم، برایتان عجیب باشد ولی عین واقعیت است . با دلایلی که در ادامه خواهد آمد ثابت می شود که کار در منزل به صورت اینترنتی یکی از بهترین شغل های دنیا و در عین حال پولساز ترین مشاغل می باشد .

مهم ترین دلایل اهمیت و مزایای مشاغل اینترنتی خانگی عبارتند از :

۱- عدم نیاز به سرمایه اولیه

بدون نیاز به سرمایه اولیه می توانید در منزل، کار اینترنتی خودتان را شروع کنید . اگر بررسی کنید ، بسیاری از کارهایی که در منزل توسط افراد انجام می شود نیازی به سرمایه ندارد . کارهایی مانند بسته بندی حبوبات ، ساخت جعبه های کادویی و پارکت  به هیچ وجه نیازی به سرمایه ندارد و معمولا کارفرما مواد اولیه را در اختیار افراد قرار می دهد .

اگر فرضا برخی از مشاغل نیاز به سرمایه داشته باشند ، نیاز به سرمایه خیلی کم، در حد دو الی سه میلیون تومان خواهد داشت . لذا یکی از مزایای مهم و کلیدی کسب و کار خانگی عدم نیاز به سرمایه برای شروع می باشد .

۲- عدم نیاز به تخصص و مهارت بالا

کارهای زیادی وجود دارند که بدون هیچ تخصص و مهارت خاصی می توانید از آن ها برای کسب درآمد در منزل استفاده کنید . به عنوان مثال تایپ کردن یک کار معمولی است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و هر کسی با کمی تمرین می تواند تایپ کردن متون طولانی را یاد بگیرد . یا کارهایی از این چنین که نیاز به تخصص خاصی ندارد . صرفا با کمی تمرین می توان آن ها را یاد گرفت و از طریق آن ها کسب درآمد اینترنتی در خانه را شروع کرد .

۳- بدون نیاز به گرفتن مجوز

کسی که قصد راه اندازی کسب و کار خانگی اینترنتی دارد ، نیازی به گرفتن مجوز ندارد . علاوه بر اینکه کار در منزل به صورت اینترنتی احتیاجی به مجوز ندارد ، حتی معاف از مالیات هم می باشد . به عبارتی بهتر تا زمانی که شرکتی ثبت نکرده باشید نیاز نیست مجوزهای مربوطه را داشته باشید .

اگر به صورت فریلنسری کار کنید ، یا طراح وب سایت باشید ، اگر جعبه های کادویی درست می کنید ، و یا حبوبات بسته بندی شده تهیه می کنید ، خلاصه اینکه ، مشغول انجام هر کار دیگری هستید نیاز به دریافت مجوز ندارید .

چنانچه برای دیگران کار کنید کاملا مشخص است که مجوز های لازم را باید صاحب کسب و کار داشته باشد . اما اگر برای خودتان هم در خانه کار می کنید نیازی به مجوزهای خاصی ندارید .

۴- کسب درآمد بالای مشاغل خانگی

اگر انتخاب ایده کسب و کار خانگی زودبازده به درستی اجرا شود ، درآمدها به صورت تصاعدی بالا می رود و محدودیتی در کسب درآمد وجود نخواهید داشت . بسیاری از کارها مخصوصا کارهای فریلنسری وجود دارند که با انجام دادن آن ها می توانید به درآمد اینترنتی بالا برسید . به عنوان مثال پروژه های طراحی سایت ، سئو و پشتیبانی فنی که می توانید به صورت فریلنسری آن ها را قبول کنید هزینه های زیادی برای کارفرما دارد و می توانید از این طریق به درآمد بالا برسید .

۵- بدون ریسک بودن کار در منزل

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل ریسکی برایتان نخواهد داشت . همانطور که اشاره شد این کار نیاز به سرمایه اولیه ندارد و همین عدم نیاز به پول ، ریسک را به صفر می رساند . زمانی که سرمایه ای را برای شروع کار نداشته باشید پس ریسکی هم شما را تهدید نخواهد کرد . تجربه ثابت کرده ، معمولا کارهایی که در منزل به صورت اینترنتی و غیر اینترنتی انجام می شوند، ریسکی ندارد .

۶- داشتن کار همیشگی

کسب و کارهای خانگی معمولا همیشگی هستند و اگر در کاری تخصص و مهارت داشته باشید همیشه و تحت هر شرایطی برایتان در اینترنت کار وجود دارد . تخصص و مهارت در زمینه شغلی هم چیزی نیست که نتوانید بدستش آورید .

هر کاری را یک الی دو سال انجام دهید در آن متخصص می شوید و از آن به بعد می توانید کارهای مشابه آن را یاد بگیرید و انجام دهید . کارهایی مثل، عروسک سازی ، بسته بندی ، ساخت جعبه های تزئینی و… را به راحتی می توانید یاد گرفته و انجام دهید .

کسب و کار موفق در منزل ، مشاغل پولساز خانگی ، ایده کسب و کار کوچک و پرسود

۲۴ ایده کسب و کار خانگی زودبازده با سرمایه

اگر بخواهم فهرستی از برترین ایده های کار در خانه که بدون سرمایه یا با حداقل سرمایه می توان ایجاد کرد را ارائه دهم، بیش از صد شغل را شامل می شود . همانطور که قبلا اشاره شد کار در منزل مناسب کسانی است که به هر دلیلی نمی توانند در بیرون از خانه کار کنند .

فرضا  ممکن است خانم خانه داری باشد یا افرادی که از کار کارمندی خسته شده اند و نمی خواهند باقی عمرشان را برای افراد دیگر کار کنند . ممکن است فردی به دلیل مشکل جسمی و یا مشکلات فردی قادر به کار در بیرون از خانه نباشد، لذا این مشاغل خانگی برایشان سودمند و پولساز است .

نکته دیگر درباره ایده کسب و کار خانگی زودبازده اینکه ، مشاغل خانگی معرفی شده این پتانسیل بالا را دارند که در آینده افراد را از کار دیگری برای کسب درآمد اینترنتی بیشتر بی نیاز کنند . هر کدام از این مشاغل خانگی اینترنتی به عنوان شغل اول و آخر می تواند آینده شغلی افراد را تامین کنند . لذا نباید تصور کنید چون کار در خانه است ، پس میزان درآمدش همیشه پایین خواهد بود .

مشاغل معرفی شده دارای چهار خصوصیت : ۱- زودبازده بودن ، ۲- امکان راه اندازی بدون سرمایه یا با حداقل سرمایه ، ۳-  داشتن میزان درآمد بالا و ۴- مناسب برای خانم ها و آقایان، می باشد  .

برترین و پولساز ترین مشاغل و کسب و کارهای خانگی برای مردان و زنان عبارتند از :

۱- کسب درآمد با تایپ در خانه

یکی از کسب و کارهای عمومی و پرطرفدار که هر کسی در منزل می تواند انجام دهد و نیازی به تخصص بالایی ندارد و فرقی هم نمی کند آقا یا خانم باشد ، تایپ کردن است . با تایپ کردن برای دیگران می توانید در خانه کسب درآمد اینترنتی داشته باشید .

هنوز هم افراد ، موسسات و شرکت هایی وجود دارند که نیاز به تایپیست دارند . لذا انجام سفارش تایپ می تواند بهترین گزینه برای شروع کار خانگی باشید . البته کار تایپ به عنوان شغل دوم در منزل برای آقایان هم می تواند، مورد توجه قرار گیرد .

تایپ کردن شاید کار خسته کننده و کم درآمدی به نظر برسد ، ولی برای شروع یک کار خانگی گزینه خوبی است . برای انجام تایپ متون دیگران به عنوان کار در منزل فقط نیاز به کامپیوتر و صد البته اینترنت دارید .

برای دریافت سفارشات باید حتما از طریق سایت های آگهی مثل شیپور ، دیوار و سایت های فریلنسری  اقدام کنید . البته اگر اندکی سرمایه دارید می توانید از تبلیغات آفلاین مثل تراکت و بروشور هم برای معرفی خود استفاده کنید . حتی می توانید به نیازمندی های روزنامه ها هم مراجعه کنید و به دنبال استخدام تایپیست به صورت دورکاری باشید .

۲- ارائه خدمات ترجمه آنلاین

اگر به زبان انگلیسی و یا سایر زبان های خارجی پرمخاطب تسلط دارید می توانید خدمات ترجمه ارائه دهید . این کار می تواند یکی از بهترین و پولساز ترین راهها برای کسب درآمد در منزل باشد . امروزه تولید محتوا به ویژه در موضوعات تخصصی و فناورانه در وب اهمیت پیدا کرده و خیلی از سایت ها برای تامین محتوای خود مجبورند متون و مقالات انگلیسی را ترجمه کنند .

اگر تواناتی لازم در ترجمه مقالات خارجی را دارید می توانید از این راه، درآمد مناسبی در منزل کسب کنید . برای اطلاع از قیمت های ترجمه بهتر است به سایت هایی که هم اکنون در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و نرخ خود را تعیین کنید .

اگر واقعا به ترجمه متون مسلط باشید می توانید کارهای زیاد و متنوعی انجام دهید و کسب درآمد اینترنتی بالایی داشته باشید . ترجمه نامه های رسمی ، ترجمه رزومه ، نوشتن پرپوزال ، خلاصه نویسی متون و… از نمونه های قابل اجرا در ترجمه بوده که نرخ جداگانه ای دارد .

برای دریافت سفارش می توانید با کمی جستجو در اینترنت و همچنین از طریق سایت های نیازمندی و حتی سایت های فعال در زمینه ترجمه ، اقدام کنید . خیلی از سایت های خدمات ترجمه نیازمند به مترجم حتی به صورت دورکار هستند .

۳- تولید کننده محتوا

یک راهکار جذاب و ایده کسب و کار خانگی زودبازده تولید محتوا است که با رشد اینترنت و رقابت شدید سایت ها ، خواهان زیادی دارد . اگر دنبال کار اینترنتی در منزل با حقوق روزانه مناسب هستید تولید محتوا بهترین شغل برایتان است .

رقابت به اندازه ای بالاست که خیلی از سایت ها هم اکنون نیازمند به محتوا هستند و برای این که محتوای خود را تامین کنند به تولید کننده محتوا نیاز دارند . یعنی کسی که بتواند مقاله یا مطلب برای انتشار در وب سایت نوشته و منتشر کند .

برای مترجمی که معرفی شد نیاز به تخصص است ولی در این کار یعنی تولید محتوا نیاز به تخصص خاصی نیست . با کمی تمرین می توانید به یک تولید کننده محتوا معمولی تبدیل شوید . تولید محتوا برای وبسایت ها کار زیاد سختی نیست . توجه کنید که همیشه نیاز به خلق محتوای جدید نیست بلکه با جمع آوری اطلاعات هم می توان محتوا تولید کرد . فقط باید نکات کلیدی در تولید محتوا را رعایت کنید تا موفق شوید .

البته هر کاری نسبت به کیفیت آن ارزش داشته و ارزیابی می شود . منظور این است که خیلی از سایت ها هم نیاز به محتوای با کیفیت ، ناب و کاربردی دارند که در این شرایط نیاز به تولید کنندگان محتوای حرفه ای می باشد . ولی در کل در وب فارسی خیلی از مدیران سایت ها با محتوایی که صرفا کپی نباشد ، قانع می شوند .

راهکار تولید محتوا

برای این که بتوانید در موضوعی، مقاله ای خوب و مورد تایید بنویسید فقط کافی است چند مقاله در آن زمینه بخوانید و سپس شروع به جمع آوری اطلاعات و تبدیل آن ها به یک مقاله کنید . کار خیلی سختی نیست فقط کافی است کمی تمرین کنید . به مرور زمان میزان تسلط شما در زمینه کار افزایش یافته و بعدها به راحتی می توانید مقاله بنویسید .

خیلی از سایت ها برای نوشتن مقالات معمولی و روزمره بین ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان هزینه می کنند . یعنی به ازای هر مقاله ای که برایشان می نویسید حاضرند این مقدار به شما پول بدهند . البته این قیمت ها بیشتر به طول محتوا و حجم کلمات هم بستگی دارد . هر چه طول محتوا بیشتر باشد و دارای عکس های متنوع تری باشد هزینه اش هم بیشتر می شود .

البته نویسندگان تخصصی و کاربلد که حرفه ای هستند دستمزدشان بسیار بالاست مثلا برای مقالاتی بیش از ۲۰۰ کلمه مبلغی در حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان می گیرند .  این نوع مقالات دارای کیفیت بالا بوده و نویسنده مقدار مبلغ را معین می کند . با کمی افزایش مهارت و تخصصی کردن کار ، می توانید مبلغ خودتان را افزایش دهید .

برای کسب درآمد می توانید از سایت هایی مثل انجام میدم ، پونیش ، پارس فریلنسر یا ورکفا استفاده کنید . به این سایت های معرفی شده، مراجعه کرده و تخصص خود در زمینه تولید محتوا بیان کنید و میزان دریافت حق الزحمه را ذکر کنید . افرادی که به مهارتتان نیاز دارند سریعا شما را پیدا می کنند و اگر نمونه کارهای خوبی داشته باشید قطعا شما را برای رفع نیاز خود انتخاب می کنند .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  فهرست مشاغل خانگی پولساز زنانه

۴- مدیریت وب سایت در منزل

شرکت هایی هستند که به افراد متخصص برای مدیریت وب سایت شان نیاز دارند . منظور از مدیریت سایت یعنی هر کاری که مربوط به وبسایت و سایت داری می شود . مثلا ارسال خبر یا مقالات روی سایت ، تغییر برخی از اجزای سایت ، بررسی ترافیک ورودی روزانه سایت ، رفع اشکالات احتمالی و… را شامل می شود .

بر خلاف تصور عمومی ، کار سختی نیست ، کافیست از طریق آموزش های رایگان در اینترنت نحوه مدیریت و کار با سیستم های سایت ساز معروف مثل وردپرس و جوملا را یاد بگیرید . هم چنین یک سری از ابزارهای کاربردی که مربوط به تحلیل سایت می شوند مثل گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس را هم یاد بگیرید . ضمن اینکه توصیه می شود کمی کار با فتوشاپ ، اکسل و نرم افزار ورد را بلد باشید .

خلاصه اینکه ، باید یک وبمستر کامل شده و به هر چیزی که مربوط به مدیریت سایت می شود اشراف کامل داشته باشید . خیلی از شرکت ها و صاحبان کسب و کار اینترنتی به دنبال افرادی هستند که از راه دور وب سایت شان را مدیریت کنند . این کار قطعا یک ایده کسب و کار خانگی زود بازده خوب برای هر کسی می باشد .

اگر توجه کنید با مشغول شدن در هر کار یا ایده ای که معرفی می شود ، در بلند مدت می توانید در آن متخصص شوید و کسب و کار جدیدی خودتان را راه اندازی کنید . البته فعلا زود است و عجله نکنید و باید سرمایه بیشتری جمع آوری کنید .

۵- راه اندازی کترینگ مواد غذایی

با گرانی دلار ، کسب و کارهای زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند . اما هر کسب و کاری که مربوط به شکم می شود اصلا ورشکسته نمی شود . چون هیچ وقت مردم از خوردن دست بر نمی دارند . لذا یکی از بهترین ایده ها راه اندازی کترینگ مواد غذایی در منزل است .

اگر آشپز خوبی هستید درست کردن غذاهای خانگی یکی از بهترین کارهای خانگی پولساز است . امروزه درآمدزایی در منزل برای خانم ها مثل قبل زیاد سخت نیست . شاید در روزها و ماه های ابتدایی درآمد زیادی نداشته باشید ولی مطمئن باشید در روزهای آینده افراد زیادی مشتری دائمی شما خواهند شد . یقینا خیلی از افراد غذاهای خانگی را به غذاهای رستوران ها ترجیح می دهند .

برای شروع به سرمایه زیادی احتیاج ندارید . چون با وجود وسایل آشپزخانه نیاز به تهیه وسایل زیادی نیست . فقط برای جذب مشتری حتما باید از تبلیغات آفلاین (پخش تراکت) استفاده کنید برای اینکه نهایتا می توانید فقط به محدوده خود سرویس دهید . البته از گروه ها و کانال های تلگرامی و همچنین از اینستاگرام هم می توانید کمک بگیرید .

نکته مهم در جذب مشتری کیفیت سرویس های ارائه شده و همچنین بسته بندی غذاها است . تا جایی که ممکن است به موقع و سر وقت سفارش ها را تحویل دهید . در صورت ارسال دیر هنگام، حتما به مشتری های خود هدیه ای دهید تا اصول مشتری مداری را رعایت کرده باشید .

خانم های خانه دار بهتر است اول کار را، از کیک های خانگی شروع کنید . چون کیک های خانگی خیلی طرفدار دارند . ضمن اینکه خیلی راحت تر می توانید به کافی شاپ ها بفروشید .

۶- کار خانگی با ساخت محصولات دست ساز

یکی از کارهایی که می توان از طریق آن، در منزل کسب درآمد کرد، ساخت محصولات دست ساز است . محصولات دست ساز شامل : زیور آلات، کیف های دستی، لیف های حمام، جعبه و پاکت هدیه، نمد دوزی، عروسک سازی، شمع سازی، ساخت ست های آشپزخانه، بسته بندی حبوبات و خشک بار در منزل، گل سازی ، قلاب بافی و… می باشد .

توجه کنید فراگیری ساخت این نوع محصولات کار چندان سختی نیست . فقط کافی است برای آموزش و یادگیری آنها کمی هزینه کنید . برای فروش محصولات می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی مثل دیوار ، شیپور و ایسام به صورت رایگان اقدام کنید . همچنین از شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام و تلگرام هم می توانید کمک بگیرید .

اگر تمایلی به فروش اینترنتی ندارید به سراغ مغازه هایی بروید که محصولات مرتبط با شما می فروشند . پیشنهاد خود را برای فروش محصولات به صورت عمده ارائه دهید . اگر بتوانید آن ها را متقاعد کنید می توانید همکاری دائمی داشته باشید .

۷- پرورش گل های خانگی

پرورش گل و گیاه یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده عالی و مناسب برای خانم ها است . پرورش گل ها به دو صورت تزئینی یا دارویی فرقی نمی کند . مهم توانایی در پرورش گل و گیاه است . به عنوان مثال می توانید گل های دارویی مثل آلوئه ورا که کاربرد بسیار زیادی در صنعت زیبایی دارند پرورش دهید . همچنین می توانید گل های تزئینی خاص مثل نژاد های مختلفی از کاکتوس ها را پرورش دهید .

در پرورش گل های خانگی باید به دو موضوع مهم توجه داشته باشید . اول اینکه با توجه به مکانی که در اختیار دارید امکان کاشت و پرورش چه نوع گل یا گیاهانی برای شما فراهم است . دوم اینکه با بررسی نیاز بازار ، پرورش گل و گیاه در چی است ؟ آیا گل های تزئینی بیشتر خواهان دارد یا گیاهان دارویی ؟ این موارد را بررسی کنید .

افراد زیادی هستند که از طریق اینستاگرام اقدام به فروش گل های تزئینی به ویژه کاکتوس کرده اند و فروش بسیار خوبی هم دارند . می توانید برای فروش محصولات خود از اینستاگرام شروع کنید . توصیه می شود اگر علاقه مند به پرورش گل و گیاه هستید حتما روی این ایده عالی برای کار در منزل فکر کنید .

۸- انجام همکاری در فروش در منزل

چنانچه به هر دلیلی توانایی ساخت محصولاتی را ندارید یا تخصص خاصی در زمینه ای ندارید اصلا ناامید نشوید . بهتر است از طریق همکاری در فروش که بدون هیچ سرمایه ای امکان پذیر خواهد بود کسب درآمد خانگی را تجربه کنید .

احتمالا با واژه دراپ شیپینگ مواجه شده اید . دراپ شیپینگ همان خرده فروشی است. وب سایت هایی هستند که به واسطه فروشندگان دیگر، محصولاتی را به صورت واسطه ای می فروشند . یعنی هیچ انباری برای نگهداری از محصولات شان ندارند و زمانی که سفارشی دریافت کردند آن سفارش را مستقیم به فروشنده اصلی ارتباط می دهند و فروشنده اصلی محصول را برای مشتریان ارسال می کند .

دیجی کالا هم اکنون به یکی از بزرگترین خرده فروشی های آنلاین در ایران تبدیل شده و فروشندگان زیادی محصولات خودشان را در دیجی کالا به فروش می رسانند . اما کاری که باید انجام دهید مشارکت در فروش این کالاها می باشد .

به این صورت که با راه اندازی وب سایت ارزان قیمت، و با استفاده از انواع روش های تبلیغات و جذب بازدیدکننده به طرف وب سایت، شروع به تبلیغ محصولات کنید . برای این کار بهتر است محصولات پر فروش که خواهان زیادی دارد را در اینترنت شناسایی کنید .

راههای همکاری در فروش

هر فردی می تواند به دو روش یا صورت، اقدام به همکاری در فروش کند . اول اینکه مستقیما از طریق سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند، اقدام کند که در این صورت لینک همکاری در فروش به او تعلق می گیرد . یعنی زمانی که فردی از طریق لینک اختصاصی سفارشی را ثبت کند به نام آن فرد ثبت می شود .

راه دوم این است که خود آن شخص  به سراغ فروشندگان عمده محصولات برود (به صورت حضوری) .  در اینجا با آن ها در مورد فروش محصولات شان به صورت اینترنتی و واسطه ای صحبت می کند .در این حالت، بدون اینکه ابتدا محصولات آن ها را بخرد برای محصولاتشان تبلیغ می کند . به محض ثبت سفارش توسط مشتری، سفارش مورد نظر را به فروشنده اصلی ارجاع می دهد و فروشنده موظف است سفارش را به دست مشتری برساند .

توجه کنید که در روش دوم، برای این کار حتما باید از قبل با فروشنده مورد نظر هماهنگ کرده باشد . هر فردی می تواند با توجه به توان خود یکی از این موارد همکاری در فروش را انتخاب کند .

۹- فروش مجدد محصولات دیگران

حتما فروش محصولات دسته دوم در بازار واقعی و اینترنتی را شنیده اید ؟ یکی از بهترین کارهایی که می توانید از طریق آن یک کار پولساز در منزل برای خود راه اندازی کنید خرید محصولات دسته دوم و فروش مجدد آنهاست . کاری که بسیاری از کارآفرینان پولساز دنیا آن را انجام داده اند .

می توانید با یافتن محصولات دسته دوم ، از لباس گرفته تا بدلیجات و عتیقه ها، کسب درآمد بالایی را تجربه کنید . فقط کافیست ابتدا محصولات به درد به خورد را پیدا کنید . در مرحله بعد، آن ها را خریداری کرده و بعد از بازسازی مجدد آن ها را دوباره به فروش برسانید .

فروش محصولات دست دوم، ایده کسب و کار خانگی زودبازده عالی بوده و یکی از پولساز ترین مشاغل در کشورهای خارجی است . مطمئن باشید در ایران هم پتانسیل این کار وجود دارد که پولساز باشد .

بعد از تهیه محصولات و آماده سازی آن ها برای فروش شان می توانید از فروشگاه های آنلاین بخواهید تا با شما همکاری کنند . مزیت فروش محصولات در فروشگاه های اینترنتی این است که اکثرا دارای بازاریابان زیادی بوده و با این کار، روند فروش محصولات سریع تر انجام می شود .

نگران سرمایه لازم برای خرید محصولات دسته دوم نباشید . می توانید با هزینه های خیلی کم محصولات زیادی را خریداری کنید . فرضا ابتدا از بدلیجات شروع کنید و کم کم بخرید تا زمانی که فروش محصولات تان زیاد شد، خرید ها را بیشتر کنید .

۱۰- ادمین شبکه های اجتماعی

یکی از مناسب ترین و ساده ترین کارهایی که در منزل می توانید از آن پول خوبی درآورید نویسندگی در کانال های تلگرامی یا مدیریت پیج های اینستاگرامی است . این روز ها کانال های تلگرامی درآمدهای فوق العاده بالایی دارند و برای بقاء در عرصه رقابت باید محتوای مفید ، جذاب و سرگرم کننده ارائه دهند . به همین دلیل نیازمند افرادی برای نویسندگی و تولید کننده محتوا هستند .

پیج های اینستاگرامی هم همین روال را طی می کنند . بیشتر پیج های اینستاگرامی دارای چندین مدیر برای تولید محتوا هستند . می توانید در این زمینه مهارت هایی کسب کنید و از این طریق کسب درآمد اینترنتی در منزل داشته باشید .

البته تولید محتوا در شبکه های اجتماعی چندان کار سختی و غیرممکنی نیست . کافیست برای تولید محتوا به کانال ها یا پیج های دیگر سری بزنید و کلی ایده جالب برای تولید محتوا به دست آورید . با کمی فعالیت ، مهارت های لازم برای این کار را پیدا خواهید کرد .

۱۱- تولید فایل های صوتی در منزل

تولید فایل های صوتی یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده و فوق العاده ناب است. اگر صدای خوبی دارید این ایده را می توانید در خانه عملی کنید . برای تحقق این کار، باید مقالات متنی را به صوتی تبدیل کنید . ایده خیلی نابی هست که توسط افراد کم و محدودی عملی شده است .

برای این کار اول باید یک ویس رکوردر ارزان قیمت (حدود ۵۰۰ هزار تومان) بخرید و شروع به تمرین برای ضبط صدا کنید . حتی می توانید از موبایل خودتان برای ضبط صدا در شروع کار استفاده کنید . برای شروع می توانید همین مقالاتی که در سایت ها هستند را به صوت تبدیل کنید . یعنی مطالب را بخوانید و با ویس رکوردر ضبط کنید .

برای کسب درآمد اینترنتی می توانید به سراغ سایت ها بروید و به آن ها پیشنهاد دهید تا مقالات شان را به صوت تبدیل کنید . این روز ها گوش دادن به فایل های صوتی خیلی راحت تر از خواندن متون طولانی است . بسیاری از کاربران از سایت هایی که مقالات صوتی ارائه می دهند استقبال خوبی می کنند .

در ابتدای کار با دریافت هزینه ای اندک می توانید مقالات زیادی را به فایل صوتی تبدیل کنید و در اختیار صاحبان سایت ها قرار دهید . به راحتی و فقط با کمی تمرین این کار امکان پذیر است . مطمئن باشید مدیران سایت ها از این اقدام شما استقبال می کنند و به شما سفارش کار می دهند .

راههای کسب درآمد از فایل های صوتی

این ایده کسب درآمد از فاتیل صورتی را به روش های مختلف می توانید عملی کنید . می توانید خودتان سایتی راه اندازی کنید و در آن مقالات صوتی قرار دهید و بعد از مدتی که ترافیک سایت تان بالا رفت درآمد زایی کنید .

راه دوم این که، می توانید از طریق یک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام اقدام به انتشار فایل های صوتی کنید . همچنین می توانید کتاب های پی دی اف (pdf) را به کتاب های صوتی تبدیل کرده منتشر کنید . حتی این امکان وجود دارد که برای گرفتن سفارش کار یعنی ساخت فایل های صوتی از طریق سایت هایی مثل پونیشا و انجام میدم اقدام کنید .

۱۲- بلاگر یا اینفلوئنسر شدن

یکی از بهترین مشاغل دنیا این روز ها بلاگری یا فرد تاثیر گذار (اینفلوئنسر ) در حوزه کاری خود شدن است . اگر توجه کنید اینفلوئنسرهای زیادی در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند و در اینستاگرام به صورت جدی فعالیت خود را ادامه می دهند . بیشتر این افراد در منزل خود و با تلفن همراه کارشان را شروع کرده اند و اصلا هم چیز عجیب و غریبی نیست .

توجه کنید که تخصص اصلا مهم نیست . مهم این است که به کاری علاقه داشته باشید و بتوانید در آن موضوع تولید محتوا کنید . فرقی ندارد که به خیاطی، گلدوزی، کارهای دستی، آشپزی، سفر و گردشگری علاقه داشته باشید . مهم این است آن کار یا حرفه، بخشی از زندگی شماست و خیلی راحت می توانید آن را با مخاطبان علاقه مندتان به اشتراک بگذارید .

برای آشنایی با بلاگری یا اینفلوئنسری کافیست سری به پیج های اینستاگرامی افراد معروف بزنید تا با تولید محتوای آن ها و نحوه برخورد با مخاطبان شان آشنا شوید . اصلا تعداد فالوورها مهم نیست، نیازی هم به خرید فالوور فیک نخواهید داشت . فقط باید در حوزه کاری خود بهترین مطالب را تولید کنید و در اختیار مخاطبان تان قرار دهید . این تنها کاری است که شما را در حوزه کاری تان معروف و محبوب می کند .

حوزه های زیادی مثل خیاطی، مشاور تغذیه، کسب و کار اینترنتی ، مشاوره فنک شویی و دکوراسیون داخلی منازل، مراقبت از فرزندان یا افراد سالمند و… برای کار وجود دارد . فقط باید در حوزه کسب و کارتان فعالیت جدی داشته و حرف های جدیدی برای گفتن داشته باشید .

۱۳- کار در منزل با ساخت ماکت های مینیاتوری

یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده و پولساز ساخت ماکت های مینیاتوری است . کوچک نمایی اجسام بزرگ از هنرهایی است که طرفداران زیادی دارد . به هنر کوچک نمایی اجسام بزرگ ساخت ماکت مینیاتوری می گویند که این روزها یکی از بهترین کارهایی است که هر کسی می تواند در منزل خود انجام دهد .

پیشنهاد ویژه سایت پول یابی :  موافقان همکاری در فروش اینترنتی

ساخت ماکت های مینیاتوری مختص به یک مدل از اجسام خاص مثل خانه یا ماشین نمی شود . ماکت های مینیاتوری در موضوعات مختلف مثل کیک و شیرینی، وسایل آشپزخانه، میوه و سبزیجات و … ساخته می شوند و هر کدام هم طرفداران خاص خودش را دارد .

ساخت ماکت های مینیاتوری کار سختی نیست فقط کافی است آموزش ببینید . بعد از آن می توانید در خانه خود با کمی خلاقیت ماکت های بسیار زیبا و جذابی بسازید و آن ها را به علاقه مندان بفروشید . در حال حاضر درآمد تقریبی این کار در منزل ماهیانه حدود ۱۵ میلیون تومان است. اما باید بازاریابی محصولات تان را به خوبی انجام دهید .

متریال لازم برای ساخت ماکت های مینیاتوری، کاغذ هیپرو، مقوای اسفنجی، مقوای پارافین خورده، مقوای ماکت و مقوای نازک، فوم و یونولیت، چوب پنبه، گل رس و خمیرها و … است .

برای شروع می توانید کارتان را از اینستاگرام شروع کنید . حتی بدون ساخت ماکت های مینیاتوری و به صورت فروش واسطه ای می توانید کسب درآمد اینترنتی خود را از همان ماه اول شروع کنید . چون یادگیری هنرهای دستی این چنینی کمی زمان بر است .

۱۴- شغل خانگی با ساخت جاشمعی دیواری

یکی از بهترین روش های درآمدزایی در منزل برای افرادی که سرمایه کافی ندارند فروش جاشمعی دیواری دست ساز است . جاشمعی های دیواری در مدل های مختلف طرفدارهای زیادی دارند و یکی از اجزای اصلی خانه ها با دکوراسیون مدرن محسوب می شود . قیمت جاشمعی های دیواری از ۶۵ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان است .

به دو مدل می توانید از این ایده کسب درآمد داشته باشید . اول اینکه شیوه ساخت جاشمعی های دیواری که واقعا کار آسانی است را یاد بگیرید و خودتان تولید کننده باشید و بفروشید . شیوه دوم اینکه، می توانید در ابتدا با تولید کنندگان این محصولات ، فروش واسطه ای را شروع کنید . روش دوم خیلی بهتر بوده و سود دهی سریع تری دارد .

از شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام می توانید برای بازاریابی و فروش جاشمعی های دیواری استفاده کنید . برای شروع کافی است عکس محصولات را از تولید کنندگان بگیرید و در پیج اینستاگرام خود قرار دهید . سپس هر زمان که سفارشی از سمت مشتری ثبت شد کافی است از تولید کننده، محصول را بخرید و به دست مشتری برسانید .

۱۵- کسب درآمد با شمع سازی در منزل

شمع سازی یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده و همچنین یکی از هنرهای جذاب و دوست داشتنی میان خانم هاست که طرفداران زیادی دارد . امروزه خیلی از خانم های خانه دار ترجیح می دهند در طراحی دکوراسیون منزل خود از شمع های فانتزی و رنگارنگ استفاده کنند .

بر خلاف تصور عمومی، شمع سازی در منزل کار زیاد سختی نیست . راحت با آموزش های ویدیویی موجود در اینترنت می توانید این هنر جذاب و پرطرفدار را یاد بگیرید . درآمد حاصل از فروش شمع های دست ساز فانتزی چیزی حدود ۸ تا ۱۲ میلیون تومان در ماه است . شاید درآمد متوسطی باشد اما ایده خیلی خوبی برای کار در منزل خانم ها است .

۱۶- کسب درآمد خانم ها با ساخت ست آشپزخانه

ساخت ست آشپزخانه در منزل یک کار پردرآمد خانگی برای خانم ها محسوب می شود . پیج های اینستاگرام زیادی وجود دارند که ست های آشپزخانه در مدل های مختلف می فروشند که اگر توجه کنید دارای بازار داغ و پرطرفداری هم هستند .

ست های آشپزخانه عبارت اند از: پیش بند آشپزخانه، دستکش فر، دستگیره آشپزخانه، سبد نان پارچه ای، حوله آشپزخانه، حوله جلو گاز و انواع دمکنی .

برای کسب درآمد از این روش می توانید فروش واسطه ای با تولید کنندگان داشته باشید و هم اینکه خودتان یاد بگیرید و برای ساخت ست های آشپزخانه دست به کار شوید . از اینستاگرام و تلگرام هم می توانید برای فروش ست های آشپزخانه استفاده کنید .

۱۷- کار در منزل برای خانمها ( بافتنی، لیف بافی، دکمه دوزی)

می توان از عشق و علاقه مادر بزرگ ها پول در آورد . این روزها کارهای دستی مثل لیف بافی، دکمه دوزی و بافتنی بین خانم ها خیلی طرفدار پیدا کرده و خانم های با سلیقه زیادی وجود دارند که هنرهای خود را در معرض فروش قرار می دهند .

اگر به کارهای تزئینی خانگی علاقه مند هستید می توانید از این هنر کسب درآمد بالا داشته باشید . خیلی راحت می توانید در منزل خود مشغول کار شوید و از اینترنت کسب درآمد کنید .

برای این شغل خانگی اصلا به سرمایه زیادی نیاز ندارید . فقط به الیاف طبیعی یا همان پشم های مدرن که جدیدا به بازار آمده اند و یک میل بافتنی نیاز دارید . می توانید با یک میل بافتنی و یک کلاف کاموا جادو کنید و پول در آورید .

ابزارهای مورد نیاز که بعدا هم می توانید تهیه کنید و برای شروع کارتان الزامی نیستند عبارت اند از: سنجاق نگهدارنده گره بافتی، گیره علامت‌گذاری روی گره بافتی، متر اندازه‌گیری، رج شمار، حفاظ انتهای میله، قیچی و سوزن کوبلن دوزی .

اگر واقعا می خواهید از این هنر در خانه کسب درآمد کنید، توصیه می شود که روی بافت لباس های زمستانی مثل کلاه، جوراب، دستکش تمرکز کنید . این اقلام هم طرفدار زیادی دارد و هم با قیمت های بالا می توانید محصولات خود را به فروش برسانید . سعی کنید در بافت های خود خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید طرح های بافتنی زیبا و منحصر به فردی را خلق کنید .

۱۸- کسب درآمد در منزل با بازاریابی تلفنی

یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده و کاملا پولساز برای خانم ها بازاریابی تلفنی است . برخی این شغل را یکی از بهترین روش ها برای کار در منزل برای خانم ها می دانند . بازاریابی تلفنی کار سختی نیست اما اگر ترفندهای بازاریابی تلفنی را بلد نباشید قطعا بعد از گرفتن چند تماس و دریافت پاسخ منفی از سوی مشتریان ممکن است، دلسرد شوید .

این موضوع زمانی اتفاق می افتد که بخواهید تلفن را بردارید و همینطوری به همه زنگ بزنید و بخواهید محصول مورد نظرتان را بفروشید . با این روش اصلا نمی توانید فروش خوبی داشته باشید . اما اگر با مشتریان بالقوه یعنی همان شماره تماس های مشتریان یا کاربران آن شرکت یا سایت مورد نظر تماس بگیرید چون از قبل با آن مجموعه آشنایی دارند، کارتان ساده می شود و خیلی راحت تر می توانید به آن ها بفروشید .

بازاریابی تلفنی یکی از مناسب ترین شیوه های درآمدزایی برای خانم ها در منزل است . کافی است کمی مهارت خود را در فروش تلفنی بالا ببرید و سپس از فروش هر محصول بتوانید پورسانت خوبی دریافت کنید . اگر واقعا به دنبال کار در خانه با درآمد بالا هستید حتما بازاریابی تلفنی را امتحان کنید .

۱۹- بسته بندی حبوبات در منزل

یکی از کارهایی که می‌ توان در منزل انجام داد و درآمد مناسبی هم داشت، بسته بندی حبوبات است . در این روش کافی است حبوبات را به شکل خام خریداری کنید و یا به صورت عمده از پخش کننده ها بخرید . بعد از شست و شو و پردازش‌ های لازم آن ها را به صورت بسته بندی های شیک درآورده و در فروشگاه های مختلف به فروش برسانید .

دقت کنید انجام این کار به صورت عمده، نیاز به مجوز از جهاد کشاورزی دارد و شاید سخت ترین بخش کار همین دریافت مجوز باشد . اما اگر فضای مناسب و تمیزی داشته باشید می‌ توانید برای دریافت مجوز اقدام کنید . این روش نیاز به سرمایه اولیه چند میلیونی دارد و هم برای خانم ها و هم آقایان یک شغل پردرآمد محسوب می شود .

۲۰- خرد کردن و بسته بندی سبزیجات

همین الان هم خانم های زیادی را در اطرافمان می بینیم که کارشان خرد کردن سبزی و بسته بندی آن است . این یک کار نوستالژیک برای خانم ها محسوب می شود و درآمد نسبتا خوبی هم دارد . دردسر آنچنانی ندارد و خیلی راحت می توانید به اطرافیان و یا افرادی که در محله تان زندگی می کنند بفروشید .

اگر بتوانید سبزی‌ های مختلف را که مصرف عمومی دارند خرد کرده و بسته بندی کنید فروش خوبی خواهید داشت . انواع سبزی کوکویی، آشی ، خورشتی و… را تهیه و بسته بندی کنید و در یخچال قرار دهید . سپس می توانید به مشتریان خود بفروشید و سود کنید . برای راه اندازی چنین کاری نیاز به سرمایه زیادی ندارید ولی جزء کارهای خانگی پولساز است .

۲۱- نگهداری از حیوانات خانگی

اگر علاقه دارید بین حیوانات مختلف باشید و وقتتان را با آنها سپری کنید . یا حوصله کافی برای تمیز کردن و نگهداری حیوانات خانگی خود را دارید، اگر اینطور است، این کار می تواند یک شغل خانگی عالی برایتان باشد . بسیاری از مردم باید در حین کار از حیوانات خانگی خود مراقبت کنند . هم چنین عده ای که در زمان مسافرت ، نمی توانند حیوانات را با خودشان ببرند، به افرادی برای این کار نیاز دارند .

۲۲- کارشناس معاملات ملکی

انتخاب شغل کارشناس معامله املاکی، یک ایده کسب و کار خانگی زودبازده و در عین حال بسیار پولساز است . می توانید به این کار به عنوان یک شغل پولساز واقعی که در منزل انجام می دهید، نگاه کنید .

زمانی که دارای مجوز املاک هستید قاعدتا، باید خانه را به خریداران بالقوه نشان دهید . اما توجه کنید به لطف فناوری، می توانید یک دلال مجازی املاک باشید . از این طریق و یا استفاده از اینترنت می توانید بدون حضور در محل، خانه یا ملک را به دیگران نشان دهید . امروزه افراد زیادی هستند که با استفاده از فضای مجازی اقدام به اجاره خانه و ملک می کنند و درآمد بسیار بالایی هم دارند .

۲۳- انجام کار کوتاه مدت

شغل کوتاه مدت شغل یا کاری است که می تواند به سرعت و در کمترین زمان ممکن انجام شود . به عنوان مثال می توان به نوشتن نقد، نظرسنجی یا تماشای فیلم اشاره کرد . ممکن است هزینه زیادی نداشته باشد، اما راهی سریع و آسان برای کسب درآمد از خانه است .

انجام کار کوتاه مدت، در خارج بیشتر رواج دارد و در ایران هنوز رشد لازم را نداشته است . ولی می تواند به عنوان کسب و کار ساده و بدون سرمایه مدنظر قرار گیرد .

۲۴- متخصص در یک حوزه

امروزه مردم تمایل دارند متخصصان آنلاینی را در مورد مشکلاتی که ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنند، پیدا کنند . افراد و برندها تمایل دارند تا به جای استخدام یک شرکت، از یک متخصص برای حل مشکلات خود استفاده کنند و این یک روند در حال رشد است .

شرکت های کسب و کار متعددی وجود دارند که افراد حرفه ای را با حقوق بالا استخدام می کنند . بنابراین اگر در یک حوزه کاری، تخصص بالایی داشته باشید ، می توانید پول زیادی به دست آورید .

مشاغل پول ساز با سرمایه کم ، کار در خانه ، کارهای زودبازده خانگی

راههای افزایش تمرکز در کسب و کارهای خانگی

در بالا ۲۴ ایده کسب و کار خانگی زودبازده به صورت مختصر شرح داده شد . هر کسی می تواند با توجه به مهارت و علاقه خود یکی از آنها را انتخاب کند . توصیه هایی در ادامه خواهد آمد که اگر رعایت کنید مطمئن باشید تمرکز و بهره وری در کسب و کار خانگی تان افزایش خواهد یافت . به طور خلاصه در کسب و کار خانگی به موارد و توصیه های زیر توجه کنید:

– زمان مناسب را برای کارتان مشخص کنید .

– محل کارتان را معین کنید .

– در کارتان برنامه ریزی داشته باشید .

– خانواده خود را توجیه کنید .

– گوشی موبایل تان را از خود دور کنید .

– حساب وقت استراحت خود را داشته باشید .

– به اندازه کافی بخوابید .

– لباس راحتی نپوشید .

– ورزش کردن را هرگز فراموش نکنید .

سوالات متداول درباره کار در منزل

– آیا هر کسی می تواند کار در خانه داشته باشد؟

همانطور که در این مقاله سایت پول یابی بارها اشاره شد ایده های زیادی برای کار در منزل وجود دارد که هر کسی می تواند از آن ها استفاده کند . از نظر جنسیت هم فرقی نمی کند، چون تمام ایده ها برای خانم ها و آقایان قابل اجراست .

– سرمایه مورد نیاز برای کار در منزل چقدر است؟

معمولا برای کسب و کارهای خانگی سرمایه زیادی نیاز نیست . هر کسی با همین لپ تاپ یا گوشی که در دست دارد می تواند درآمدزایی خود را در خانه شروع کند . مهمترین سرمایه برای راه اندازی مشاغل خانگی، اطلاعات و مهارت های افراد است . پس بهترین راه این است که روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به دنبال یادگیری مهارت های مورد نیاز باشید .

– بهترین کار در منزل برای آقایان کدام است؟

بهترین روش برای کار در منزل برای آقایان همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است . بدون هیچ دردسری می توانند درآمد ماهانه خوبی برای خود بسازند .

– آیا راه اندازی کار در منزل آسان است؟

راه اندازی هر کسب و کار سختی های خاص خودش را دارد اما ارزش این را دارد که در این شرایط و اوضاع اقتصادی، کار در خانه را تجربه کنید .

سخن پایانی ۲۴ ایده کسب و کار خانگی زودبازده

از ۲۴ ایده و راهکارهایی که برای کار در منزل ارائه شد، بعضی از این ایده ها برای خانم ها و بعضی دیگر برای مردان مناسب هستند . نکته کلیدی این است که برای کار در منزل و تحقق بعضی از این راهکارهای ارائه شده، نیاز به یک وب سایت اینترنتی دارید . برخلاف تصور عمومی، راه اندازی وبسایت هزینه های سنگینی در بر ندارد .

به لطف سیستم های سایت ساز رایگانی مثل وردپرس، طراحی و راه اندازی سایت با هزینه ای بسیار کم، امکان پذیر است . حتی خودتان به راحتی می توانید بدون هیچ دانشی یک سایت بسازید .

نکته مهم بعدی اینکه برای بازاریابی محصولات یا خدماتی که قرار است ارائه دهید حتما از سایت های مناسب استفاده کنید . سایت هایی مثل دیوار و شیپور برای تبلیغ محصولات فوق العاده می باشند .

توجه کنید، اگر کاری را بلد نیستید یا تخصص کافی در آن زمینه ندارید به هیچ وجه نا امید نشوید . اصلا اشکالی ندارد که تخصص و مهارت بالایی ندارید . با کمی تمرین و مطالعه می توانید اطلاعات خودتان را در آن موضوع بالا ببرید . پس فکر نکنید همه افراد به طور ذاتی متخصص بوده اند، شما هم می توانید متخصص شوید .

نکته پایانی ایده کسب و کار خانگی زودبازده اینکه برای راه اندازی بعضی از کسب و کارهای خانگی شاید نیاز به مقدار اندکی سرمایه است . برخی تصور می کنند به سرمایه زیادی نیاز دارند که اصلا اینطور نیست . خاصیت کسب و کارهای خانگی همین است که با کمترین هزینه هم می توان شروع کرد . لذا توصیه می شود، از هر راهی شده آن سرمایه اندک را تامین کنید و کار در منزل را همین الان آغاز کنید . شاید این تنها راهتان در این وضعیت بیکاری و اوضاع نابسامان اقتصادی باشد .

مطلب پیشنهادی

کارهای هنری خانگی پولساز ، کارهای هنری درآمدزا در منزل ، مشاغل هنری خانگی

ایده کارهای هنری خانگی پولساز

در چند سال قبل وقتی صحبت از شغل و کار می شد مشاغلی مانند، کارمندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.